Orsan by Aminess (ex. Orsan)

Kod oferty: WAK545953
Nie czekaj do lata! Teraz ceny są najlepsze, a wybór ofert i pokoi - największy.
Lato 2022
Kod oferty: WAK545953
1/19
obiekt, teren hotelu, plaża
obiekt, plaża
obiekt
basen
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: Dalmacja PołudniowaOrganizator: Vitkovice ToursKod oferty: WAK545953

Region

Chorwacja

Country

Dalmacja Południowa

Dlaczego tutaj

Ten obiekt noclegowy jest na liście projektu rządowego Chorwacji "Safe stay in Croatia“ czyli "Bezpieczne wakacje w Chorwacji“, w ramach którego przestrzeganie surowych protokołów i norm dotyczących zdrowia i higieny gwarantuje bezpieczne wakacje, https://www.vitkovicetours.pl/aktualnosci/chorwacja-bezpiecznie

Położenie

W urokliwej zatoce, około 1km od centrum miejscowości Orebić .

Wyposażenie i usługi

Restauracja, aperitif bar, taras, sejf na recepcji, parking BEZPŁATNY, winda, Wi-Fi BEZPŁATNE.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje 2-osobowe, prysznic/wanna, WC, LCD TV-SAT, telefon, minibar, balkon, Wi-Fi, z możliwością dostawki. Większość pokoi BM oferuje piękny widok na morze i mury starego miasta Korcula.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stroną morską

Sport i rozrywka

Zewnętrzny basen z wodą morską, leżaki i parasole przy basenie BEZPŁATNIE (ograniczona ilość), sporty wodne zgodne z lokalną ofertą, plac zabaw, w pobliżu korty tenisowe, siatkówka plażowa.

Wyżywienie

2 posiłki w formie bufetu. Usługi ALL INCLUSIVE Light - 3 posiłki w formie bufetu, do obiadu i kolacji lokalne lane napoje - wino, piwo i napoje bezalkoholowe.

Plaża

Żwirowa, około 10m, prysznice na plaży, leżaki i parasole na plaży za opłatą.

Informacje dopełniające

Zwierzęta domowe nie są akceptowane.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE.

POKÓJ 2(+0): dziecko do 7 lat z 1 dorosłym - zniżka 50%. Dziecko od 7 do 14 lat z 1 dorosłym - zniżka 30%.

POKÓJ 2(+1): dziecko do 7 lat z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Dziecko od 7 do 14 lat z 2 dorosłymi - zniżka 50%. Dziecko do 7 lat z 2 dorosłym - zniżka 50%. Dziecko do 7 do 14 lat z 1 dorosłym - zniżka 30%. Osoba od 14 lat z 2 dorosłymi - zniżka 20%.

Korzyści

Przy zakupie pobytu w terminie 2.5.-26.5., 6.6.-16.6. i 17.9.-1.10. oferujemy zniżkę 10%. Zniżka ta nie łączy się ze zniżką za wczesny zakup. Osobom powyżej 65 lat przy zakupie pobytu w terminie do 16.6. i od 10.9. oferujemy zniżkę 10%. Zniżka ta nie łączy się z żadną zniżką.

Cena zawiera

Nocleg, 2 posiłki/usługi ALL INCLUSIVE Light, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce BEZPŁATNIE.

Aktualizacja: 15.10.2021

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
21.05.2022

Wykwaterowanie

Sobota
28.05.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Mapa

Pogoda

21°C
14°C
17°C
8

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.