Dobry4 opinie100% poleceń
8.0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Osmine

Kod oferty: WAK657435
Last minute
Kod oferty: WAK657435
teren hotelu, basenteren hotelu, basen, plażateren hotelubasenbasendla dzieci, plac zabawplażadla dzieci, plac zabaw, boisko do koszykówkirecepcja / lobbypokój, balkon / taraspokój, balkon / taraspokójpokój, balkon / tarasłazienkabalkon / tarasbalkon / tarasrestauracjarestauracjarestauracjasiłowniateren hotelusaunasaunakorty tenisoweplaża
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen, plaża
teren hotelu
basen
basen
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Dalmacja PołudniowaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK657435

Naszym zdaniem

Komfortowy hotel, idealny na spokojne, relaksujące wakacje. Piękne widoki na zatokę, morze, góry i roślinność. Darmowe napoje do kolacji, dużo zieleni dookoła, zadbane, nowoczesne wnętrza.

Położenie

W niedużej, spokojnej miejscowości Slono, ok. 3km od jej centrum (wiedzie doń ładna promenada), ok. 30km od Dubrownika, 55km od lotniska, na wzgórzu przy piaszczysto-kamienistej plaży (bezpłatne leżaki i parasole), otoczonej lasem sosnowym; dojście schodkami.

Wyposażenie

Lobby z recepcją (24 h), bezpłatne Wi-Fi, restauracja z tarasem (specjalność: dania kuchni śódziemnomorskiej), bar w lobby, letni bar przy basenie, sala konferencyjna, parking (bezpłatny). Hotel nie akceptuje pobytu ze zwierzętami.

Pokoje

Twin Superior

Sea View

DSM - sypialnia, łazienka, TV sat, telefon, Wi-Fi, klimatyzacja, minibar (płatny), balkon lub taras z widokiem na morze. Większość pokoi ma jedno duże łóżko (pokoje z 2 pojedynczymi łóżami na zapytanie). Powierzchnia - ok. 25m kw. W budynku głównym.

Twin Premium

Sea View

DPM - sypialnia, łazienka, TV sat, telefon, Wi-Fi, klimatyzacja, minibar (płatny), balkon lub taras z widokiem na morze. Powierzchnia - ok. 22m kw. W budynku aneks.

Twin Room Low Cost DZT - pokój o niższym standardzie, może nie mieć balkonu.

Twin Room Premium Single Use DWM - pokój 1-osobowy w aneksie.

Wyżywienie

HB Plus - śniadania (bufety), kolacje (bufety, bezpłatnie do wyboru: woda, napój, wino stołowe, piwo)

All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), słodki podwieczorek lub przekąski po południu, przekąska o północy, lokalne napoje i alkohole serwowane do godz. 24.00.

Sport i rozrywka

Basen słonowodny, taras słoneczny (bezpłatne leżaki, parasole, zaś ręczniki za depozytem), siatkówka plażowa, łucznictwo, okazjonalnie muzyka na żywo. Odpłatnie: bilard, siłownia, tenis ziemny, sauna, łaźnia, masaże, zabiegi pielęgnacyjne, sporty wodne. W ramach all inclusive: kajaki, rowery wodne i rowery klasyczne (limitowany czas).

Dla dzieci

Plac zabaw, brodzik słonowodny, sala zabaw, w sezonie animacje, minidyskoteki.

Uwagi

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wjedzie do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego przyjazd i pobyt.

Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Dojazd własny: zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, anglojęzyczna obsługa (kontakt telefoniczny).

Oferta z przelotem: Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, anglojęzyczna obsługa (kontakt telefoniczny).

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego.

Informacje o lotach liniami lot polish airlines, easy jet

LOT Polish Airlines

W cenie jest jedna sztuka bagażu podręcznego - max 8kg (55x40x23cm), który powinien zmieścić się w górnej półce na pokładzie lub pod poprzedzającym fotelem.

Bagaż rejestrowany za dopłatą

• do 23kg - cena 250PLN/sztuka

Dodanie ww usług już po potwierdzeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi cenami.

Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.

Warunki przewozu linii lotniczych LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage

[///

Easy Jet (BER-DBV)]W cenie jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach max 45cm x 36cm x 20cm, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem.

Dodatkowe opcje za dopłatą

• bagaż rejestrowany 15kg - cena 370PLN/sztuka

• bagaż rejestrowany 23kg - cena 420 PLN/sztuka

Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.

Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.

Warunki przewozu linii Easy Jet: https://www.easyjet.com/pl/ogolne-warunki

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki wjazdu do kraju

Aktualizacja z dnia 01.07.2021

Zgodnie z rozporządzeniem opublikowanym przez władze RCh 30.06.2021 w późnych godzinach popołudniowych warunkiem wjazdu do Chorwacji z państw członkowskich UE lub państw strefy Schengen lub państw stowarzyszonych Strefy Schengen jest posiadanie unijnego certyfikatu COVID.

Osoby, które nie posiadają unijnego certyfikatu COVID będą mogły wjechać pod warunkiem, że na granicy okażą:

Nie starszy niż 72 godziny negatywny wynik testu PCR na SARS-CoV-2 lub nie starszy niż 48 godzin szybki test antygenowy (ważność obu testów liczy się od momentu pobrania materiału do badania). Honorowane są wyłącznie testy antygenowe uznawane w krajach UE i wykonywane w laboratoriach;

Albo

Nie starsze niż 210 dni zaświadczenie o przyjęciu dwóch dawek szczepionki uznawanej w UE (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sputnik V, Sinopharm) lub jednej dawki szczepionki Janssen lub Johnson&Johnson - pod warunkiem, że od przyjęcia tej dawki upłynęło 14 dni

Albo

Zaświadczenie o przechorowaniu Covid-19 i przyjęciu jednej dawki szczepionki w ciągu 6miesięcy od daty zachorowania na Covid 19, a szczepienie zostało wykonane w ciągu ostatnich 210 dni

Albo

Potwierdzenie, że od przyjęcia pierwszej dawki szczepionki Pfizer, Moderna lub Gamaleya (Sputnik V) upłynęło od 22 do 42 dni lub 22 do 84 dni jeśli przyjęły pierwszą dawkę szczepionki AstraZeneca,

Albo

Zaświadczenie lekarskie potwierdzające, że przebyły COVID-19 zawierające daty przechodzenia choroby lub pozytywny wynik testu PCR/testu antygenowego, wykonanym w ciągu ostatnich 180 dni, ale nie później niż 11 dni, przed planowaną datą przekroczenia granicy RCh. UWAGA! Nie ma wzoru takiego zaświadczenia.

Granicę, bez dodatkowych wymogów, mogą przekroczyć dzieci do momentu ukończenia dwunastu lat, przekraczające granicę z rodzicami/opiekunami posiadającymi unijny certyfikat COVID lub negatywny wynik testu, lub będącymi ozdrowieńcami, lub posiadającymi zaświadczenie o szczepieniu.

Osoby, które nie będą spełniały jednego z wyżej wymienionych warunków, przy wjeździe na terytorium Republiki Chorwacji zostaną automatycznie skierowane Policję Graniczną na dziesięciodniową kwarantannę, która może zostać skrócona po otrzymaniu negatywnego wyniku testu PCR/antygenowego, wykonanego już na terenie Chorwacji.

Osoby, które w drodze do RCh przejeżdżały przez kraje spoza UE/strefy Schengen mają obowiązek wykazania, że ich podróż do Chorwacji odbywała się bez zbędnego zatrzymywania się.

Z powyższego nie dotyczy m.in.

• osób przejeżdżających przez RCh tranzytem (i dalej obowiązuję 12-godzinny limit czasowy)

• osób przyjeżdżających z ważnych przyczyn biznesowych

• osób przyjeżdżających z ważnych przyczyn rodzinnych.

Źródło

https://civilna-zastita.gov.hr/UserDocsImages/CIVILNA%20ZA%C5%A0TITA/PDF_ZA%20WEB/Odluka%20granica%20-%20nova%2030.06.2021..pdf

Więcej informacji: https://mup.gov.hr/uzg-covid/hrvatski/286211

Nowe zasady wjazdu do Chorwacji obowiązujące od 2.06.2021 r.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją chorwackich władz od dnia 02.06.2021 r. granicę państwową RCh przekroczyć mogą osoby, które:

• okażą nie starszy niż 72 godziny negatywny wynik testu PCR na SARS-CoV-2 lub nie starszy niż 48 godzin szybki test antygenowy (ważność obu testów liczy się od momentu pobrania materiału do badania). Honorowane są wyłącznie testy antygenowe uznawane w krajach UE;

• posiadają zaświadczenie o odbyciu pełnego cyklu szczepień, o ile od przyjęcia ostatniej dawki szczepionki upłynęło min. 14 dni;

• przeszły COVID-19 i przyjęły pierwszą dawkę szczepionki w ciągu 6miesięcy od daty zachorowania na Covid 19, a szczepienie zostało wykonane w ciągu ostatnich 180 dni - w takim przypadku należy okazać zaświadczenie o przebyciu choroby oraz zaświadczenie o przyjęciu pierwszej dawki szczepionki;

• przyjęły pierwszą dawkę szczepionki Pfizer, Moderna lub Gamaleya (Sputnik V), a od jej przyjęcia upłynęło od 22 do 42 dni;

• przyjęły pierwszą dawkę szczepionki AstraZeneca, a od jej przyjęcia upłynęło od 22 do 84 dni;

• przebyły COVID-19 i mogą to potwierdzić zaświadczeniem lekarskim, zawierającym daty przechodzenia choroby lub pozytywnym wynikiem testu PCR/testu antygenowego, wykonanym w ciągu ostatnich 6miesięcy, ale nie później niż 11 dni, przed planowaną datą przekroczenia granicy RCh. UWAGA! Nie ma wzoru takiego zaświadczenia.

• posiadają unijny cyfrowy zielony certyfikat Covid-19;

• dzieci do momentu ukończenia dwunastu lat, przekraczające granicę z rodzicami/opiekunami posiadającymi negatywny wynik testu, będącymi ozdrowieńcami lub posiadającymi zaświadczenie o szczepieniu.

Osoby, które nie spełniają żadnego z ww. wymogów zostaną zobowiązane do odbycia kwarantanny (10 dni). Kwarantanna może zostać skrócona po okazaniu negatywnego wyniku testu wykonanego w Chorwacji, tj. przesłaniu go na adres mailowy przejścia granicznego, przez które dana osoba wjeżdżała na terytorium RCh i otrzymaniu stosownego sms-owego potwierdzenia od chorwackich służb.

Z obowiązku okazania na granicy negatywnego wyniku testu zwolnione są m.in:

• osoby przybywające do Chorwacji z ważnych przyczyn osobistych lub biznesowych. Osoby należące do tej kategorii muszą mieć przy sobie dokumenty potwierdzające konieczność ich przyjazdu np. zaproszenie z firmy podpisane przez dyrektora generalnego, prezesa zarządu, dyrektora firmy itp. To samo dotyczy osób przyjeżdżających do Chorwacji w celu wykonywania obowiązków służbowych na rzecz firm chorwackich lub zarejestrowanych w Chorwacji UWAGA! Nie ma wzoru takich zaproszeń lub potwierdzeń.

• osoby przejeżdżające przez Chorwację tranzytem (pod warunkiem, że w RCh nie będą przebywały dłużej niż 12 godzin).

Więcej informacji na stronach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Chorwacji:

https://mup.gov.hr/uzg-covid/hrvatski/286211

https://mup.gov.hr/uzg-covid/english/286212

Dokumenty wystawione w języku polskim powinny zostać przetłumaczone na język chorwacki lub angielski. Zgodnie z uzyskaną drogą oficjalną informacją, powinno to być tłumaczenie przysięgłe. Sugerujemy wybór języka angielskiego - wówczas dokument może być wykorzystany do okazania również w innych krajach, przez które Państwo podróżujecie.

UWAGA!

Przypominamy, że placówka nie weryfikuje dokumentów, które mają być okazywane podczas przekraczania granicy państwowej: prawidłowość takich dokumentów może potwierdzić wyłączne straż graniczna. Tylko straż graniczna może interpretować zarządzenia odnoszące się do zasad przekraczania granicy. Wszelkie pytania z tego obszaru należy kierować (w j. angielskim lub chorwackim) bezpośrednio na adres: uzg.covid@mup.hr lub za pośrednictwem formularza na stronie: https://mup.gov.hr/uzg-covid/hrvatski/286211

Wypełnienie formularza na platformie EnterCroatia jest zalecane, ale nie jest obowiązkowe. Ponieważ jest to narzędzie chorwackiej straży granicznej problemy/zapytania dotyczące wypełniania formularza należy kierować na adres uzg.covid@mup.hr (nie do ambasady) - korespondencja w j. angielskim lub chorwackim.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronach:

https://www.gov.pl/web/chorwacja/wjazd-do-chorwacji-w-warunkach-pandemii-najczesciej-zadawane-pytania

https://www.gov.pl/web/chorwacja/wjazd-do-chorwacji-najczesciej-zadawane-pytanie

Aktualizacja z 22.04.2021

Do Republiki Chorwacji zostaną wpuszczone osoby posiadające negatywny test PCR lub szybki test antygenowy na SARS-CoV-2 nie starszy niż 48 godzin (ważność obu testów liczy się od momentu pobrania materiału do badania)

Osoby, które wjechały na podstawie szybkiego testu antygenowego, a będą przebywać w Chorwacji dłużej niż 10 dni, mają obowiązek powtórzenia testu przed upływem dziesiątego dnia (dotyczy wyłącznie testów antygenowych), licząc od dnia wykonania testu okazanego na granicy. Rezultat powtórzonego testu należy wysłać na adres e-mail przejścia granicznego, w którym podróżujący przekroczył granicę państwową RCh.

Honorowane są wyłącznie testy antygenowe uznawane w krajach UE. Lista: https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/preparedness_response/docs/covid-19_rat_common-list_en.pdf

Jeśli osoba wjeżdżająca do Chorwacji nie okaże na granicy negatywnego wyniku testu, zostanie zobowiązana do odbycia kwarantanny (10 dni). Kwarantanna może zostać skrócona po okazaniu negatywnego wyniku testu wykonanego w Chorwacji.

Osoby zwolnione z okazania negatywnego testu:

• osoby posiadające zaświadczenie o odbyciu pełnego cyklu szczepień (bez względu na rodzaj szczepionki), o ile od przyjęcia ostatniej dawki szczepionki upłynęło min. 14 dni

• osoby, które przebyły COVID-19 i mogą to potwierdzić zaświadczeniem lekarskim, zawierającym daty przechodzenia choroby lub pozytywnym wynikiem testu PCR/testu antygenowego, wykonanym w ciągu ostatnich 6miesięcy, ale nie później niż 11 dni, przed planowaną datą przekroczenia granicy RCh. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Chorwacji: https://mup.gov.hr/uzg-covid/hrvatski/286211; UWAGA! Dokumenty wystawione w języku polskim powinny zostać przetłumaczone na język chorwacki lub angielski. Zgodnie z uzyskaną drogą oficjalną informacją, powinno to być tłumaczenie przysięgłe. Sugerujemy wybór języka angielskiego - wówczas dokument może być wykorzystany do okazania również w innych krajach, przez które Państwo podróżujecie.

• dzieci do lat siedmiu (nieukończonych!) - przekraczające granicę z rodzicami/opiekunami posiadającymi negatywny wynik testu, będącymi ozdrowieńcami lub posiadającymi zaświadczenie o szczepieniu;

• osoby przybywające do Chorwacji z ważnych przyczyn osobistych lub biznesowych. Osoby należące do tej kategorii muszą mieć przy sobie dokumenty potwierdzające konieczność ich przyjazdu np. zaproszenie z firmy podpisane przez dyrektora generalnego, prezesa zarządu, dyrektora firmy itp. To samo dotyczy osób przyjeżdżających do Chorwacji w celu wykonywania obowiązków służbowych na rzecz firm chorwackich lub zarejestrowanych w Chorwacji; nie istnieje ogólnie przyjęty wzór czy schemat zaproszenia;

• osoby przejeżdżające przez Chorwację tranzytem (pod warunkiem, że w RCh nie będą przebywały dłużej niż 12 godzin).

Wszelkie zapytania dotyczące np. rodzajów zaświadczeń o przebytej chorobie, dopuszczalnej treści zaświadczeń o przyjeździe w celach służbowych, możliwości wjazdu bez testu tj. zakwalifikowania do kategorii zwolnionych z tego obowiązku należy kierować do Chorwackiej Policji Granicznej, gdyż tylko w jej w gestii leży interpretacja zarządzeń dotyczących przekraczania chorwackiej granicy państwowej. Korespondencję, w j. chorwackim lub angielskim, należy kierować na adres: uzg.covid@mup.hr lub za pośrednictwem formularza na stronie: https://mup.gov.hr/uzg-covid/hrvatski/286211;

Lista laboratoriów, w których można zrobić test PCR: https://www.koronavirus.hr/svi-testni-centri-u-republici-hrvatskoj/763

Aby ułatwić procedury zachęcamy do korzystania ze specjalnej aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ która umożliwia załatwienie online - jeszcze przed wjazdem na terytorium Chorwacji - formalności związanych z przekroczeniem granicy.

• Aplikacja dostępna jest w języku polskim.

• Po przesłaniu danych przez aplikację, turyści otrzymają drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia od Policji Granicznej oraz wszystkie rekomendacje chorwackiego Państwowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

• Aplikacja jest prosta w obsłudze, a skorzystanie niej pomoże uniknąć kolejek na granicach i maksymalnie skrócić kontrolę graniczną.

Goście, którzy nie skorzystają z aplikacji, będą mogli dopełnić formalności na przejściach granicznych.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania znajdują się na stronach internetowych:

https://www.gov.pl/web/chorwacja

https://mup.gov.hr/uzg-covid/english/286212

https://www.koronavirus.hr/en

https://civilna-zastita.gov.hr/

Powyższe informacje ważne są do odwołania lub do publikacji nowych przepisów. Prosimy śledzić komunikaty na stronie rządowej www.gov.pl

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Czwartek
30.09.2021

Wykwaterowanie

Czwartek
07.10.2021

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

widok na morze, superior
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie dodane przez

10
Anita z Opola
Pobyt - Sierpień 2021Rodzina z dziećmi
Wszystko na 100% pozytw. Hotel w 2018 roku wyremontowany. Wszytko jest tak jak widać na fotkach. Jedzenia pod dostatkiem a nawet za dużo. Codziennie coś innego. Klimatyzacja w całym hotelu. Co więcej byliśmy teraz w sierpniu 2021 i czekamy na przyszły rok. Gorąco polecam
ZaletyBlisko plaża, rowerki wodne, kajaki, rowery, parasole i lezaki wszystko w cenie
WadyBrak

6.4
Anna Łyczkowska Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2015Seniorzy
W hotelu Osmine spedzilismy swój urlop we wrzesniu ( 5-12 )2015r. Hotel jest uroczo połozony w spokojnej zatoczce. Sądząc po starym wyposażeniu,pewnie kiedyś słuzył jugosławiańskim decydentom.. Byliśmy oczarowani spokojem tego miejsca. Żadnych warczących motorówek,bananów czy przepływających statków wycieczkowych! Oprócz tego zero głośnej animacji,która mogłaby popsuć pobyt nawet w najbardziej uroczym miejscu (co zdarzyło się nam parokrotnie w Turcji). Każdy organizował sobie czas sam,a było co robić:wypożyczalnia rowerów (piękna,wyasfaltowana trasa rowerowa wzdłuz morza),ping-pong, rowery wodne, kajaki- wszystko to w cenie. Nawet młodzież ,ktora była z na mi odkryła wspaniałe trasy spacerowe(mapka w recepcji) Faktem jest,że nie było upałów(26),więc te atrakcje nie były męczące. Męczące było jedynie wchodzenie po schodach: z plaży do budynku głównego, ale wszyscy wiedzieli na co się piszą W końcu za ten widok,który się miało w pokoju, trzeba było zapłacic jakąś cenę. Polecam to miejsce wszystkim ,którzy cenią spokój,ciszę i piękną przyrodę (no może jedynie nie polecam osobom niesprawnym fizycznie) No i woda cudna!!! Wspomnienia z tego miejsca muszą mi wystarczyć na rok! Anna Łyczkowska .
Zaletypołożenie. czyste morze brak głośnych animacji brak motorówek i łodzi na morzu=bezpieczne pływanie
Wadystare wyposażenie pokoi i całego hotelu słabe rozreklamowanie wycieczek ,z których można skorzystać brak miękkich materacy na leżakach

8.8
Magda Klient Wakacje.pl
hotel bardzo fajnie usytuowany, na górce. Zejście do basenu zajmuje 5 min [trzeba pokonać ponad 100 stopni], przy basenie zejście do morza. Nie ma problemu z leżakami. Jedyne co mnie raziło w hotelu to obsluga w barach -> a właściwie jej brak i mozolność. Polecam jeżeli szukasz odpoczynku w spokojnej okolicy i wśród zieleni.
6.9
pawel wojnarowski
Pobyt - Czerwiec 2007Rodzina z dziećmi
Hotel byłby ok gdyby nie jego 2 zasadnicze wady<br>1. Ciagłe bieganie po schodach aby isc na plaze i oczywiscie zeby wracac z obiadu czy plazy trzeba wytuptac to 150 stopni (dla małych dzieci w wózku to troche odpada).<br>2. Ale najwieksza wade jest brak widoku na morze. z plazy i hotelu widac niewielka zatoke bez dostepu do morza i urwiska - widok jak na kilku naszych jeziorkach, a do tego pagorki otaczajace zatoke powoduja ze dzien zaczyna sie pozno i konczy za wczesnie. <br><br>Jesli ktos posiada motorówke to jest to hotel ok bo po wyplyneciu z zatoki i oplynieciu kilku wysp mozna znalezc widok na otwarte morze.<br><br>Moze ktos uznac ze to dziwactwo, ale nie po to jade 1800km zeby patrzec na male jeziorko.<br>poza tym hotel ok jak na chorwackie standardy.

Mapa

Pogoda

25°C
18°C
22°C
9

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie