Dobry17 opinii76% poleceń
7.4
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyChorwacjaIstriaKatoroPolynesia Plava Laguna (ex. Sol Polynesia)

Polynesia Plava Laguna (ex. Sol Polynesia)

Last minute
Kod oferty: WAK646100
obiektteren hotelu, basen, plażateren hoteluteren hotelubasenbasenpokój, kuchnia / aneks kuchennypokój, kuchnia / aneks kuchennypokójpokójpokójkuchnia / aneks kuchennypokójrestauracjarestauracjasport i rekreacjaotoczenie hoteluteren hotelu, plażaplaża
obiekt
teren hotelu, basen, plaża
teren hotelu
teren hotelu
basen

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: IstriaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK646100

Naszym zdaniem

Ciekawy, pełen atrakcji ośrodek składający się z różnych apartamentów i bungalowów. Malownicza okolica, niedaleko plaża, wypożyczalnie sportowe itd. Basen, ścieżki spacerowe, bogate zaplecze gastronomiczne, atrakcje dla dzieci. Dużo się dzieje, skromniejszy standard. Dobre miejsce na relaks i jako baza wypadowa do zwiedzania.

Położenie

Na rozległym, zielonym terenie, ok. 500m od żwirowo-kamienistej plaży, ok. 5km od starego miasta Umag (prowadzi stąd nadmorska promenada, można też jechać pociągiem turystycznym), 90km od lotniska (Pula), 3km od centrum. W okolicy znajdują się sklepy, pizzeria, bary, słynny stadion tenisowy Umag ATP.

Wyposażenie

Recepcja, sejfy (odpłatnie), łącza internetowe, dwie restauracje, pizzeria, dwa bary, minimarket, sklepiki, kantor wymiany walut, bankomat, parking (płatny 1euro za samochód/dzień). Możliwość przyjazdu ze zwierzętami domowymi (odpłatnie 13 euro za dzień).

Pokoje

625 pokoi w kilku kategoriach;

Studio - pokój z aneksem kuchennym i kącikiem jadalnym, łazienka, TV sat, telefon, balkon lub taras lub patio. Powierzchnia - ok. 27 -30m kw.

Bungalow - powierzchnia ok. 18m kw. (nie ma możliwości dostawki).

Apartament 1 bedroom - sypialnia, pokój dzienny, wyposażenie jw., powierzchnia ok. 30m kw. Widok na ląd lub na ogród.

Cotygodniowa wymiana pościeli i ręczników, sprzątanie pokoju w dniu wyjazdu (w cenie).

Sport i rozrywka

Owalny basen z tarasem słonecznym (leżaki i parasole bezpłatnie), rzutki, tenis stołowy, odpłatnie: tenis ziemny, bilard, minigolf, kręgle, siatkówka, sporty wodne oferowane przez agencje zewnętrzne, animacje 23.05.2021-10.09.2021.

Wyżywienie

OR - samo zakwaterowanie bez wyżywienia

BB - śniadania w formie bufetów

HB - śniadania (bufety) i kolacje (bufety lub set menu)

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw, łożeczko dla niemowlaka (na zapytanie w ramach dostępności).

Uwagi

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wjedzie do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego przyjazd i pobyt.

Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Dojazd własny: zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, anglojęzyczna obsługa (kontakt telefoniczny), podatek turystyczny

Oferta z przelotem: Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, anglojęzyczna obsługa (kontakt telefoniczny), podatek turystyczny

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Informacje o lotach liniami easy jet

Easy jet (ber-puy)

W cenie jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach max 45cm x 36cm x 20cm, który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem.

Dodatkowe opcje za dopłatą

• bagaż rejestrowany 15kg - cena 360PLN/sztuka

• bagaż rejestrowany 23kg - cena 410 PLN/sztuka

Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.

Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą.

Warunki przewozu linii Easy Jet: https://www.easyjet.com/pl/ogolne-warunki

Warunki wjazdu do kraju

Aktualizacja z 22.04.2021

Do Republiki Chorwacji zostaną wpuszczone osoby posiadające negatywny test PCR lub szybki test antygenowy na SARS-CoV-2 nie starszy niż 48 godzin (ważność obu testów liczy się od momentu pobrania materiału do badania)

Osoby, które wjechały na podstawie szybkiego testu antygenowego, a będą przebywać w Chorwacji dłużej niż 10 dni, mają obowiązek powtórzenia testu przed upływem dziesiątego dnia (dotyczy wyłącznie testów antygenowych), licząc od dnia wykonania testu okazanego na granicy. Rezultat powtórzonego testu należy wysłać na adres e-mail przejścia granicznego, w którym podróżujący przekroczył granicę państwową RCh.

Honorowane są wyłącznie testy antygenowe uznawane w krajach UE. Lista: https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/preparedness_response/docs/covid-19_rat_common-list_en.pdf

Jeśli osoba wjeżdżająca do Chorwacji nie okaże na granicy negatywnego wyniku testu, zostanie zobowiązana do odbycia kwarantanny (10 dni). Kwarantanna może zostać skrócona po okazaniu negatywnego wyniku testu wykonanego w Chorwacji.

Osoby zwolnione z okazania negatywnego testu:

• osoby posiadające zaświadczenie o odbyciu pełnego cyklu szczepień (bez względu na rodzaj szczepionki), o ile od przyjęcia ostatniej dawki szczepionki upłynęło min. 14 dni

• osoby, które przebyły COVID-19 i mogą to potwierdzić zaświadczeniem lekarskim, zawierającym daty przechodzenia choroby lub pozytywnym wynikiem testu PCR/testu antygenowego, wykonanym w ciągu ostatnich 6miesięcy, ale nie później niż 11 dni, przed planowaną datą przekroczenia granicy RCh. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Chorwacji: https://mup.gov.hr/uzg-covid/hrvatski/286211; UWAGA! Dokumenty wystawione w języku polskim powinny zostać przetłumaczone na język chorwacki lub angielski. Zgodnie z uzyskaną drogą oficjalną informacją, powinno to być tłumaczenie przysięgłe. Sugerujemy wybór języka angielskiego - wówczas dokument może być wykorzystany do okazania również w innych krajach, przez które Państwo podróżujecie.

• dzieci do lat siedmiu (nieukończonych!) - przekraczające granicę z rodzicami/opiekunami posiadającymi negatywny wynik testu, będącymi ozdrowieńcami lub posiadającymi zaświadczenie o szczepieniu;

• osoby przybywające do Chorwacji z ważnych przyczyn osobistych lub biznesowych. Osoby należące do tej kategorii muszą mieć przy sobie dokumenty potwierdzające konieczność ich przyjazdu np. zaproszenie z firmy podpisane przez dyrektora generalnego, prezesa zarządu, dyrektora firmy itp. To samo dotyczy osób przyjeżdżających do Chorwacji w celu wykonywania obowiązków służbowych na rzecz firm chorwackich lub zarejestrowanych w Chorwacji; nie istnieje ogólnie przyjęty wzór czy schemat zaproszenia;

• osoby przejeżdżające przez Chorwację tranzytem (pod warunkiem, że w RCh nie będą przebywały dłużej niż 12 godzin).

Wszelkie zapytania dotyczące np. rodzajów zaświadczeń o przebytej chorobie, dopuszczalnej treści zaświadczeń o przyjeździe w celach służbowych, możliwości wjazdu bez testu tj. zakwalifikowania do kategorii zwolnionych z tego obowiązku należy kierować do Chorwackiej Policji Granicznej, gdyż tylko w jej w gestii leży interpretacja zarządzeń dotyczących przekraczania chorwackiej granicy państwowej. Korespondencję, w j. chorwackim lub angielskim, należy kierować na adres: uzg.covid@mup.hr lub za pośrednictwem formularza na stronie: https://mup.gov.hr/uzg-covid/hrvatski/286211;

Lista laboratoriów, w których można zrobić test PCR: https://www.koronavirus.hr/svi-testni-centri-u-republici-hrvatskoj/763

Aby ułatwić procedury zachęcamy do korzystania ze specjalnej aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ która umożliwia załatwienie online - jeszcze przed wjazdem na terytorium Chorwacji - formalności związanych z przekroczeniem granicy.

• Aplikacja dostępna jest w języku polskim.

• Po przesłaniu danych przez aplikację, turyści otrzymają drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia od Policji Granicznej oraz wszystkie rekomendacje chorwackiego Państwowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

• Aplikacja jest prosta w obsłudze, a skorzystanie niej pomoże uniknąć kolejek na granicach i maksymalnie skrócić kontrolę graniczną.

Goście, którzy nie skorzystają z aplikacji, będą mogli dopełnić formalności na przejściach granicznych.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej, obostrzeń oraz zasad podróżowania znajdują się na stronach internetowych:

https://www.gov.pl/web/chorwacja

https://mup.gov.hr/uzg-covid/english/286212

https://www.koronavirus.hr/en

https://civilna-zastita.gov.hr/

Powyższe informacje ważne są do odwołania lub do publikacji nowych przepisów. Prosimy śledzić komunikaty na stronie rządowej www.gov.pl

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Piątek
21.05.2021

Wykwaterowanie

Piątek
28.05.2021

Opinie

Opinie dodane przez

6.7
Jan Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Para
Pokoje ok. brak wymiany pościeli i ręczników. Reszta ok. Posiłki ok ale mało urozmaicone
ZaletyNiezła plaża
Wadymało urozmaicone posiłki, kolejki

2.3
MArzena M
Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
Przyjechaliśmy na miejsce, w recepsji pan był opryskliwy powiedział ze nic nie wie itp. Proszę stać w kolejce 5 recepcjonistów i 15 min oczekiwania aż ktoś łaskawie podejdzie. Dostaliśmy pokój w całym ośmio mieszkaniowym kompleksie, i powiem szczerze byłam załamana komuny wróć. Na dodatek umieszczono nas przy głównym deptaku co w nocy była uciążliwe a nad nami świra rosyjskich nastolatek nie spała do trzeciej. Po interwencji zmieniono nam pokój na inna lokalizacje. Tym razem obok drogi. Polacy nie są tam miłe widziani na recepcji stekami jak trzeba było coś zapytać czy pomóc. Jak przychodzili Niemcy uśmiech na twarzy i pełna kompleksowa obsługa. Jedzenie było ok ale godziny podawania obiadokolacji (bo tak to było nazwane w ofercie na stronie internetowej ) to 19-21 co jest jak na obiadokolacje stanowczo za późno. Wrażenie średnie na mnie zrobiło miejsce zakwaterowania, wszytko bardzo drogie osobiście nie polecam w tej cenie można coś naprawdę fajnego znaleść w Turcji lub Grecji. Sama Chorwacją dobre wrażenie zrobiła natomiast cena arbuza 12 zł za kg w sieciówce czy koszt piwa 0,3 w cenie 6-7 zł ... to jednak trochę za dużo. Nie podobało nam się i napewno nie polecam i więcej tam nie pojadę .
ZaletyPosiada basen, korty tenisowe
WadyTo nie jest hotel tylko zbiór apartamentów, to molo które jest przy plaży straszy dziurami trzeba uważać jak się idzie bo można wpaść.

6.1
Czterdziestoparolatek z Partnerk
Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
Dla rodzin niepalących z dziećmi zdecydowanie nie polecam.
ZaletyOśrodek duży, w czerwcu nie duże obłożenie co przekłada się na dostępność miejsc na basenie w restauracji i na plaży.
WadyBrak zakazu palenia, w barach i na basenie ?!? Domki i ich wyposażenie pamiętające przełom lat 90 i 2000. Nie przestrzeganie zakazów przez wczasowiczów spotykając się z milczącą aprobatą personelu. Przykład: Panowie pijąc piwo na basenie z puszek postawionych na jego brzegu i ratownik zapytany o zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu odpowiadający że jeśli alkohol nie jest w szkle a Panowie nie przeszkadzają ( nie sikają do basenu z brzegu i nie zaczepiają innych, choć moim zdaniem zachowują się dość głośno i właściwie zaakceptowali pół basenu tylko dla siebie) to nie ma sprawy.

3.5
Magdalena Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
To nie jest pokój dla nie wymagającego klienta, to miejsce w którym czeka Cię potworny bród, smród pleśni i grzyba w pokojach. Wakacje tam tylko dla odważnych !
Zaletypołożenie
Wadybrud, smród, grzyb i ubóstwo ... Brak klimatyzacji daje nieźle do wiwatu

7.5
Kasia
Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
Pobyt wspominamy bardzo miło. W opisie plaża wyglądała gorzej a w rzeczywistości bardzo mnie zachwyciła. Jedzenie fantastyczne i czego dusza zapragnie. Niestety warunki mieszkaniowe bardzo nas rozczarowały . Miał być apartament a był bungalow z wyposażeniem z lat 80 .
ZaletyBlisko morza i basenu. Piękna plaża.
WadyMieliśmy rezerwację na apartament 4 osobowy trzy gwiazdki a w rzeczywistości mieszkaliśmy w domku za który nie dałabym nawet 1 gwiazdki i tylko to psuło ogólne wrażenie całego pobytu.

Mapa

Pogoda

20°C
11°C
17°C
8

Przed podróżą

Zgodnie z decyzją Państwowego Sztabu Ochrony Cywilnej Republiki Chorwacji z dnia 15 kwietnia 2021 roku zostały utrzymane następujące warunki przekraczania państwowej granicy Republiki Chorwacji, a dotyczące obywateli Unii Europejskiej: z obowiązku odbywania 10-dniowej kwarantanny zwolnione są m.in. osoby spełniające jedno z poniższych kryteriów:
- okażą negatywny wynik testu PCR lub szybkiego testu antygenowego (z listy testów zaakceptowanych przez państwa członkowskie UE, wykonanych w laboratorium) - nie starszy niż 48h. W przypadku szybkiego testu antygenowego i pobytu dłuższego niż 10 dni w Chorwacji, test należy powtórzyć w terminie do 10 dnia od daty wykonania pierwszego testu.
- lub zostały wyleczone z Covid-19 w okresie ostatnich 6 miesięcy (tzw. ozdrowieńcy) - potwierdzenie od lekarza o przebyciu choroby lub wynik pozytywnego testu PCR lub antygenowego (wykonany maksymalnie na 180 dni, ale minimum na 11 dni przed przekroczeniem granicy),
- lub zostały zaszczepione przeciwko Covid-19 (14 dni od zakończenia całego cyklu szczepień) - wymagane jest potwierdzenie,
- oraz dzieci do 7. roku życia podróżujące pod opieką rodziców/opiekunów spełniających powyższe kryteria.

Dodatkowo wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.