Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Girandella

Kod oferty: WAK613169
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK613169Region: IstriaOrganizator: Kompas Poland
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
Temperatura w dzień
20°C
Temperatura w nocy
8°C
Temperatura wody
19°C
Liczba godzin słonecznych
6

Opinie

Opinie dodane przez

8.9
Maria
Pobyt - Czerwiec 2014Grupa przyjaciół
Pięknie położony kompleks hotelowy piękne morze i wiele atrakcji polecam wycieczkę ,,fish piknik" jest rewelacyjna. Małą niedogodnością jest dojście do plaży z hotelu do pokonania jest 86 schodów ( mieszkałam w AGAWIE) poza tym basen z morską woda rewelacyjny, plaża kamienista dobrze mieć ze sobą leżaki i parasol wypożyczenie na plaży kosztuje 20 kun.Jedzenie smaczne i urozmaicone jest go dużo nie brakuje nikomu mimo ogromnej ilości gości i te ciasta pycha!!!!!!!!. Miałam piękny duży narożny pokój polecam pokój 319 - mieszkałyśmy w 2 osoby w pokoju 4 osobowym. W przyszłym roku wracam tam ponownie. Pogoda murowana i brak czasu na nudę.
Zaletyblisko morza i miasta
Wadydojście po nieskończonych schodach utrudnienie dla osób mających problemy z chodzeniem

5.9
kiujicek
Pobyt - Czerwiec 2014Para
Hotel pamiętający poprzednią epokę, Jednak zadbany i czysty. Plaża kamienista, polecam zabrać leżaki. Morze najpiękniejsze jakie widziałam. Spokojna okolica ale blisko centrum. Naprawdę polecam osobą które za małe pieniądze chcą spędzić fajne wakacje.
ZaletyCzyste pokoje, rewelacyjne położenie. Świetne widoki. Smaczne posiłki. Przy plaży. Przy pięknej promenadzie. Świeże ręczniki, Codziennie sprzątane.
WadyBrak klimatyzacji, basen

9.6
atyz
Pobyt - Czerwiec 2013Para
Hotel że skromnym wyposażeniem,ale czysty i wygodny. Pokoje duże,z lodówka codziennie sprzatane doskwiera brak klimy. Obiekt składa się z kilku pawilonów-najlepiej położonym jest ULIKA-najbliżej do basenu,plaży i restauracji. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Byliśmy 2 tygodnie a i tak wszystkiego nie sprobowalam. Są prowadzone animacje siatkówka,aerobic.Basen tuż przy plaży,lezaki płatne 20 kun,na plaży 30. Zaraz obok bar z przekaskami i niestety z kiepskim piwem 21 kun-jakiś niemiecki sikacz. Rabac bardzo ładny,w porcie leja piwo Favorit istryjski browar. Polecam też wycieczkę do Labina autobusem spod hotelu. Jest co obejrzeć, a po zwiedzaniu na rynku leja piwo Staropramen 15 kun. Pobyt w tym hotelu polecam wszystkim którym nie zależy na złotych klamkach i marmurach niezależnie czy to rodzina z dziećmi,młodzież czy seniorzy wszyscy będą zadowoleni. Nam szkoda było wyjeżdżać. POLECAM.
6.8
Ireneusz Wojciechowski
Pobyt - Czerwiec 2010Rodzina z dziećmi

7.2
janusz

Przed podróżą

Paszporty

Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.

Wizy

W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Chorwacja w pełni otworzyła granice dla obywateli RP - zniesione zostały wszelkie obostrzenia oraz obowiązek odbywania kwarantanny po wjeździe do Chorwacji. Obywatele RP nie muszą na granicy okazywać żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających zasadność wjazdu do Chorwacji. Władze Chorwacji nie wymagają okazania testów na COVID 19 przy przekraczaniu granicy.

Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną.
Podróżujący mogą skorzystać z aplikacji https://entercroatia.mup.hr/ w celu dokonania rejestracji przyjazdu, co przyspieszy procedury podczas odprawy granicznej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.

Dodatkowe opłaty

W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00