Valamar Sanfior & Casa

Kod oferty: WAK639588
Kod oferty: WAK639588
1/10
teren hotelu
teren hotelu, basen
teren hotelu
pokój
pokój, balkon / taras

Opis oferty

Region: IstriaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK639588

Kraj

Chorwacja

Położenie

Położony obok Valamar Sanfior Hotel, ok. 1km od miejscowości Rabac, ok. 47km od lotniska w miejscowości Pula.

Plaża

Oddalona o ok. 50m, skalista ze żwirowymi zatoczkami, część trawiasta; nagrodzona tytułem "Błękitnej Flagi". Leżaki i parasole (odpłatnie).

Basen

Odkryty (164m2 x 1,35m) i kryty basen ze słodką wodą w Valamar Sanfior Hotel. Leżaki i parasole (w cenie / ograniczona liczba).

Odkryty basen dla dzieci (20m2 x 0,25m).

Pokój 2-osobowy, superior, strona morska (79944 / csu2sb)

Klimatyzacja, mini-bar (odpłatnie), sejf (w cenie), internet WiFi (w cenie), LCD SAT-TV, telefon (odpłatnie), suszarka do włosów, łazienka/WC, balkon.

6 pokoi przystosowanych dla osób niepełnosprawnych (na zapytanie).

Wyżywienie

Śniadanie (07:00-10:00) i obiadokolacja (18:30-21:00) w formie bufetu, napoje bezalkoholowe z dystrybutora do obiadokolacji (w cenie).

• godziny oraz forma posiłków mogą ulec zmianie w trakcie sezonu

W związku z epidemią COVID-19 nie wszystkie proponowanie udogodnienia oraz serwisy przedstawione w opisach obiektów będą dostępne na miejscu.

Spowodowane jest to obostrzeniami wprowadzonymi przez Rząd Chorwacji w celu ochrony zdrowia turystów.

Goście mogą korzystać z oferty i usług Hotelu Valamar Sanfior.

Ośrodek dysponuje odpłatnie

Restauracja a la carte Sundance Beach Club, lobby bar w hotelowym atrium, Oliva grill (oferta dań z grilla, lekkich potraw i przekąsek - szeroki wybór napojów), włoska tawerna La Pentola, Craft Beer & Grill, Centrum Wellness & Beauty, Calluna centrum wellness (w hotelu): aromatyczna kąpiel parowa 42°-45°C, sauna fińska 70°-100°C, sauna na podczerwień 45°-60°C, miejsca relaksacyjne (95m2), Vitality Bar (woda, herbata i owoce).

Ośrodek dysponuje w cenie

Animacje dla dzieci i młodzieży: Maro, Teen, Stay Fit, Music & Fun (15.06.-31.08.).

• oferta ośrodka może ulec zmianie w trakcie sezonu

Sport

W pobliżu/odpłatnie: kompletna oferta dla rowerzystów Bike Center Rabac - wiodące centrum rowerowe w Chorwacji z kompleksową usługą dla rowerzystów, centrum sportów wodnych (przy plaży), nadmuchiwany wodny plac zabaw Wibit (na wodzie), centrum nurkowe, wynajem łodzi, rowerów wodnych, przejażdżki na "bananie“, narty wodne, lot spadochronem za motorówką.

W cenie

Stay Fit - codzienny program zajęć sportowo-rekreacyjnych (15.06.-31.08.): codziennie specjalne programy rekreacyjne, zajęcia "Stay Fit".

• oferta ośrodka może ulec zmianie w trakcie sezonu

Zwierzęta

Dozwolone (na zapytanie / odpłatnie).

Godzina zakwaterowania / wykwaterowania

14:00 / 10:00

Ocena

Tłumaczenie kodów pokoi

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Piątek
18.03.2022

Wykwaterowanie

Piątek
25.03.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

12°C
3°C
12°C
4

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.