Aminess Veya (ex. Jadran)

Kod oferty: WAK605899
Kod oferty: WAK605899

Opis oferty

Region: KrkOrganizator: NekeraKod oferty: WAK605899

Kraj

Chorwacja

Położenie

Bezpośrednio przy promenadzie nadbrzeżnej. Wąska, żwirowa plaża z betonowymi platformami przed hotelem. Mała, żwirowa zatoka i skalista plaża ok. 200m. Centrum ok. 150m. Lotnisko Rijeka ok. 10km.

Wyposażenie

220 pokoi. Recepcja, sejf, restauracje z widokiem na morze, bar, sala z TV sat., bar z tarasem, kawiarnia nad morzem, fryzjer, winda. 3 windy. WLAN gratis. Leżaki i parasole na plaży za opłatą (ok. 7 EUR/dzień).

Wyżywienie

Ze śniadaniami lub z dwoma posiłkami. Bufet śniadaniowy i kolacyjny.

Zakwaterowanie

Dobrze wyposażone, prysznic, WC, tel., TV Sat., minibar, klimatyzacja, suszarka. Pokoje dwuosobowe (ok. 14m2) bez balkonu, pokoje dwuosobowe z balkonem, od strony morza. Pokoje dwuosobowe od strony morza bez balkonu. Pokoje dwuosobowe od strony lądu.

Sport

Za opłatą: siłownia, wypożyczalnia rowerów, minigolf, surfing, rowery wodne.

Dzieci

Plac zabaw (ok. 100m), animacja dla dzieci ok. 15.06-31.08.

Rozrywka

Program animacyjny.

Opłata klimatyczna

Ok. 1,50 EUR/dzień.

Parkowanie

W cenie.

Zwierzę domowe

Nie.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Piątek
01.04.2022

Wykwaterowanie

Piątek
08.04.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie dodane przez

6.7
JM Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2017Para
Ogólnie OK. Pokoje codziennie sprzątane, Plaża na wyciągnięcie reki.
ZaletyLokalizacja
WadyWyżywienie jak dla Niemców, liczyliśmy na kuchnie bardziej urozmaiconą, regionalną. Płatne leżaki, parasole.

8.2
Gosia
Pobyt - Czerwiec 2008Rodzina z dziećmi

9.3
rafal741
Pobyt - Sierpień 2007Para
Hotel ma 3 gwiazdki,jest położony dosłownie 3-5 m od morza z pięknym wiodkiem na Rijekę i półwysep Istria.Na miejscu : skutery wonde, banan, łódki z silnikiem ( 6 osobowe), rowery, skutery motorowe ( 2 osobowe ). Miejsca nurkowe polecam. Wycieczki po całej wyspie ( Baśka, Malinska, Krk, Nijvice ), do Włoch na sąsiednie wyspy, wycieczka katamaranem z oszklonym dnem aby podziwaić podwodne atrakcje ( występują tam delfiny...), wycieczka na grotę z przepięknymi stalaktytami i stalagmitami ( 104 m długości ).

Mapa

Pogoda

17°C
10°C
13°C
6

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie