Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Ad Turres

Kod oferty: WAK635890
Kod oferty: WAK635890
1/15
teren hotelu
basen
pokój

Opis oferty

Region: Zatoka KvarnerOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK635890
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

3.1
Iza
Pobyt - Wrzesień 2018Grupa przyjaciół
Obiekt dla lubiących sporty wyczynowe - zejście do plaży strome, do jadalni trzeba wspinać się pod górę. Jedzenie niedobre, trzeba się dożywiać na mieście. Brak napojów do obiadokolacji, jeśli się chce napić, trzeba u nich kupić - nie można wnieść swojej wody, piwa czy wina. W pokojach brak czajnika, lodówki, klimatyzacji i TV. Łazienka brzydka, pokoje zaniedbane i brudne. Pawilony obskurne. W budynkach i lesie w którym się znajduje można by kręcić horrory. Niewątpliwie wiele lat temu obiekt mógł być całkiem przyjazny, jednak na dzień dzisiejszy wymaga generalnego remontu i zmiany mentalności osób zarządzających, chociażby dawać naprawdę dobre jedzenie.
Zalety- blisko supermarkety - przyjemne powietrze ze względu na sosnowy las
Wady- obiekt bardzo zaniedbany - w pokojach brudno - często brak ciepłej wody - posiłki są niesmaczne, brak napojów do obiadokolacji

3.0
iwona sznura
Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
Powyźszą ofertę wybrałam ze względu na cenę i wolny termin.
ZaletyPokój z widokiem na morze mieliśmy.
WadyWygląd zewnętrzny hotelu nie nastraja optymistycznie. Na balkonie głównym zamiast jakiejkolwiek rośliny ozdobnej rosło ziele . Balkon brudny niesprzątany wogóle. Odpadający tynk .Do morza 800 m pod stromą górę co w upale 30 stopni naprawdę jest męczące i człowiek przeklina źe wybrał taki hotel. Sniadania non stop te same.Kolacje urozmaicone .

3.3
monika Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2016Rodzina z dziećmi
Wczasy adekwatne do ceny ale nie polecam znajomym ponieważ standard jest bardzo skromny zwłaszcza dla rodzin z dziećmi
ZaletyDobre położenie. Blisko do plaży.
WadyBrak lodówki

2.2
Zmartwiona54
Pobyt - Czerwiec 2016Grupa przyjaciół
Na pewno zaleta pobytu jest jedzenie, sa to szwedzkie stoly, mozna sie najesc. Bez limitu. Basen przy hotelu maly, ale woda czysta. Strome wejscie do hotelu - nie polecam starszym ludziom, samo wyjscie nad morze kosztuje bardzo duzo wysilku. Codziennie wymieniaja reczniki, wiec jest ok, aczkolwiek pokoje to tylko lozko, lustro i wc. Nic wiecej, zero tv, klimatyzacji, wi-fi. Po paru dniach kapieli nie ma co czlowiek ze soba zrobic, rezydentka tez sie nie wysila jezeli chodzi o jakies rozrywki.. raczej nie polecam. Bede szukac czegos na przyszly rok z wieksza iloscia gwiazdek, na pewno nie sa to \\\' ** \\\' .
Zaletydużo jedzenia
Wadypokoje z lat prl\\\'u, bez tv. Tylko lozko i wc.

6.2
ROMUALD Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2012Rodzina z dziećmi

Mapa

Pogoda

13°C
8°C
15°C
3

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie