Dobry4 opinie75% poleceń
6,8
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Mediteran (Crikvenica)

Lato 2021
Kod oferty: WAK583102
obiekt, budynek główny, teren hotelu
basen
pokój, balkon / taras
pokój, balkon / taras
pokój
obiekt, budynek główny, teren hotelubasenpokój, balkon / taraspokój, balkon / taraspokójpokój, balkon / tarasteren hoteluteren hotelu, plaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

05.06.2021 Sobota

Wykwaterowanie

12.06.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK583102Region: Zatoka KvarnerOrganizator: Vitkovice Tours

Region

Chorwacja

Country

Kwarner

Położenie

Klimatyzowany pięciopiętrowy hotel z mieszkalnym poddaszem, w pobliżu plaży, około 15minut spacerem od centrum Crikvenicy, hotel jest oddzielony od plaży tylko nadmorską promenadą i znajduje się obok centrum spa.

Wyposażenie i usługi

Recepcja, restauracja, bar aperitif, snack bar, taras z panoramicznym widokiem, kantor, winda, Wi-Fi na recepcji i w lobby barze BEZPŁATNIE.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki dla dziecka do 17 lat (rozkładana sofa, nie dla os.dorosłej), prysznic/wanna, WC, niektóre pokoje z balkonem, TV-SAT i telefonem.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

Wewnętrzny basen (czynny poza sezonem), zewnętrzny basen ze słodką wodą, prysznice przy basenie; za opłatą: parasole i leżaki przy basenie, sauna, masaże. W pobliżu: możliwość wypożyczenia rowerów lub skuterów wodnych, wzdłuż plaży można jeździć na rolkach, około 300m od hotelu znajduje się centrum sportowe z kortami tenisowymi.

Wyżywienie

2 posiłki w formie bufetu (kuchnia dalmatyńska), do obiadokolacji 0,25 l wina i wody, dla dzieci lemoniada i soki z automatu.

Plaża

50m mniejsza żwirowa i płyty betonowe, szersza żwirowa plaża około 200m od hotelu, 5min spacerem od hotelu w kierunku centrum miasta jest miejska piaszczysta plaża ze wszystkimi udogodnieniami.

Informacje dopełniające

Parking hotelowy około 10 EUR/dzień (czerwiec, wrzesień) i około 15 EUR/dzień (lipiec, sierpień) - brak możliwości rezerwacji miejsc. Istnieje możliwość parkowania BEZPŁATNIE na sąsiednich uliczkach (ograniczona ilość miejsc). Wyjazdy do tego obiektu realizowane są we współpracy z BP AMICO TRAVEL, s.r.o.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 6 lat na dostawce - BEZPŁATNIE.

Cena zawiera

Nocleg, 2 posiłki, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Aktualizacja 22.10.2020.

Indywidualne warunki rezygnacii

Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
25°C
Temperatura w nocy
17°C
Temperatura wody
20°C
Liczba godzin słonecznych
8

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Opinie dodane przez

8.6
Paweł
Pobyt - Sierpień 2014Rodzina z dziećmi
przypadkowo zła data wpisana w moim opisie jest styczeń ma być sierpień zapewne będzie jeden wpis pod drugim
Zaletywidok
Wadykomunikatywność

6.7
Paweł
Pobyt - Styczeń 2014Rodzina z dziećmi
Ogólnie było fajnie,pokój z widokiem na morze BEZCENNE(warto dopłacić ale z tego co rozmawiałem z innymi osobami to tylko w starej części, gdyż widok z nowej części to już kicha).Jedzenie się powtarza ,ale jest bardzo duży wybór więc nie nudzi się,napoje w cenie bardzo duży plus.Co prawda najgorsze było to że z pokoju dwuosobowego zrobili nam trójkę bo niby w papierach było coś nie tak ,ale dwa tygodnie przemieszkaliśmy(tak naprawdę to chodziło tylko o nocleg bo cały dzień po za hotelem.Łazienka mała 2 na 2 z prysznicem otoczonym ceratą (brak kabiny).Sprzątanie w pokoju codziennie.Komunikatywność tylko niemiecki i wiadomo jaki (angielski dla nich to magia) .Basen odkryty mały ale da się wytrzymać (jak nie przyjdą wieśniaki ,którzy myślą tylko o sobie)Ogólnie polecam a syn pytany gdzie jedziemy na wakacje mówi Mediteran.
4.6
jarek
Pobyt - Grudzień 2006Para

9.1
krixon
Para