Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Miramare

Kod oferty: WAK641950
obiekt, teren hotelu
basen
basen
recepcja / lobby
recepcja / lobby
obiekt, teren hotelubasenbasenrecepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójrestauracjadrink barSPA
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy + dostawka

de lux
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

20.03.2021 Sobota

Wykwaterowanie

27.03.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK641950Region: Zatoka KvarnerOrganizator: Vitkovice Tours

Region

Chorwacja

Country

Kwarner

Położenie

Niedawno odnowiony hotel w pobliżu plaży, około 100m od centrum Crikvenicy.

Wyposażenie i usługi

Restauracja, bar, bar cygarowy, centrum konferencyjne, Wi-Fi BEZPŁATNE, garaż i parking za opłatą.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje 2-osobowe, niektóre z możliwością dostawki (na zapytanie), prysznic/wanna, WC, TV SAT, Wi-Fi BEZPŁATNE, minibar, sejf, szlafrok.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

Wewnętrzny basen w cenie. Centrum Wellness dla osób od 18 lat, fitness i jacuzzi - wszystko za opłatą.

Wyżywienie

Śniadania, 2 posiłki - w formie bufetu.

Plaża

Żwirowa, odpowiednia dla dzieci, około 50m.

Informacje dopełniające

Parking za opłatą w terminie od 21.5. do 3.10. około 10 EUR/dzień (wcześniejsza rezerwacja nie jest możliwa), parking w garażu za opłatą około 20 EUR/dzień (wcześniejsza rezerwacja nie jest możliwa). Na zapytanie łóżeczko dziecięce za opłatą około 15 EUR/dzień, możliwy pobyt z małym psem do 10 kg za opłata około 20 EUR/dzień - płatne na miejscu.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 6 lat z 2 dorosłymi bez łóżka i wyżywienia – BEZPŁATNIE. Dziecko do 12 lat z 2 dorosłymi na dostawce - zniżka 50%. Dziecko do 12 lat z 1 dorosłym - zniżka 30%. Osoba od 12 lat z 2 dorosłymi - zniżka 20%.

Korzyści

Przy zakupie pobytu na 7/14 nocy w terminie do 18.6. i od 10.9. oferujemy zniżkę 15%, przy zakupie pobytu na 5 oferujemy zniżkę 20%. Zniżki te nie łączą się ze zniżką za wczesny zakup.

Cena zawiera

Nocleg, śniadania/2 posiłki, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016 r poz. 187 i 1334).

Opcjonalne dodatki

Możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Aktualizacja 03.11.2020.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
12°C
Temperatura w nocy
5°C
Temperatura wody
9°C
Liczba godzin słonecznych
4

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review