Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Marina (ex Remisens)

Lato 2021
Kod oferty: WAK545042
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

17.04.2021 Sobota

Wykwaterowanie

24.04.2021 Sobota

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK545042Region: Zatoka KvarnerOrganizator: Vitkovice Tours

Region

Chorwacja

Country

Kwarner

Położenie

Odnowiony w 2019 roku, nowoczesny hotel typu atrium, około 1km od długiej, żwirowej plaży, w miejscowości Moscenicka Draga.

Wyposażenie i usługi

182 pokoje, restauracja, kawiarnia, pizzeria, bar na plaży, sala konferencyjna, sejf na recepcji za opłatą, taras, parking za opłata około 10 EUR/dzień.

Zakwaterowanie

Komfortowe, klimatyzowane pokoje 2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, telefon, suszarka do włosów, minibar, Wi-Fi BEZPŁATNE, niektóre z możliwością dostawki. Pokój 2(+0) skierowany jest do atrium. Pokój 2(+2) - dwa pokoje 2-osobowe oddzielone drzwiami. Dostępne są 4 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych (na wózkach inwalidzkich - na zapytanie).

Legenda

B-balkon

Atrium-zamknięta przestrzeń, przechodząca przez kondygnacje hotelu.

Sport i rozrywka

Nowy zewnętrzny basen, Five Elements wellness centrum: podgrzewany wewnętrzny basen z morską wodą, zewnętrzny basen dla dzieci (czynny w lipcu i sierpniu), leżaki przy basenie BEZPŁATNIE (ograniczona ilość), jacuzzi, sauna fińska, turecka, strefa relaksu, fitness bezpłatny, korty tenisowe za opłatą, masaże za opłatą, salon kosmetyczny, solarium za opłatą, plac zabaw, animacje dla dzieci i dorosłych, teen klub, mini klub, wieczorki taneczne, możliwość wypożyczenia rowerów, sporty wodne.

Wyżywienie

W terminie do 25.6 i od 12.9 - 2 posiłki w formie bufetu. Do obiadokolacji BEZPŁATNIE lokalne lane napoje (piwo, wino, sok). W terminie od 25.6 do 12.9 - 3 posiłki w formie bufetu. Do obiadów i kolacji BEZPŁATNIE lokalne lane napoje (piwo, wino, sok). Wyżywienie dla alergików na zapytanie.

Plaża

Żwirowa , około 30m, prysznice na plaży.

Informacje dopełniające

Rezydent nie dojeżdża do obiektu - kontakt telefoniczny. Opłata klimatyczna około 3 EUR/os/dzień i opłata rejestracyjna około 0,5 EUR/os/pobyt - płatne na miejscu.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 3 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE (nie dot. pokoju 2+0). Dziecko od 3 do 14 lat z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Dziecko od 3 do 14 lat z 1 dorosłym w pokoju 2(+0) i 2(+1) - zniżka 30%.

POKÓJ 2(+1): drugie dziecko od 3 do 14 lat bez łóżka - zniżka 50%. Osoba od 14 lat na dostawce - zniżka 15%.

POKÓJ 2+2: osoba od 14 lat z 2 dorosłymi - zniżka 50%.

Cena zawiera

Nocleg, 2/3 posiłki, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce , możliwy pobyt z psem za dodatkowa opłatą około 20 EUR/dzień - płatne na miejscu.

Aktualizacja 21.10.2020.

Indywidualne warunki rezygnacii

Klientom, którym zezwolono na zmianę pobytu na kolejny sezon, w przypadku odstąpienia od umowy zostaną naliczone koszty rezygnacji w wysokości co najmniej takiej, jak w przypadku odstąpienia od umowy na oryginalny termin pobytu, w dniu wpłynięcia wniosku o zmianę pobytu na kolejny sezon. W przypadku zaistnienia sytuacji, w której klienci dokonają zmiany rezerwacji pobytu w danym roku i zrezygnują z pobytu zarezerwowanego na kolejny rok, procedura będzie przebiegać jak wyżej. W przypadku wykorzystania vouchera na zaliczkę i późniejszego odstąpienia klienta od umowy, różnica jest zwracana na kolejny voucher TRAVEL FAMILY po potrąceniu opłat za anulowanie.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
16°C
Temperatura w nocy
9°C
Temperatura wody
12°C
Liczba godzin słonecznych
6

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze Chorwacji podjęły decyzję o zaostrzeniu warunków wjazdowych dla obywateli RP. Każdy podróżujący musi wykonać test PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 na 48 h przed wylotem/wyjazdem.
Obowiązkiem podróżnych wjeżdżających do Chorwacji jest stosowanie się do wymogów epidemiologicznych, o których obywatele są informowani podczas przekraczania granicy (wręczana ulotka) lub drogą elektroniczną. Wszyscy podróżni są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej: zobacz więcej. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostaną przesłane zalecenia epidemiologiczne.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review