Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Daphne (Paphos)

Kod oferty: WAK594098
Kod oferty: WAK594098
obiekt, basenobiekt, basenobiekt, basenobiektobiekt, budynek główny, recepcja / lobbyrecepcja / lobbypokójpokój, kuchnia / aneks kuchennykuchnia / aneks kuchennydrink barrestauracjarestauracja, drink barrestauracja, drink bardrink barobiekt, teren hoteluteren hotelu
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt, basen
obiekt
obiekt, budynek główny, recepcja / lobby
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Region: Cypr PołudniowyOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK594098
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Opinie dodane przez

6.1
Florian
Pobyt - Grudzień 2019Para
Bardzo dobra baza dla osób lubiących zwiedzać i mało wymagających. Tuż przy hotelu supermarket, liczne knajpki, sklepiki, do dworca autobusowego 5 minut, do kościoła polskiego 3 minuty. Pokoje duże z fajną kuchnią (lodówka, piekarnik, kuchenka itp.) więc można sobie samemu pichcić czy uzupełniać monotonne posiłki. Śniadania w porządku ale obiadokolacje - nawet dla mnie mało wymagającego były nużące, przesolone zupy lub rozgotowane warzywa bez smaku. Ale obsługa miła i nawet jeden kelner mówił po polsku.
Zaletydoskonała lokalizacja, miła obsługa, kameralna atmosfera
Wadymonotonne jedzenie, rozregulowany system grzewczy
+2

9.1
Arek Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Para
Hotel położony w dobrym miejscu, blisko morza. pokoje czyste, miła obsługa. Bardzo blisko deptaka.Obiady wybiera się z karty menu, co jest dobrym pomysłem, są bardzo smaczne. Kolacje i śniadania w formie szwedzkiego stołu. Posiłki obfite. All inclusive czynne aż do 24. Minusem jest tylko nie działające wifi, ale bez Internetu da się żyć:)
Zaletypołożenie, miła obsługa, smaczne obiady i kolacje.
Wadysłabo, lub w ogóle nie działające WIFI, nie specjalne śniadania

7.3
JT Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2017Para
Hotel dobrze położony , szczególnie atrakcyjny dla pobytu w okresach poza głównym sezonem .
Zaletymiła obsługa , dobra część restauracyjna
Wadybrak postępów w modernizacji szczególnie części kuchennej , brak na basenie większej ilości parasoli słonecznych / 2 szt /

Mapa

Pogoda

30°C
20°C
23°C
12

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze cypryjskie wprowadziły cztery kategorie państw (GREEN, ORANGE, RED i GREY), z których można podróżować na Cypr. Polska znajduje się obecnie w kategorii GREEN: nie jest konieczne okazanie przed wejściem na pokład samolotu negatywnego wyniku testu PCR.

Powyższe dotyczy tylko Cypru Południowego. Podróżujący na Cypr Północny nadal muszą wykonać test PCR nie wcześniej niż 72h przed wylotem.

Należy pamiętać, że nadal każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia nie wcześniej niż 48 godzin przed terminem podróży ankiety Cyprus flight pass zobacz więcej uprawniającą do wjazdu na Cypr (przy wejściu do samolotu oraz przy kontroli granicznej należy na wezwanie okazać mail potwierdzający wypełnienie ankiety, za brak wypełnionej ankiety może być nałożony mandat w wysokości 300 EUR i nakaz odpłatnego wykonania testu lub odmowa wjazdu do Cypru)

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.
Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane.