Vile Oliva

Kod oferty: WAK654578
Kod oferty: WAK654578
basenobiektrecepcja / lobbyrestauracjateren hoteluobiekt
basen
obiekt
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: Riwiera CzarnogórskaOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK654578
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

8.8
Roman
Pobyt - Czerwiec 2017Para
Ocena 9 na 10 to po części nie do końca wina hotelu. Ten punkt odjęty za monotonię jedzonka (za wyjątkiem wspaniałej pizzy, która śni mI się po nocach) oraz hałaśliwe towarzystwo z Francji I Rosji. Obsługa najlepsza na świecie, codziennie sprzątany pokój oraz wymiana pościeli, ręczników I uzupełnianie hotelowych kosmetyków. W ramach oll in dobre napoje lokalne, zarówno te alkoholowe jak I soki. Wszędzie sporo miejsca, zarówno na plaży, jak I barach, stołówce czy przy basenach. Urocza okolica, jest gdzie pospacerować I podziwiać piękne widoki, zarówno za dnia jak I wieczorem. Hotel I miejsce z gatunku tych do których chce się wracać.
ZaletyPołożenie, obsługa, czystość
Wadyprawie brak

10
Justyna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2017Para
Hotel przy samym morzu. Jedzenia bardzo dobre, różnorodne. Wszędzie czysto, obsługa bardzo miła. Okolica spokojna, widoki piękne. Piękny ogród oliwny w którym usytuowany jest cały kompleks. Dwa baseny przy których nie było tłoczno, spokojnie można było sobie odpocząć. Naprawdę polecam
Zalety-położenie nad samym morzem -dobre jedzenie -czyste i ładne pokoje -wieczorne animacje -miła obsługa -czystość
WadyNie zauważyłam żadnych wad

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
21°C
14°C
21°C
7

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularze nie są wymagane.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi zaświadczenie, które potwierdzi, że został w pełni zaszczepiony LUB został zaszczepiony pojedynczą dawką szczepionki covid-19
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi zaświadczenie, które potwierdzi, że dana osoba przeszła covid-19 (minęło nie mniej niż 14 dni i nie więcej niż 180 dni od pozytywnego testu PCR lub szybkiego testu antygenowego)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie, dzieci do 5 roku życia. Starsze dzieci- PCR na 72h przed wjazdem lub antygenowy na 48h przed wjazdem. Należy posiadać zaświadczenie w języku angielskim. Nie dotyczy zaszczepionych i ozdrowieńców zgodnie z informacjami powyżej.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak PCR na 72h przed wjazdem lub antygenowy na 48h przed wjazdem. Należy posiadać zaświadczenie w języku angielskim.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje;
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Czarnogóry Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ze względu na niejednoznaczne regulacje w kwestii dokumentów podróży wymaganych od nieletnich oraz niejednolitą praktykę straży granicznej, zaleca się, aby osoby nieletnie podróżujące do Czarnogóry posiadały paszport.
W Czarnogórze dla Polaków wizy nie są wymagane, jeśli czas pobytu nie przekracza 30 dni.
Szczepienia nie są wymagane.