Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Parkhotel Richmond

Kod oferty: WAK642332
obiekt, budynek główny, teren hoteluobiekt, budynek główny, zwiedzaniebasen, sport i rekreacja, rozrywkabasen, sport i rekreacja, rozrywkabasen, SPA, rozrywkapokój, apartamentpokój, apartamentpokój, apartamentpokój, rodzinny, apartamentłazienkarestauracja, kawiarniarestauracja, kawiarnialobby bar, drink barrecepcja / lobbyrecepcja / lobbysport i rekreacja, siłownia
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, zwiedzanie
basen, sport i rekreacja, rozrywka
basen, sport i rekreacja, rozrywka
basen, SPA, rozrywka

Nasi klienci docenili

 • Blisko położone, dobrze skomunikowane i świetne przygotowane stoki.
 • Kilkadziesiąt wyciągów do dyspozycji narciarzy.
 • Wspaniałe trasy z widokiem na panoramę Śnieżki (1602 m n.p.m.)
 • Doskonałe możliwości do uprawiania nie tylko snowboardingu i narciarstwa zjazdowego, ale też biegowego.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: Czeskie KarkonoszeOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK642332
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.6
  arieel
  Pobyt - Czerwiec 2006Para
  Byłem w hotelu Richmond w Karlowych Varach w lipcu ubiegłego roku. Większość hoteli 4* oraz 5* w Karlovych to hotele ekskluzywne. Za dobę w pokoju 2 os. lux płaciłem coś w granicach 106 Euro (pokój). Posiłki naprawdę wyśmienite. Hotel położony jest w pięknym parku obok rzeki. Przy wejściu można obejrzeć sobie popiersie Adama Mickiewicza. Parking hotelowy bardzo dobry, co w Karlovych jest rzadkością. Obsługa w recepcji przemiła i zawsze pomocna. Towarzystwo na ogół międzynarodowe, Izrael ,kraje arabskie, Moskwa i Petersburg (proszę nie mylić tych Rosjan z tymi z Egiptu, to zupelnie inna klasa). Pobyt naprawdę extra, zwłaszcza jeśli wykupi się masaże, zabiegi, etc. Polaków jak na lekarstwo, prawie ich nie ma.

  Mapa

  Pogoda

  19°C
  7°C
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżni z Polski mogą wjechać na terytorium Czech jedynie w uzasadnionych przypadkach (np. leczenie, podróż służbowa). Przyjazd do Czech na okres powyżej 12 h wymaga: wypełnienia elektronicznego formularza lokalizacyjnego zobacz więcej i okazania negatywnego testu PCR wykonanego nie później niż do 72 h przed wjazdem lub antygenowego wykonanego nie później niż do 24h przed wjazdem, a następnie poddania się 5-dniowej kwarantannie i powtórzenia testu w Czechach. Wyjazdy w celach turystycznych nie są możliwe.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
  Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).