Fantastyczny1 opinia100% poleceń
9,6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Srni

Last minute
Kod oferty: WAK613453

Nasi klienci docenili

 • Blisko położone, dobrze skomunikowane i świetne przygotowane stoki.
 • Kilkadziesiąt wyciągów do dyspozycji narciarzy.
 • Wspaniałe trasy z widokiem na panoramę Śnieżki (1602 m n.p.m.)
 • Doskonałe możliwości do uprawiania nie tylko snowboardingu i narciarstwa zjazdowego, ale też biegowego.
 • Dostępne pokoje

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy + dostawka

  prysznic, WC
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  92
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  19.08.2020 Środa

  Wykwaterowanie

  22.08.2020 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK613453Region: KarkonoszeOrganizator: Nekera

  Kraj

  Czechy

  Położenie

  Spokojnie a zarazem centralnie. Na terenie Parku Narodowego Szumawa. Sklepy i restauracje ok. 100m. W bezpośrednim sąsiedztwie trasy rowerowe i szlaki turystyczne.

  Wyposażenie

  Komfortowy hotel oferuje 93 pokoi w budynku głównym (4) i 46 pokoi w budynku bocznym Sumava (3, ok. 200m). Recepcja, restauracja a la carte, bar, winda, taras, ogród, łączka do opalania.

  Dostęp do internetu

  Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach gratis.

  Zakwaterowanie

  W budynku głównym (4): pokoje jedno, dwu i trzyosobowe (ok 24m2): prysznic, WC, suszarka do włosów, ogrzewanie, kącik wypoczynkowy, telefon, TV sat., sejf, radio, część pokoi z balkonem. Pokoje rodzinne (2 pomieszczenia, ok. 48m2), dwupokojowy apartament (2 łóżka i 2 dostawki). Pokoje-wariant ekonomiczny. W budynku bocznym (3): pokoje dwu, trzyosobowe, bez sejfu. Pokoje-wariant ekonomiczny. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis (wymagane wcześniejsze zgłoszenie).

  Sport

  Tenis stołowy i siłownia. Za opłatą: bilard i kręgle, tenis, squash.

  Wellness

  Kryty basen (25 x 12m), łaźnia parowa, sauna. Za opłatą: masaże.

  Dzieci

  Pokój zabaw, plac zabaw, wysokie krzesełka w restauracji.

  Wyżywienie

  Ze śniadaniami lub z dwoma posiłkami. Śniadania i kolacje w formie bufetu. Raz w tygodniu kolacja z daniami lokalnej kuchni. Posiłki w budynku głównym.

  Parkowanie

  Parking ok. 2 EUR/dzień, garaż (ok. 200m) ok. 8 EUR/dzień.

  Zwierzęta domowe

  Tak, ok. 14,- EUR/dzień. Wymagane wcześniejsze zgłoszenie.

  Ważne informacje

  Przyjazd do hotelu od godz. 15:00, wyjazd do godz. 10:00.

  Opłata klimatyczna

  Ok. 0,80 EUR os./dzień, płątna na miejscu w hotelu.

  Telefoniczna Opieka W Języku Polskim

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  23°C
  Temperatura w nocy
  12°C
  Liczba godzin słonecznych
  6

  Przewodnik

  Opis Obiektu

  Karkonosze od lat są bardzo popularnym i lubianym kierunkiem narciarskim. Wybieramy je nie tylko ze względu na bliskie położenie ale i z uwagi na piękne, skaliste szczyty i urokliwe górskie jeziora. Nie bez znaczenia jest także karkonoska kuchnia, która wśród Polaków ma wielu amatorów.

  Tu znajdują się największe ośrodki narciarskie - Szpindlerowy Młyn, Harrachov i Pec pod Śnieżką. Czeka tu na nas także 57 nowoczesnych wyciągów i cudowna panorama Śnieżki, wysokiej na 1600 m. Trasy narciarskie (o zróżnicowanym stopniu trudności) znajdują się na wysokości 650-1312 m.

  Najbardziej popularnym centrum sportów zimowych w tym regionie jest Szpindlerowy Młyn. Ten ośrodek szczególnie polecamy narciarzom zaawansowanym ze względu na dużą liczbę czerwonych tras (tam znajdziemy także najbardziej malownicze trasy). Narciarzy biegowych zachwyci natomiast ponad 90 km świetnie przygotowanych tras biegowych.

  Równie często wybieranym ośrodkiem jest Harrachov - to główny cel podróży wszystkich fanów skoczni mamuciej i Czartowej Góry. Tu znajduje się także funpurk z superpipe co czyni to miejsce rajem dla wszystkich amatorów freeride'u.

  Pec pod Śnieżką to z kolei ulubione miejsce rodzin z dziećmi. Oprócz licznych tras narciarskich, skupionych wokół najwyższej w Czechach góry, znajdziemy tu także piękne, długie trasy do wędrówek po Karkonoszach.

  Skipass

  Apres ski

  W Karkonoszach - po odpięciu nart - nie będziemy się ani przez chwilę nudzić. Region oferuje wiele różnorodnych form spędzania czasu w ramach apres ski - poza stokiem także będziemy się wyśmienicie bawić. Liczne bary, dyskoteki i kluby już od progu zachęcają turystów do dobrej zabawy. Osoby bardziej aktywne mogą wybrać się na tor saneczkowy lub pojeździć na łyżwach. Znajdziemy tu także fantastyczne restauracje z bardzo lubianą i cenioną przez Polaków kuchnią lokalną.

  Snowparki

  Czeskie Karkonosze mają do zaoferowania wiele atrakcji - także dla entuzjastów freestyle'u. Funpark Harrachov położony blisko wyciągów narciarskich dostarcza wszystkim amatorom białego szaleństwa dużą porcję rozrywki i dobrej zabawy. Skocznie, poręcze, specjalna rampa w kształcie litery "U" to tylko niektóre z jego licznych atrakcji. Jedną z największych zalet snowparku jest dodatkowe naśnieżanie dzięki któremu sezon trwa tu znacznie dłużej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.6
  Grażyna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Listopad 2011Rodzina z dziećmi

  Przed podróżą

  Paszporty

  Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.

  Wizy

  Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać do Czech.
  - Nie dotyczy to obywateli Czech.
  - Nie dotyczy to pasażerów posiadających czeskie zezwolenie na pobyt na pobyt dłuższy niż 90 dni lub na pobyt stały.
  - Nie dotyczy to pasażerów posiadających czeską wizę długoterminową (z wyłączeniem naklejek wizowych z komentarzem krajowym D / VR / XX).
  - Nie dotyczy to pasażerów posiadających Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego wydaną przez Czechy.
  - Nie dotyczy to pasażerów posiadających paszporty dyplomatyczne i służbowe wydane przez Czechy.
  - Nie dotyczy to pasażerów młodszych niż 18 lat, jeżeli ich rodzic jest obywatelem Czech; oraz rodzic małoletniego poniżej 18 roku życia, jeżeli ten małoletni jest obywatelem Czech.
  - Nie dotyczy to członków misji objętych Konwencją wiedeńską o stosunkach dyplomatycznych oraz członków urzędów konsularnych na podstawie Konwencji wiedeńskiej o stosunkach konsularnych akredytowanych w Czechach oraz urzędników organizacji międzynarodowych z siedzibą w Czechach zarejestrowanych w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Czechy, w tym członkowie ich rodzin.
  - Nie dotyczy to pasażerów, którzy są obywatelami innego państwa członkowskiego UE, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Szwajcarii lub Zjednoczonego Królestwa, którzy są małżonkami obywateli Czech i przedstawiają akt małżeństwa lub jego odpis.
  - Nie dotyczy to pasażerów, którzy są obywatelami innego państwa członkowskiego UE, Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Szwajcarii lub Wielkiej Brytanii, z oficjalnym potwierdzeniem przez ambasadę swojego kraju macierzystego lub przez ambasadę Czech potwierdzającą przyjęcie na lot dla cel repatriacji do państwa macierzystego i zorganizowany transfer lub ich zamiar przeniesienia z terytorium Czech do państwa macierzystego.
  Decyzja pozostaje w mocy do odwołania.
  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00