Bardzo dobry20 opinii81% poleceń
8.1
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Caves Beach Resort

Kod oferty: WAK666754
Last minute
Kod oferty: WAK666754
teren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenbasenteren hotelubudynek główny, basenbudynek głównybudynek głównyteren hoteluplażarecepcja / lobby, teren hoteludrink barteren hotelurestauracjarestauracjateren hotelusaunaSPApokójpokój
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
basen
teren hotelu
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Nasi klienci docenili

 • Hurghada - niekwestionowana stolica Riwiery Egipskiej z doskonałymi warunkami do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu.
 • Dobra baza wypadowa do Luksoru - wizytówki arabskiej kultury i sztuki - skarbnicy światowej klasy zabytków.
 • Snurkowanie na archipelagu Giftun Islands wśród bogactwa podwodnego świata rafy koralowej.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  widok na basen
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  widok na morze
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  widok na morze, de lux
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę
  Trwa weryfikacja ceny

  Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

  lub

  Opis oferty

  Region: HurghadaOrganizator: Oasis ToursKod oferty: WAK666754

  Opis

  Pięciogwiazdkowy hotel o wyjątkowej architekturze, która sprawia wrażenie jakby hotel był wykuty w skale. Również wewnętrzna stylistyka nawiązuje do wnętrza jaskini - surowe wykończenia pokoi, meble z drewna i kamienia uzupełnione są ciekawym oświetleniem.

  Położenie

  Lotnisko Hurgada ok. 15km, ok. 10km od centrum Hurgady

  Plaża

  Prywatna piaszczysta, przy hotelu. Bezpłatne: parasole, leżaki, ręczniki plażowe (wypożyczenie)

  Hotel

  385 pokoi, zlokalizowanych w budynku głwonym i 4 aneksach. DO dyspopzycji gości - recepcja, punkt apteczny (płatny), pomoc medyczna (na telefon, płatna), sklepiki, pralnia (płatna)

  Pokoje

  Pokój standardowy - z widokiem na basen, dla 2 osób dorosłych - ok. 40m2, klimatyzacja , sejf (bezpłatny), zestaw do parzenia kawy/herbaty (bezpłatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), balkon lub taras

  Pokój Deluxe z widokiem na morze - dla mx. 4 osób, ok. 50m2, klimatyzacja , sejf (bezpłatny), zestaw do parzenia kawy/herbaty (bezpłatny), minibar (pusty), TV, telefon, łazienka (prysznic, WC), balkon lub taras

  Pokoje z widokiem na morze oraz pozostałe rodzaje pokoi o podwyższonym standardzie dodatkowo płatne. . Dostawka dla 2 dzieci może być w postaci jednego łóżka, łóżka piętrowego lub sofy. Oferta może zawierać przykładowe zdjęcia pokoi.

  Rekreacja, sport, atrakcje

  2 baseny odkryte, jeden podgrzewany w sezonie zimowym, leżaki i parasole wokół basenu, siatkówka plażowa, aerobik, tenis stołowy, siłownia, dzienny program animacyjny.

  Za dodatkową opłatą: Spa, Centrum nurkowe, centrum wodne, napoje w dyskotece (wstęp wolny)

  Wyżywienie

  All inclusive: śniadania, późne śniadania, obiady, przekąski między posiłkami, lody (w określonych godzinach), kolacje oraz późne kolacje; napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe lokalnej produkcji dostępne w wyznaczonych barach w wyznaczonych godzinach.

  Restauracje i bary

  3 restauracje - Restauracja Flintstone (restauracja główna), Restauracje a la carte , 3 bary , room service (płatny)

  Informacje dodatkowe

  Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu All Inclusive Goście otrzymują na miejscu. Hotele zastrzegają sobie prawo do modyfikowania oferty All Inclusive. Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive w wyznaczonych miejscach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Aktualizacja oferty barów, restauracji i atrakcji w hotelu-listopad 2019. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji i zabaw, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. Część sportów, gier, menu - płatna.

  Hotel może wymagać noszenia opaski All Inclusive. Hotel może pobierać opłaty za zgubioną kartę do pokoju, kartę na ręczniki, ręczniki lub bransoletkę.

  .

  świadczenia w cenie

  Cena zawiera (PLN): obowiązkowe ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer: lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie w/g opisu, opłaty lotniskowe i paliwowe, podatek VAT.

  Warto wyróznić

  Niezwykła architektura i wsytrój wnętrz

  Spokojna, kameralna attmosfera

  Z myślą o gościach dorosłych, ceniących spokojny wypoczynek

  Wiza

  Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie, na lotnisku. Opłaty za wizę od 1maja 2014 r. wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) lub 35 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport ( z pustą stroną) musi posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. W razie uszkodzenia lub utraty paszportu należy zgłosić ten fakt na policję, zwrócić się do Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Kairze o wydanie paszportu tymczasowego, a następnie wystąpić do tutejszego Urzędu MSW (Kair, przy Placu Tahrir) w celu uzyskania potwierdzenia wjazdu na teren Egiptu oraz wizę wyjazdową. Wiza taka jest ważna wówczas przez 7 dni i nie można bez niej wyjechać z Egiptu. Obywatele Białorusi wylatujący z Polski do Egiptu, zgodnie z informacja zawartą w systemie TIMATIC należącym do Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA), muszą posiadać aktualną wizę do Egiptu już podczas odprawy biletowo- bagażowej. Nie ma możliwości uzyskania wizy w Egipcie. Bez wymaganego zezwolenia pasażerowie nie zostaną wpuszczeni na pokład samolotu.

  Przepisy celne

  Dla przylotów po 30.04.2021 od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie, na lotnisku. Opłaty za wizę od 1maja 2014 r. wynoszą ok. 25 USD (wiza jednokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport ( z pustą stroną) musi posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży. W razie uszkodzenia lub utraty paszportu należy zgłosić ten fakt na policję, zwrócić się do Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Kairze o wydanie paszportu tymczasowego, a następnie wystąpić do tutejszego Urzędu MSW (Kair, przy Placu Tahrir) w celu uzyskania potwierdzenia wjazdu na teren Egiptu oraz wizę wyjazdową. Wiza taka jest ważna wówczas przez 7 dni i nie można bez niej wyjechać z Egiptu. Obywatele Białorusi wylatujący z Polski do Egiptu, zgodnie z informacja zawartą w systemie TIMATIC należącym do Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA), muszą posiadać aktualną wizę do Egiptu już podczas odprawy biletowo- bagażowej. Nie ma możliwości uzyskania wizy w Egipcie. Bez wymaganego zezwolenia pasażerowie nie zostaną wpuszczeni na pokład samolotu. Obywatele Białorusi aplikują o wizy wyłącznie w Ambasadzie.

  Hotele regulacje i zmiany po covid 19

  W następstwie pandemii hotele wdrażają regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym. Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotele oraz turyści. Obowiązek dostosowania się do reżimu sanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania.

  Prosimy każdorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.

  Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.

  Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię. Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu lotniczym, w przypadku uzasadnionych podejrzeń wystąpienia SARS-CoV-2 z koniecznością pobytu w wyznaczonym przez władze kraju obiekcie lub szpitalu, z trudnościami w powrocie do kraju, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

  Ważne: Kienci zobowiązani są do zapoznania się z akutalnymi zasadami i ograniczeniami na: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

  Covid 19

  Od 1 września 2020 r. wszyscy podróżujący do Egiptu zobligowani są do okazania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19, przetłumaczonych na język angielski lub język arabski. Badanie powinno być przeprowadzone w okresie 72 godzin przed planowanym wjazdem do Egiptu (nie dotycz dzieci w wieku do 6 lat). Turyści, których portem docelowym jest Hurghada, Marsa Alam, Szarm El-Szejk lub Taba, nie posiadający odpowiedniego certyfikatu potwierdzającego negatywny wynik testu na koronawirusa, mogą odpłatnie wykonać test PCR na egipskim lotnisku - koszt ok 30 USD(możliwa izolacja do momentu uzyskania wyniku oraz kwarantanna w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego - kwarantanna może być przedłużana aż do momentu uzyskania negatywnego testu na koronawirusa). Należy też liczyć się z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów związanych z wykonywaniem kolejnych testów, wizytami lekarskimi oraz transportem do placówek medycznych. W przypadku uzyskania pozytywnego testu na koronawirusa wykonanego w Egipcie, należy mieć na względzie, iż linie lotnicze mogą zastrzec sobie prawo do niewpuszczenia osoby zakażonej na pokład i okazania negatywnego wyniku testu PCR. Prosimy o bieżące śledzenie kolejnych komunikatów lub konakt z Organizatorem.

  W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22.01.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 21.12.2020 r. informujemy, iż podróżujący, wracający do Polski, są zobowiązani do odbycia 10-dniowej kwarantanny (licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy).

  UWAGA! AKTUALIZACJA Z DNIA 30.03.2021

  Z obowiązku tego zwolnione będą osoby, które dokonają testu w Polsce - nie respektowane są testy dokonane za granicą. Poniżej przestawiamy aktualizację ze strony www.gov.pl ważne od 30.03.3021:

  Zasady dla podróżnych przybywających do Polski spoza strefy Schengen

  Każdy z podróżujących jest skierowany na kwarantannę.

  Z kwarantanny nie będzie zwalniać test wykonany w kraju, z którego przybywa dana osoba.

  Podróżni, którym została nałożona kwarantanna, mogą w Polsce wykonać test, którego negatywny wynik zwolni z kwarantanny.

  Rodzaj testu: PCR lub antygenowy.

  Osoby zaszczepione na COVID-19 są zwolnione z kwarantanny. Dotyczy to osób, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego szczepionką, która została dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej.

  Potwierdzenie rezrwacji

  Uwaga! Każda rezerwacja potwierdzona przez Agenta/Klienta - musi zostać dodatkowo potwierdzona przez Organizatora.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Niedziela, 15.08.2021
  11:30
  15:45
  WAWWarszawa - Chopin
  HRGHurghada

  Powrót

  Niedziela, 22.08.2021
  06:00
  10:30
  HRGHurghada
  WAWWarszawa - Chopin

  Opinie dodane przez

  8.6
  Magda Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Kwiecień 2021Para
  Polecam! Bardzo ciekawy hotel dla cieniących sobie spokój i ciszę. Obsługa wspaniała :)
  Zalety- nieduża liczba gości (cisza, spokój, idealnie na relax) - obsługa bardzo miła i pomocna - pokoje bardzo ładne i codziennie super posprzątane - basen między budynkami (idealny do schłodzenia) - daleko od miasta (cisza, spokój, nikt nie zaczepia)
  Wady- jedzenie (mało do wyboru, ale smaczne) - plaża (woda bardzo płytka, po kostki, żwir pomieszany z piaskiem)

  7.2
  Anna
  Pobyt - Kwiecień 2019Para
  Drugi pobyt w Egipcie, z zalet hotelu ciekawa architektura, spokój. Byliśmy w połowie kwietnia i strasznie wiało, nie dało się leżeć w stroju w miejscu nie osłoniętym od wiatru, na plaży trzeba było budować murki z puf żeby się osłaniać. Przy brzegu zaraz rafa i wieczny odpływ, woda do kolan. Później spadek i od razu głęboko. Przez wiatr były tak duże fale, że nie można było pływać w morzu. Basen podgrzewany tylko ten przy lobby i restauracji, tak że pływanie na oczach całego hotelu. Pozostałe baseny z bardzo zimną wodą (polecam pokoje z wyjściem prosto do basenu, ale latem i jesienią jak woda jest już nagrzana). Kelnerzy z barów przy plaży nastawieni na napiwki, ten na plaży z wiecznym fochem. Czysto, ładnie, ale jakoś nudno. Może przez pogodę...
  ZaletyCiekawa architektura

  8.5
  Beata
  Pobyt - Kwiecień 2019Para
  Ogólnie wyjazd udany. Byłam z mężem dwa tygodnie. Hotel inny niż wszystkie do tej pory, gdzie wychodząc codziennie widok wprawiał w zachwyt. W pokojach dość jasno. W mojej łazience też w miarę jasno, oświetlenie działało. W łazience lusterko powiększające, w miarę mocna suszarka, duże lustro i półka gdzie wszystkie kosmetyki się zmieściły.W pokoju natrafiłam na pana sprzątającego, który nie nadawał się na tą funkcję, nie wspomnę już o tym, że pomimo prezencików w formie batoników i dolarów, nic nie robił, oprócz zaścielenia łóżka, ustawienia krzeseł na balkonie i postawienia wody w butelkach. Nawet po dwóch dniach gdy wróciliśmy z wycieczki nie były wymienione ręczniki, które leżały razem. Fakt ze utrzymanie czystości w skałach jest nie możliwa, ale podłogę można było myć i to mi brakowało :) Ale na szczęście człowiek chodzi tylko się myć, przebrać i spać. Również nie miłym akcentem było pogryzienie przez pluskwy, ale niestety nie wiem czy to się stało w pokoju, czy gdzieś w jakimś innym miejscu. W każdym razie rano zauważylam. Dodam, że nie było to ukąszenie przez komary :) Jedzenie dość dobre, drinki super, piwo nalewane z puszki. Super dwie restauracje, powalające na kolana - romantyczne Bam Bam ( z panem śpiewającym ) i Teppanyaki Bar na plaży obsługiwany przez super barmana. Plaża ładna ale aby wejść do morza to troszkę dno kamieniste. Super sprawa restauracja na plaży, nie trzeba było schodzić z plaży na lunch. Jeden basen podgrzewany i całe szczęście bo w kwietniu jednak woda jeszcze zimna. Animacje beznadziejne, ale myślę ze prowadzący będą inni w czasie pełnych wakacji. Dyskoteki codziennie od 22-iej, ale w ogóle nie ma ludzi ( fakt że to zależy od turystów, czy chcą się bawić) Ogólnie barmani i obsługa w restauracjach bardzo miła i pomocna. Wi-fi jest dostępne przy barze i mniejszym basenie. Chociaż na balkonie też łapałam internet w jednym miejscu :) a bylam w budynku z numeracją 4105 Bardzo miło wspominam pobyt w tym hotelu. Doświadczyliśmy czegoś innego, klimaty Flinstonów gdzie pięknie wyglądają na zdjęciach.
  ZaletyPiękna i nietypowa infrastruktura. Hotel tylko dla dorosłych. Podgrzewany basen. Bardzo miła obsługa w restauracjach i barach. W pierwszej linii brzegowej. Dwie pyszne restauracje - na vouchery-Bam Bam i Teppanyaki. Pyszne drinki Restauracja na plaży z jedzeniem. Podgrzewany basen
  WadyW moim przypadku kiepski sprzątający. Słabe animacje. Utrzymanie czystości w pokojach.

  8.7
  przyjaciółki K i E Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Kwiecień 2019Grupa przyjaciół
  Byłam w tym hotelu 14 dni, jestem zachwycona pobytem, obsługa super, wszystko można załatwić od razu, super barmani, super drinki, piwo z puszek, kilka barów na terenie hotelu ,kilka sklepów na terenie hotelu ale drogo w nich, niedaleko spacerkiem 20 minut w lewo od wyjścia z hotelu jest sklep Pyramides ze stałymi cenami, od wyjścia na prawo przy hotelu Nubia kilka sklepików, do centrum Hurgady ok 15 minut taxi, restauracja główna w stylu flinstonów robi wrażenie, dużo stołów więc kolejek po jedzenie nie ma ,jedzonko dobre, duży wybór,( kurczaki, wołowina, ryby, makarony, ryże, dużo warzyw, frytki codziennie, z owoców tylko jablka, pomarańcze , greyfruty, czyli słabo) , dobre ciasta, pieczywem się zachwycam , jest pyszne, sporo niby wodospadów gdzie woda spływa po skałach, animacje słabe, czasami wcale nie było, animatorzy nie bardzo przejmują się pracą, chodzą parami jak muchy w smole, na dwa tygodnie są dwa wejścia do restauracji japońskiej i dwa do grilowej Bam Bam - fajne - trzeba wcześniej rezerwować w lobby, przy plaży pan z wielbłądem, można się przejechać i zrobić fotki, ogólnie piękne miejsce na piękne zdjęcia, a poznane towarzystwo zapewniło super zabawę - pozdrowienia dla Irenki ze Staszkiem i Beaty z Andrzejem. polecam ten hotel było wspaniale
  ZaletyWszystko Flinstonowe , wszystko w skałach, pokoje cudne, podgrzewany basen, dużo barów, fajne lobby
  Wadysłabe wifi , słaba plaża trochę zaniedbana, słabe animacje, jakuzzi to jakaś pomyłka raczej

  8.2
  Beata
  Pobyt - Kwiecień 2019Para
  Ogólnie wczasy bardzo udane. Wiadomo małe minusy, ale zawsze porównuje się do hotelu najlepszego w jakim się było. Hotel w innym klimacie niż do tej pory odwiedziłam z mężem. Dyskoteka jest na terenie hotelu, ale brak chętnych, co nie obwiniam personelu tylko turystów. Jak dla mnie mało owoców.
  ZaletyInne klimaty niż w innych hotelach Blisko plaży Bar na plaży Dwie wspaniałe dodatkowe restauracje -Bam Bam i Teppanyaki Dobre drinki i piwo. Miła obsługa w barach i na stołówce
  WadyW moim przypadku kiepski sprzątający Słabe animacje Utrzymanie czystości w pokojach

  Mapa

  Pogoda

  34°C
  27°C
  28°C
  10

  Przed podróżą

  WYMAGANE DOKUMENTY:
  Formularz lokalizacji pasażera w wersji papierowej wypełniony przed wylotem zobacz więcej.

  ZASZCZEPIENI
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  OZDROWIEŃCY
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: Należy wykonać test PCR najwcześniej 72 godziny przed lądowaniem w Egipcie. Należy zabrać ze sobą negatywny wynik testu w formie papierowej lub na urządzeniu mobilnym w języku angielskim.
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  DZIECI
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub przetłumaczonego na język angielski negatywnego wyniku testu PCR.
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19.

  POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: tak, wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).