Bardzo dobry70 opinii88% poleceń
8,6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Sindbad Club Aquapark Resort

Last minute
Kod oferty: WAK162330
basen, wakacjepl
basen, wakacjepl
zjeżdżalnia, wakacjepl
aquapark, wakacjepl
basen, wakacjepl
basen, wakacjeplbasen, wakacjeplzjeżdżalnia, wakacjeplaquapark, wakacjeplbasen, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplplaża, wakacjeplplaża, wakacjeplobiekt, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplplac zabaw, wakacjepldrink bar, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplpokój, 1B9, 456, 48164, 4I9, D21, PR1, SGL, SGVPV/SGL, DBL, DHS, SGVPV/2_4P, SGVPV/3_4Ppokój, 1B9, 456, 48164, 4I9, 68821, D21, PR1, SGL, SGVPV/SGL, DBL, DHS, SGVPV/2_4P, SGVPV/3_4Ppokój, wakacjepl, 48164, D21, SGVPV/SGL, DB2, DBL, DHS, FA2, SGVPV/2_4P, SGVPV/3_4Ppokój, wakacjepl, 48164, 4I9, SGL, SGVPV/SGL, DB2, DBL, DHS, PR2, SGVPV/2_4P, SGVPV/3_4Ppokój, wakacjepl, 51200, 1HB, 3SX, 51199, FRM, 22Y, FA3, DH2, FA4, FOB/2_4P, SGVPV/3_4Ppokój, 456, 48164, 4I9, 68821, D21, PR1, SGL, SGVPV/SGL, DB2, DBL, DHS, PR2, DB1, DH1, SGVPV/2_4P, SGVPV/3_4Ppokój, 456, 48164, 4I9, D21, PR1, SGL, SGVPV/SGL, DB2, DBL, DHS, DB1, DH1, SGVPV/2_4P, SGVPV/3_4Pteren hotelu, zjeżdżalniabasen, zjeżdżalniateren hotelu, zjeżdżalniazjeżdżalniabasen, zjeżdżalniabasenrestauracjarestauracjateren hotelu, basenobiektcentrum biznesowe
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Ok. 200 m do prywatnej, piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
 • Dla dzieci: brodzik, miniklub, plac zabaw, łóżeczka dla niemowląt do lat 2 (na życzenie), menu dla dzieci.
 • Hotel zlokalizowany bezpośrednio przy promenadzie z licznymi atrakcjami.
 • Wysoki poziom obsługi hotelowej.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  rodzinny
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Wylot

  28.01.2021 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin
  28.01.2021 Czwartek
  HRGHurghada

  Powrót

  04.02.2021 Czwartek
  HRGHurghada
  04.02.2021 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK162330Region: HurghadaOrganizator: Ecco Holiday

  Region

  Egipt/Hurghada

  Opis

  Sindbad Club Aqua Hotel jest częścią kompleksu wypoczynkowego, w którego skład wchodzą trzy hotele i aquaparkPołożenie w centrum Hurghady, bezpośrednio przy promenadzie ze sklepami, restauracjami i pubamiPlaża przy hotelu Sindbad Beach Resort (przejście przez deptak)Kompleks wspaniałych basenów z kolorowymi zjeżdżalniami

  Lokalizacja

  W Hurghadzie, ok. 150m od plaży, ok. 5km od lotniska, ok. 7km do starego miasta

  Wyposażenie

  Liczba pokoi: 719, restauracje: 4, bary: 5, baseny odkryte: 1, windy, bar na plaży, bar przy basenie, sejf, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), internet, kawiarnie, taras słoneczny, ogród, fryzjer, skrzynka pocztowa, opieka lekarska (płatna), centrum konferencyjne, room service 24h, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

  Basen

  Odkryty basen o powierzchni 1300m2, brodzik dla dzieci, baseny ze zjeżdżalniami dostępne na terenie Sindbad Aqua Park. W terminie 1/12 - 15/12/2019 remont basenu Toads Pool w części aquapark.

  Pokoje

  Klimatyzacja indywidualnie sterowana, telewizja satelitarna, mini bar (płatny), internet bezprzewodowy (płatny), suszarka do włosów, łazienka z wanną lub prysznicem Typ pokoju -

  - Standard

  Pokoje dla max. 3 osób dorosłych albo 2 osób dorosłych i 2 dzieci


  - RODZINNE: pokoje dla max. 3 osób dorosłych i 1 dziecka

  Plaża

  Prywatna, piaszczysta, przejście przez ulicę, parasole, leżaki, ręczniki.

  Sport na plaży

  Nurkowanie (płatne), siatkówka, surfing (płatny).

  Sport i fitness

  Piłka nożna, tenis ziemny (płatny), tenis stołowy, masaże (płatne), jacuzzi (płatne), centrum fitness (płatne), aerobik, sauna (płatna), kręgle (płatne), rzutki, bilard, łaźnia turecka (płatna), lekcje tenisa ziemnego (płatne).

  Rozrywka

  Dyskoteka, okazjonalnie program artystyczny, animacje.

  Dla dzieci

  Opiekunka (płatna), menu, mini klub, plac zabaw, łóżeczko dziecięce, krzesełka w restauracji, animacje.

  Wyżywienie

  Pakiet All Inclusive.

  Dopłaty do kolacji w dniach 24/12 i 31/12 są obowiązkowe!.

  All inclusive

  Pakiet All Inclusive Zawiera

  Śniadanie (7.00 - 10.00), lunch (13.00 - 15.00) i obiadokolację (18.30 - 22.00) w formie bufetu w restauracji głównej. Przekąski, lokalne napoje alkoholowe (piwo, wino, whisky, wódka, gin) i bezalkoholowe (soft drinki, woda mineralna, kawa, herbata) w barach od 10.00 do 24.00; bezpłatny wstęp do parku wodnego.

  Goście idący na plażę do hotelu Sindbad Beach mogą korzystać z barów na terenie hotelu Sindbad Beach.

  Goście korzystający z aquaparku w hotelu Sindbad Aqua Park mogą korzystać z barów na terenie tego hotelu.

  Informacje dodatkowe

  Dostępne 3 sale konferenycjne.
  Na terenie hotelu Sindbad Beach trwają prace remontowe - dostepna jest tylko plaża. Infrastruktora hotelu Sindbad Beach jest niedostepna z powodu remontu.


  świadczenia

  Przelot, hotel, opłaty lotniskowe i paliwowe, obowiązkowe ubezpieczenia KL NW, transfer lotnisko-hotel-lotnisko.


  Cena nie zawiera

  Rząd Egiptu zawiesza do 30 kwietnia 2021 roku opłaty wizowe. Po tym okresie opłata za wizę wynosi 25 USD/os.
  Cena nie zawiera ubezpieczenia od sportow wysokiego ryzyka, do któych zalicza się nurkowanie.

  Obcokrajowcy zobowiązani są do zasięgnięcia informacji na temat obowiązku wizowego oraz uzyskania wizy w swojej ambasadzie lub konsulacie.
  Wymagany paszport ważnym minimum 6miesięcy przed planowanym wylotem z Egiptu.

  Miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).
  Z dniem 1 września 2020 r. podróżni udający się do Egiptu zobowiązani są posiadać zaświadczenie wykonania testu RT-PCR z wynikiem negatywnym. Badanie powinno być przeprowadzone w okresie 72 godzin przed planowanym wjazdem do Egiptu

  Pasażerowie nieposiadający w/w zaświadczenia mogą zrobić test w kierunku COVID-19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania to 30 USD/os. Powyższe regulacje nie obejmują dzieci w wieku do 6 lat.


  Po wykonaniu badań Turyści jadą standardowym transferem do zarezerwowanego przez siebie hotelu, gdzie oczekują 24 godziny na wynik testu – w tym czasie Turyści mogą korzystać z infrastruktury hotelu. W przypadku otrzymania pozytywnego wyniku testu Klienci odbywają kwarantannę w wykupionym hotelu.

  Obsługa na miejscu

  Opieka polskojęzycznego przedstawiciela. Ecco Holiday nie zapewnia opieki pilota oraz obsługi polskiego rezydenta. Opiekę uczestnikom imprezy w miejscu wakacyjnym zapewniać będzie polskojęzyczny pracownik lokalnego agenta.

  Informacje wizowe

  Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym lub otrzymać ją na lotnisku w Egipcie. Obywatel RP posługujący się paszportem dyplomatycznym nie może ubiegać się wizę wjazdową na lotnisku w Egipcie. Przed planowaną podróżą musi, pod rygorem niewpuszczenia na terytorium ARE, wystąpić z wnioskiem o jej wydanie w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym.
  Z dniem 1 września 2020 r. podróżni udający się do Egiptu zobowiązani są posiadać zaświadczenie wykonania testu RT-PCR z wynikiem negatywnym. Badanie powinno być przeprowadzone w okresie 72 godzin przed planowanym wjazdem do Egiptu

  Pasażerowie nieposiadających w/w zaświadczenia mogą zrobić test w kierunku COVID-19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania to 30 USD/os. Powyższe regulacje nie obejmują dzieci w wieku do 6 lat.


  Po wykonaniu badań Turyści jadą standardowym transferem do zarezerwowanego przez siebie hotelu. W hotelu oczekują 24 godziny na wynik testu – w tym czasie Turyści mogą korzystać z infrastruktury hotelu. W przypadku otrzymania pozytywnego wyniku testu Klienci odbywają kwarantannę w wykupionym hotelu.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  22°C
  Temperatura w nocy
  14°C
  Temperatura wody
  22°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie www.visa2egypt.gov.eg lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.7
  Łukasz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Listopad 2019Rodzina z dziećmi
  W hotelu spędziłem tydzień w listopadzie 2019. Od lotniska do hotelu dzieliło mnie 5 minut także nie traciłem czasu na długie i monotonne przeprawy. Hotel usytuowany w centrum Hurghady, przy głównej promenadzie pełnej wielu atrakcji i sklepów. Hotel dysponuje doskonałą bazą basenów i zjeżdżalni natomiast po drugiej stronie ulicy do dyspozycji gości jest prywatna plaża. Hotel dysponuje 2 restauracjami głównymi oraz dwoma a la carte (włoska i azjatycka). Dzień umilają nam liczne atrakcje m.in. joga, aquagym natomiast wieczory animacje - karaoke, wybory miss Sindbad, pokazy tańca, gimnastyki czy akrobacji. Pokoje jak najbardziej czyste jednak nadgryzione przez ząb czasu - mimo wszystko nie przeszkadzało mi to w jakimkolwiek funkcjonowaniu. Po tygodniu wypoczynku czuję się jak najbardziej \"dopieszczony\" i wrócę tu w przyszłym roku. Zupełnie nie rozumiem większości negatywnych komentarzy typowych Januszy, którzy piszą o monotonnym jedzeniu, kiepskich animacjach, czy jakości obiektu - jeśli oczekuje się się najwyższej klasy za najniższą cenę to niestety takie osoby nigdy nie będą zadowolone. Jeśli jest osobą dla której liczy się wypoczynek w miłej atmosferze to ten wybór jest jak najbardziej dla Ciebie.
  ZaletyLokalizacja Prywatna plaża Doskonałe animacje Dwie restauracje główne i dwie dodatkowe - włoska i chińska Miła i sympatyczna atmosfera wśród obsługi Cudowny aquapark
  WadyPokoje nadgryzione przez ząb czasu jednak czyste z wygodnymi łóżkami

  9.8
  Agata Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2019Para
  Przeglądają opinie dotyczące tego hotelu mieliśmy mieszane uczucia. Nie byliśmy w pełni przekonani czy wybieramy dobre miejsce na urlop pod koniec października. Nasze obawy dotyczyły dostępnych na miejscu animacji, otwartych barów na plaży, jakości i ilości jedzenia. Wróciliśmy i nie rozumiemy części opinii. Jedzenia jest bardzo dużo, fakt pewne elementy się powtarzają codziennie ale czy ktoś jest naprawdę pochłonąć takie ilości, że po tygodniu uważa, że jedzenie jest takie monotonne? Dla przykładu na śniadanie wybór pieczywa - chleb, bułki ok 10 rodzaju różnego pieczywa, 10 rodzajów płatków śniadaniowych, mleko ciepłe i zimne, słodkości, sery, jaja - sadzone, omlet, jajecznica, na twardo, wędliny, warzywa i owoce. Na kolacje 3 rodzaje różnym makaronów robionych na miejscu, mięso, ryby, zapiekanki, gotowane i smażone warzywa, frytki, pizza, hot dogi. Do tego możliwość korzystania z 2 restauracji serwujących dania kuchni chińskiej i włoskiej - w cenie, po wcześniejszych zapisach. Baseny super, zjeżdżalnie fajne, blisko do plaży- plaża ładna, czysta. Nie ma problemu z leżakami. Na basenie i na plaży napoje wydawane w plastikowych kubkach wielkokrotnego użytku - wiele osób w opiniach na to narzeka - ale pomyślcie bezpieczeństwo na 1 miejscu!! pobite na basenie czy plaży szkło mogłoby się bardzo źle skończyć i wtedy dopiero byłby krzyk i zarzuty. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Co prawda trafiliśmy na taki trochę starszy i troszkę ciemny ale nie chciało nam się go zmieniać, w końcu tylko tam spaliśmy. Wieczorne animacje i zajęcia na plaży czy basenie odbywały się nawet w październiku, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa sympatyczna - ani razu nie mieliśmy wrażenia, że tylko czekają na dodatkowe pieniądze. Wróciliśmy bardzo zadowoleni i jeśli zdarzy się okazja to do tego hotelu.
  Zalety* duży wybór, smacznego jedzenia * 2 restauracje z serwowanym jedzeniem w cenie (kuchnia chińska i włoska) * aquapark i baseny * w opcji all inclusive wliczony bar na plaży i lunch
  Wady* Komary - dużo komarów, które nie reagują na środki przywiezione z Polski czy przeznaczone na komary egzotyczne. Polecam zakup lokalnych środków. * Sporo much, co jest uciążliwe na basenie i na plaży

  7.1
  Weronika Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  Mile spędzone wakacje, jednak bez większego szału. Najbardziej urzekła mnie bliskość do prywatnej plaży. Hotel zadbany głównie w części ogólnej. Mieliśmy pokój prawie na samym końcu hotelu wiec cym dalej się szło tym bardziej zaniedbany był hotel. Pokoje ujdą, ważne że było wygodne łózko.
  Zalety- baseny z chłodną przyjemną wodą - blisko do prywatnej plaży z leżakami, barami i restauracją - przyjemna lokalizacja przy dużej ilości sklepów - dbałość o czystość hotelu - duży obszar
  Wady-monotonne jedzenie -internet tylko w holu - bez napiwków obsługa nie bardzo interesuje się potrzebami wczasowiczów -mało miejsca w restauracji głównej, podczas największego tłumu kelnerzy nie sprzątają stolików i nie pomagają zaleźć wolnego. - szybko zamykane baseny ( ok. 17.00)

  9.6
  Wishniowy
  Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
  Miejsce godne polecenia rodzinom z dziećmi. Masa atrakcji. Aqua park dostosowany do maluchów jak i do starszych dzieciaków, a i dla dużo dużo starszych coś się znajdzie. Czysto, schludnie, bardzo miła obsługa. Dwa tygodnie to sporo czasu żeby coś się przydarzyło, coś poszło nie tak...ale nic z tych rzeczy. Zawsze posprzątane w pokoju. Baseny ciągle dogladane. Menu zmieniane kilkukrotnie. Bardzo smaczne. Plaża bardzo blisko, też zadbana. Nic dodać, nic ująć Udany pobyt. Z pewnością wrócimy;)
  ZaletyCzysto, spokojnie, miła obsługa, smaczne jedzenie
  WadyBrak

  9.6
  Żaneta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  Bardzo fajny hotel, coś co go zdecydowanie wyróżnia to bardzo dobre jedzenie, bez żadnych problemów żołądkowych przez cały pobyt. Dwie restauracje a\'la carte- azjatycka (szczególnie godna uwagi- wszystkie dania fantastyczne ) i włoska, co istotne można z nich korzystać do woli, trzeba tylko złożyć rezerwację (na monitorach znajdujących się przy recepcji- od godziny 9 codziennie). .Ludzie pracujący w tym hotelu są bardzo życzliwi.Zawsze uśmiechnięci i,pracowici. Na szczególna uwagę zasługuję George z baru przy basenie, wspaniały pracownik, na którego pomoc można zawsze liczyć. Bardzo duża ilość leżaków, bez względu na to o której godzinie wybierze się na basen czy nad morze są dostępne. Na terenie hotelu znajdują się przeróżne atrakcje: place zabaw dla dzieci,zjeżdżalnie (super atrakcja dla dorosłych). Oraz wiele innych zajęć przygotowanych przez animatorów w ciągu dnia jak i wieczorem. Na pewno z wielką przyjemnością jeszcze wrócę do tego hotelu!
  Zaletyduży wybór przepysznego jedzenie odległość od lotniska blisko promenady miła, pomocna obsługa
  Wadyłazienki w niektórych pokojach wyglądają mało atrakcyjnie