Dobry125 opinii81% poleceń
7,6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyEgiptHurghadaThree Corners Sunny Beach

Three Corners Sunny Beach

Lato 2021
Kod oferty: WAK648050
basen, sport i rekreacja
teren hotelu, basen, zjeżdżalnia
aquapark
aquapark, dla dzieci
aquapark, dla dzieci
basen, sport i rekreacjateren hotelu, basen, zjeżdżalniaaquaparkaquapark, dla dzieciaquapark, dla dzieciobiekt, teren hotelu, dla dzieci, plac zabawpokójpokójrestauracjadrink barbeach barsport i rekreacja, siłowniateren hotelu, sport i rekreacjaplażaplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Bogate zaplecze sportowe: rzutki, tenis stołowy, siatkówka, aerobik, boccia.
 • 2 baseny ze słodką wodą, w tym jeden ze zjeżdżalniami.
 • Udogodnienia dla dzieci - m.in. miniklub, brodzik, plac zabaw i animacje.
 • Hotel położony tuż przy piszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza.
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  277
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK648050Region: HurghadaOrganizator: Best Reisen

  Naszym zdaniem

  Elegancki i nowoczesny hotel składający się z budynku głównego i niskich aneksów na rozległym terenie. Prestiżowa sieć hotelowa, bogate zaplecze rekreacyjne, spokojna okolica, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

  Położenie

  Przy ładnej, piaszczystej, prywatnej plaży (z drewnianym pomostem do morza, przy brzegu rafa koralowa; przydatne specjalne obuwie), między Hurghadą, a miasteczkiem El Gouna, 10km od lotniska, tyle samo od centrum Hurghady.

  Wyposażenie

  Hol powitalny z całodobową recepcją, restauracja główna Soleil (posiłki główne, kulinarne wieczory tematyczne, np. Smaki Włoch, Orientalna Noc, Dookoła Świata), Shams Beach Restaurant z panoramicznym widokiem na morze, Dolce Vita - włoska restauracja z zewnętrznym tarasem, 3 bary: w lobby (czynny do godz. 02.00), przy basenie i na plaży, kafejka internetowa, sala konferencyjna, bankomat, punkt wymiany walut, sklepiki, pralnia, bezpłatny Internet w miejscach publicznych (do 500mG/tydzień/pokój).

  Pokoje

  Standard - tradycyjnie urządzony, komfortowy pokój 2-osobowy z możliwością dostawki, balkon lub taras, klimatyzacja sterowana indywidualnie, TV sat, minibar (płatny), telefon, sejf, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Powierzchnia - ok. 25m kw.

  Family - pokój rodzinny (możliwość zakwaterowania 2 osób dorosłych i 2 dzieci), większa powierzchnia (ok. 33m kw).

  Wyżywienie

  All Inclusive: śniadania, obiady, kolacje, po południu przekąski, słodki podwieczorek, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane do posiłków głównych, a w wyznaczonych barach od godz. 10.00 do północy. Formuła all inclusive kończy się w dniu wyjazdu o godz. 11.30.

  Sport i rozrywka

  2 baseny (jeden z nich z mostkiem, zjeżdżalniami wodnymi, gejzerem i ze sztuczna rzeczką) z tarasami słonecznymi, rzutki, tenis stołowy, siatkówka plażowa, piłka wodna, aerobik w wodzie, gimnastyka, minigolf, bilard (odpłątnie), szachy, fitness, odpłatne centrum sportów wodnych, odpłatny ośrodek odnowy biologicznej (sauna, łaźnia, masaże, zabiegi pielęgnujące), animacje w dzień i wieczorem min. karaoke, bingo, pokazy filmowe i folklorystyczne, muzyka na żywo, noc orientalna. W pobliżu działa renomowany klub nurkowy Orca Dive Clubs, 8km od hotelu znajduje się pole golfowe.

  Dla dzieci

  Brodzik, zjeżdżalnie wodne i inne wodne atrakcje (np. grzybek, ośmiornica"), codziennie zajęcia sportowe i rekreacyjne w klubie Trixie Kids Club (podział na grupy wiekowe 4-8 lat, 8-12 lat), plac zabaw, pokój zabaw, minidyskoteki wieczorem, menu dziecięce, łóżeczka dla niemowląt, wysokie krzesełka.

  Uwagi

  Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Opłat za wizę egipską 25 USD/OS; wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  Przelot corendon airlines / easyjet

  Corendon

  Wszystkie oferty z przelotem liniami Corendon Airlines oparte są o dynamiczne pakietowanie. Linie Corendon Airlines działają na zasadzie samolotów rejsowych.

  Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.

  W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  20 kg + 5 kg podręcznego w cenie

  Warunki przewozu linii lotniczych Corendon:

  https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations

  Przy rezerwacjach założonych na wyloty liniami Corendon, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  ///

  EasyJet - z portu lotniczego Berlin BrandenburgPrzelot liniami typu Low CostWażne:

  Zmiany dotyczące bagażu podręcznego :Loty do 09/02/2021: W cenie podstawowej zawarty jest bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych do 56x45x25 cm (z uchwytami i kółkami). W przypadku rezerwacji dokonanych do 30.11.2020 r. z wylotami od 10 lutego 2021 r. Klient może skorzystać z usługi Hands Free, która umożliwia nadanie dużego bagażu podręcznego (maks. 56 x 45 x 25 cm) za darmo przy stanowisku nadawania bagażu. Nie należy przynosić bagażu do bramki, ponieważ zostanie on umieszczony w luku, a Klient zostanie obciążony opłatą.

  Wszyscy klienci podróżujący od 10/02mogą zabrać na pokład jeden mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) do 10 kg , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu.

  Ten sam dodatek dotyczy wybranych miejsc standardowych. Ponadto klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra legroom będą mogli zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm) , który musi mieścić się w schowku nad głową. Bagaż główny za dopłatą:

  • 15 kg w cenie 320 PLN/sztuka

  • 23 kg w cenie 500 PLN/sztuka

  Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Wybór miejsca (za opłatą)

  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie

  Warunki wjazdu do kraju

  Aktualizacja z dnia 25.01.2021.

  W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 22.01.2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dnia 21.12.2020 r. informujemy, iż podróżujący, wracający do Polski, są zobowiązani do odbycia 10-dniowej kwarantanny (licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy).

  Z obowiązku tego zwolnione są osoby, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 oraz osoby posiadające negatywny wynik testu diagnostycznego na SARS-CoV-2 wykonanego, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku tego testu. (Akceptowane testy PCR i antygenowe).

  Koszty testów są po stronie Klientów, poniżej szczegóły: Test + transfer to koszt 30 USD (organizowane na miejscu po kontakcie z rezydentem)

  Test na miejscu w hotelu to koszt 55 USD

  Należy mieć ze sobą: skopiowaną 1 stronę paszportu + stronę z pieczątką z paszportu z wjazdu do Egiptu, bilet lotniczy/karta pokladowa), voucher hotelowy.

  Uwaga! loty liniami easy jet

  W związku z dynamiczną sytuacją i brakiem jednoznacznej interpretacji przepisów na lotnisku w Hurghadzie, zalecamy podróżnym wykonanie testów PCR przed powrotem z Egiptu do Berlina

  Prosimy śledzić komunikaty na stronie www.easyjet.com/en/fly-with-confidence oraz https://www.easyjet.com/en/policy/country-specific-travel-information

  Nie jesteśmy odpowiedzialni za brak jednoznacznego stanowiska w sprawie posiadania lub nieposiadania wyników testu przed wylotem z Egiptu. Bardzo przepraszamy, ale nie mamy wpływu na tego typu okoliczności.

  Od 01 września 2020 podróżni udający się do Egiptu powinni posiadać negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed wylotem.

  • Wynik testu PCR musi być wyraźną kopią w języku angielskim, wydaną do 72 godzin przed przybyciem do miejsca docelowego.

  • Wynik musi posiadać wyraźną pieczęć laboratorium i podpis lekarza lub znak wodny lub kod QR, który wskazuje wyniki testów na oficjalnej stronie laboratorium.

  • Wynik testu PCR musi być wydrukowany lub wysłany oficjalnym mailem przez laboratorium bezpośrednio do klienta (wynik testu PCR nie będzie ważny, jeśli pochodzi z innego e-maila).

  • Wynik testu PCR musi zawierać jasne i prawidłowe informacje o klientach.

  • Certyfikat wystawiony ręcznie nie będzie ważny.

  Dla osób nie posiadających powyższego zaświadczenia, jest możliwość poddaniu się badaniu na lotnisku w Egipcie. Koszt testu to 30 USD. Powyższe regulacje nie obejmują dzieci w wieku do 6 lat. Płatność za test odbywa się na lotnisku docelowym (cena obowiązuje również podróżujących z Berlina)

  Test jest możliwy do zrobienia dla podróżujących do Hurghady, Sharm El Sheikh, Marsa El Alam i Taby.

  Po zrobieniu testu, turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na Klientów). W oczekiwaniu na wynik. należy się liczyć z izolacją w pokoju(do momentu uzyskania wyniku negatywnego) lub kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego.

  Aktualizacja z dn. 1.10.2020r.

  Do dnia 30.04.2021r. obowiązują bezpłatne wizy turystyczne do prowincji Synaju, Morza Czerwonego, Luksoru i Asuanu.

  Aktualizacja z dn. 1.09.2020r.

  Od 01 września 2020 podróżni udający się do Egiptu powinni posiadać negatywny wynik testu PCR na obecność COVID-19, wydany nie wcześniej niż 72 h przed wylotem. Dla osób nie posiadających powyższego zaświadczenia, jest możliwość poddaniu się badaniu na lotnisku w Egipcie. Koszt testu to 30 USD. Dzieci do 6 roku życia - bezpłatnie. Płatność za test odbywa się na lotnisku docelowym (cena obowiązuje również podróżujących z Berlina)

  Test jest możliwy do zrobienia dla podróżujących do Hurghady, Sharm El Sheikh, Marsa El Alam i Taby.

  Po zrobieniu testu, turyści udają się do zarezerwowanego przez nich hotelu (transfer na lotnisku czeka na Klientów). W oczekiwaniu na wynik.należy się liczyć z izolacją w pokoju(do momentu uzyskania wyniku negatywnego) lub kwarantanną w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  27°C
  Temperatura w nocy
  19°C
  Temperatura wody
  23°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do okazania negatywnego wyniku testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 po przylocie do Egiptu wykonanego najwcześniej 72h przed wylotem.
  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.
  Każda osoba powinna także wypełnić deklarację dostępną na stronie: zobacz więcej.
  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.7
  krzysztof
  Pobyt - Luty 2020Rodzina z dziećmi
  Pobyt zaliczam do udanych.Basen dla dzieci ze zjeżdżalniami i basen olimpijski podgrzewane. Z wnuczką pływałem codziennie.Aktywni mogą też poćwiczyć.Pokoje czyste.W pokojach wygodne łóżka, sejf,czajnik telewizor.Uzupełniane codziennie- woda,kawa, herbata,cukier i kosmetyki.Na balkonie i w pokoju stolik i fotele. Jedzenie różnorodne, duży wybór(zero zemsty). Napoje do obiadu i kolacji(wino, piwo )według swoich potrzeb nalewamy sobie sami.Cała obsługa bardzo sympatyczna.Wyjątkowy menadżer-ciągle uśmiechnięty, dbający o zadowolenie gości.Trochę gorzej z plażą-piasek, leżaki i parasole są,ale wejście do wody kamieniste.Pomost ma dwa zejścia do wody, do popluskania na środku i popływania na końcu. Z pomostu też można wypłynąć statkiem na nurkowanie i nie tylko.Miłośnikom rafy przy hotelu nie polecam.Na terenie hotelu sklepiki i apteka .Do miasta kilka kilometrów.Mam nadzieję że w pażdzierniku tu wrócę.Dla pamiętających o bakszyszu radzę zabrać dolary. Z bilonem w euro mają chłopaki problemy.
  ZaletyMiła atmosfera.Ładne pokoje,wszystkie z widokiem na teren hotelu.Wyśmienite jedzenie.Super basen do pływania.Dobre wino.Sympatyczna obsługa.
  WadyRaczej nie dla wielbicieli rafy i miejskiego gwaru.Brak TV Polonia.

  9.8
  MILENA Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2019Rodzina z dziećmi
  BARDZO POLECAM POBYT W TYM HOTELU. BARDZO MIŁA OBSŁUGA, CZYSTE POKOJE, WYŚMIENITE JEDZENIE, 4 BASENY ADEKWATNE DO WIEKU. POLECAM WYCIECZKI Z HOTELU NA DELFINY I RAFY KORALOWE:-)
  ZaletyPIĘKNY DUŻY OGRÓD Z BASENAMI

  8.4
  Jurek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2019Seniorzy
  Jeden z lepszych hoteli w których byłem w Egipcie.
  ZaletyLokalizacja przy plaży , położony na dużym terenie , na terenie kompleks sklepików , miła obsługa
  WadyNie zauważyłem

  7.3
  Sławomir
  Pobyt - Marzec 2019Grupa przyjaciół
  Kameralny hotel, niedaleko od centrum Hurghady i lotniska. Pokoje w pełni wyposażone. Animacje dla dzieci i dorosłych. Zdecydowanie na plus kuchnia międzynarodowa, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Na terenie hotelu znajdują się liczne sklepy, apteka, bankomat i wiele innych udogodnień. Dodatkowym atutem jest piękna piaszczysta plaża z darmowymi parasolami.
  ZaletyZjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych Dodatkowe lokale usługowe
  WadyPlaża ładna, ale zejście do morza brudne przez niszczejącą w pobliżu rafę Brak atrakcji w okolicy

  8.3
  Sławek i Ania
  Pobyt - Listopad 2018Para
  Byliśmy w tym hotelu po raz drugi. Zdecydowanie polecam. Hotel w pięknym ogrodzie, zadbany, wyżywienie bardzo dobre, zawsze wolne stoliki w restauracji, bardzo miła obsługa. Pozdrawiamy menadżera Mr. GAMALA, który czuwał nad całością, barmana z baru przy morzu OMARA, oraz animatorów EKA i SHEKO. Wi-fi darmowe najlepiej działające w lobby.
  ZaletyDużo zieleni, podgrzewane baseny, bardzo dobre wyżywienie
  WadyGodzinny transfer z lotniska