Wspaniały16 opinii86% poleceń
9,1
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Iberotel Palace

Last minute
Kod oferty: WAK631899
obiekt, basen
basen
recepcja / lobby
pokój
pokój
obiekt, basenbasenrecepcja / lobbypokójpokójpokójpokójbeach barrestauracjarestauracjabasen, sport i rekreacjasport i rekreacjaplaża

Nasi klienci docenili

 • Skała koralowa przy zejściu do morza
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  superior
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  28.11.2020 Sobota

  Wykwaterowanie

  05.12.2020 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK631899Region: Sharm el SheikhOrganizator: Prima Holiday

  Położenie

  Hotel położony kilka minut spacerem od centrum Sharm el sheikh, do Naama Bay jest około 8km.

  Plaża

  Tuż przy hotelu łagodnie opadająca do morza, piaszczysta.

  Hotel

  Hotel pieciogwiazdkowy, zbudowany w 1996 r i odnowiony w 2008 roku.

  Do dyspozycji gości

  Usługi concierge, bankomat, przechowalnia bagażu, całodobowa recepcja, sklep z pamiatkami, pralnia.

  Internet

  Bepłatne Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych.

  Konferencje/incentive

  2 sale konferencyjne.

  Sport, rekreacja i rozrywka

  2 baseny ze słodką wodą, siłownia, boccia, bilard, rzutki, tenis stołowy, siatkówka plażowa, gimnastyka w wodzie, aerobik, tenis stołowy, rzutki, siatkówka plażowa, gimnastyka w wodzie, gimnastyka, waterpolo, boccia, bilard. Za opłatą: tenis (oświetlenie kortu), golf (w odległości ok. 23km). Rowery wodne, narty wodne, łodzie typu banan. W ciągu dnia animacje sportowe, wieczorem muzyka na żywo.

  Dla dzieci

  Basen, miniklub (4-12 lat), plac zabaw, łóżeczka, wysokie krzesła w restauracji. Za opłatą i na życzenie opiekunka.

  Zakwaterowanie

  263 pokoje.

  Pokoje superior wyposażone w: centralną klimatyzację, prysznic, sejf, TV, suszarkę, minibar(dodatkowo płatny), balkon lub taras.

  Wyżywienie

  All inclusive:śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Przekąski pomiędzy posiłkami, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

  Kolacja Wigilijna (24.12) oraz Kolacja Noworoczna (31.12) wliczone w cenę imprezy.

  Informacje dodatkowe

  Adres

  El Maya Bay Sharm El Sheikh South Sinai Governorate, Egipt

  Cena

  Cena oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.

  Cena oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG, NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.

  Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie.

  Covid- 19

  AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMICZNA W EGIPCIE W ZWIĄZKU Z COVID- 19

  AKTUALIZACJA 15.10.2020

  Podróżni lecący do Egiptu do regionu Marsa Alam, którzy wykonują test PCR na Covid-19 na lotnisku, proszeni są o zabranie ze sobą kopii strony ze zdjęciem z paszportu (wymaganej przez Wydział Medycyny Prewencyjnej w celu przyśpieszenia zakończenia procedury testów).

  Informujemy, że z dniem 01 września 2020 r. władze Egiptu wprowadziły obowiązek okazywania negatywnych wyników testów PCR na COVID-19 przez podróżnych wjeżdżających na teren Egiptu. Test powinien być przeprowadzony w okresie 72 godzin przed wjazdem na teren Egiptu. Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci do 6 lat.

  Władze Egiptu umożliwiły także wykonanie testu w kierunku COVID - 19 na lotnisku po przylocie do Egiptu. Koszt badania wynosi 30 USD za osobę, dzieci do 6 lat nie maja obowiązku wykonani testu. Po wykonaniu testu Klienci udają się transferem do wykupionego hotelu gdzie do 24 h otrzymują wyniki. Do tego czasu Klienci zobligowani są do pozostania w pokoju hotelowym.

  W przypadku pozytywnego wyniku testu Klienci zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie w hotelu. Koszt dodatkowych noclegów (poza wykupionym pakietem) zostanie pokryty przez hotel. Koszt dodatkowego przelotu z Egiptu do Polski pokrywa Klient.

  Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów z wykupionymi tylko biletami czarterowymi, władze Egiptu wymagają okazania potwierdzenie rezerwacji hotelu lub rejsu (w przypadku wypraw nurkowych).

  Klienci z wykupionymi biletami czarterowymi bez dodatkowych świadczeń noclegowych nie mogą podróżować samolotem czarterowym. AKTUALIZACJA NA DZIEN 12.08.2020

  Od 12.08 turyści wylatujący z Polski mogą podróżować do Egiptu bez odbywania 14 dniowej kwarantanny po powrocie do kraju.

  • Turyści przybywający do kurortów Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam są zwolnieni z opłat wizowych do30 kwietnia 2021 r.

  • Należy wypełnić obowiązkową deklarację, a następnie przekazać przedstawicielowi Ministerstwa Zdrowia i Ludności na lotnisku po przybyciu do Egiptu.

  • Każdy hotel posiada rządowy Certyfikat bezpieczeństwa higieny" potwierdzający spełnienie wymagań sanitarnych, naruszenie któregokolwiek z ustalonych przepisów spowoduje zawieszenie licencji obiektu i karę finansową.

  Wytyczne Sanitarne

  • Transfer - W pojazdach służących do transferu tylko 50% miejsc może być zajętych, miejsce obok każdego pasażera musi być wolne. Zakaz zajmowania pierwszych siedzeń pojazdu. Wszystkie pojazdy transportowe są dokładnie dezynfekowane i czyszczone przed i po każdej podróży. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek przez obsługę podczas całego transferu.

  • Recepcja i zameldowanie - Check-in będzie poprzedzony obowiązkowym badaniem temperatury ciała. Dezynfekcja bagaży przed zameldowaniem. Zachowanie właściwego dystansu dzięki specjalnym oznaczeniom na podłodze

  • Pokój hotelowy i sprzątanie - Pomieszczenia są dezynfekowane i odpowiednio wentylowane przez 12 godzin od wymeldowania Gościa do zakwaterowania kolejnego. Dla każdego Gościa - zestaw ochrony osobistej zawierający wyposażenie ochronne, takie jak maski, rękawiczki oraz środki dezynfekujące do rąk. Meble i tkaniny są dezynfekowane za pomocą maszyn parowych. Pojemność pokoju to max. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (poniżej 12 lat)

  • Wyżywienie - Przed wejściem do restauracji Gościom spawdzana jest temperatura. Posiłki będę serwowane przez personel restauracji (brak bufetu). Stoły są rozmieszczone w odległości 2metrów od siebie, przy jednym stole (maksymalnie do 6 osób). Zalecane jest jak najczęstsze używanie jednorazowych sztućców. Dostępność środków dezynfekujących do rąk na stołach. Obrusy z tkaniny są wymieniane i dokładnie prane po każdym użyciu. Shisha jest zabroniona. Zakaz spotkań i imprez towarzyskich. Strefy dla dzieci zostały zamknięte.

  • Basen i plaża - Regularna dezynfekcja basenów. Czyszczenie obszaru wokół plaży i basenu (w tym stoły, leżaki, leżaki itp.) po każdym użyciu, a także przed i po godzinach użytkowania. Zachowanie 2m odległości między leżakami. Ręczniki plażowe i basenowe dostarczane są do pokoi. Ograniczenie zajęć rekreacyjnych

  • Wycieczki fakultatywne - Grupy nie mogą przekraczać 25 osób (do odwołania). Przewodnicy są zobowiązani do noszenia maseczek. Słuchawki są sterylizowane po każdym użyciu. Organizatorzy wycieczek powinny zapewnić maseczki dla turystów. Obowiązuje zachowanie dystansu fizycznego.

  • Siłownie i kluby fitness - Punkty dotykowe i powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane. Sprzęty i wyposażenie są odpowiednio rozstawione. Zakaz korzystania ze strefy wellness oraz prysznica na siłowni lub w klubie fitness,

  • Inne - Regularna dezynfekcja części wspólnych, toalet, wind oraz wszystkich punktów styku, regularne czyszczenie mebli i tkanin w hotelach i obiektach turystycznych. Dostępność środków do dezynfekcji rąk. Zachowanie i przestrzeganie dystansu w windach (specjalne oznaczenia). Nakaz noszenia masek w windzie. Personel jest zobowiązany do noszenia maseczek przez cały czas pracy. Dyskoteki, imprezy i spotkania towarzyskie nie są dozwolone. Każdy hotel ma współpracującego lekarza na wezwanie i klinikę

  Warunki wjazdowe

  Między Polską a Egiptem obowiązuje ruch wizowy. Obywatel RP może przed przyjazdem do Egiptu ubiegać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub drogą elektroniczną poprzez złożenie wniosku na stronie internetowej: www.visa2egypt.gov.eg Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 25 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Paszport powinien posiadać co najmniej 6-miesięczną ważność po dacie zakończenia planowanej podróży.

  Klienci podróżujący do Sharm el Sheikh i nie korzystający z wycieczek fakultatywnych na miejscu nie mają obowiązku wykupienia wizy. Wystarczy wówczas podbić pieczątkę w paszporcie "Sinai Only", która uprawnia do 14-dniowego pobytu na półwyspie Synaj.

  Instrukacja: Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą.

  Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  Z powodu możliwych zmian dotyczących pobytu w Egipcie proponujemy sprawdzić wcześniej czy warunki wjazdu i pobytu nie uległy zmianie. Aktualne informacje na temat wizy można uzyskać w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Osoby nie będące obywatelami Polski, prosimy o sprawdzenie w ambasadzie egipskiej w Warszawie warunków wjazdu i pobytu.

  Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt

  Dokumenty podróży

  DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  27°C
  Temperatura w nocy
  19°C
  Temperatura wody
  25°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.4
  Adam Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  nie do zniesia widok jak sa niszczone korale przez turastow
  Zaletyblisko do morza
  Wadybardzo glosno przy posilkach (alternatywa restauracja dla doroslych)

  5.6
  bogusiak
  Pobyt - Kwiecień 2010Para

  9.2
  Szymek
  Pobyt - Październik 2009Para
  Wszystko fajne tylko trzeba trafic na dobre polozene pokoju. Mój balko byl z widokem na hotel obok w którym ciagle cos robili, trzaskali itp itd. Znajomi mieli od strony drogi, więc slyszeli dyskoteke, ciagle trabienie taxi i ruch uliczny. Reszta wporzadku, w sumie do pokoju idzie sie tytlko wyspac. Koniec konców polecam wszysktim MAkadi bay hotel La Meridien! 100 razy lepiej niz w Sharm
  9.0
  chris
  Pobyt - Sierpień 2009Para
  Odwiedziłem hotel w styczniu 2009 r.Hotel usytuowany jest przy plaży, łagodne zejście do wody, baza nurkowa i wypożyczalnia sprzętu obok hotelu.Zawsze wolne miejsca do leżakowania na plaży.D rafy dopływa się wypożyczając samemu rowerek wodny.Smaczne i urozmaicone jedzenie.Hotel wart polecenia
  10
  Ewa Bukowska
  Witam. Byliśmy w tym hotelu na podróży poślubnej.Hotel po prostu rewelacyjny. Warty wysokiej ceny. Niesamowity obiekt, ogromny ze wszystkimi atrakcjami. Posiada własną plażę na której znajdują sie bary. Hotel jest tak zbudowany, ze chyba wszystkie pokoje mają boczny lub bezposredni widok na morze. Mielismy miec pokój z bocznym widokiem na morze, ale przez pomyłke skierowali nas do apartamentu. Dosławnie po 10 min. przyszli poinformowac nas o tej pomyłce i w ramach rekompensaty za to, ze zaszła pomyłka to dali nam apartament tylko piętro niżej. Byłam bardzo pozytywnie tym zaskoczona, bo niespodziewłam się, że za coś takiego zostaniemy aż tak dobrze potraktowani.Pokoje bardzo ładne. Apartament składał sie z trzech pomieszczeń: pokój dzienny z kanapą , fotelami, tv, stolikiem, a także stołem i krzesłami; sypialnia - ogromne łoże małżenskie, Tv, toaletka z lustrem, szafki nocne; z sypialni było przejscie przez korytarzyk, gdzie była szafa, a dalej łazienka - miała wanne, bidet, ogromne lustro, suszarkę. Ręczniki były często wymieniane. Pokoje były sprzątane codziennie. Barek w pokoju tez był uzupełniany codziennie. Wieczorami organizowane były rózne występy. Na terenie hotelu do dyspozycji było tez kilka barów, tenis, pranie ubrań, bilard, 2 restauracje, zajęcia dla dzieci, 2 baseny - jeden podgrzewany, masaże, fryzjer i wiele innych, których nawet nie zdążyliśmy skorzystać. Jedzenie przepyszne. Niesamowite ilości przeróżnych potraw - zarówno regionalnych jak i europejskich. Blisko hotelu jest również Old Market - miejsce handlu w Sharm. Wszędzie w hotelu sa podjazdy dla osób na wózkach czy do wózków z dziećmi. Nawet na 5 cm. wzniesienie jest zrobiony podjazd. Tylko wybierając sie do tego hotelu radzę wziąc sobie opcje all inclusive, żeby móc ze wszytkiego w pełni korzystać bezpłatnie. Ten hotel to cudowne miejsce na wspaniale wakacje.

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).

  Wizy

  W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie www.visa2egypt.gov.eg lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

  Uwaga!
  Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do do okazania negatywnego wyniku testu PCR Covid-19.
  W związku z powyższym wjazd do Egiptu jest możliwy:
  1) po okazaniu testu PCR, wykonanego maksymalnie 72 godziny przed podróżą
  2) lub po wykonaniu testu na lotnisku po przylocie do Egiptu, koszt badania to 30 USD/os. Test można wykonać na jednym z czterech lotnisk: Szarm El-Szejk, Taba, Hurghada, Marsa Alam.

  Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00