Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

The Bellevue Resort Bohol

Kod oferty: WAK595381
obiekt, plaża
obiekt, basen
basen
pokój
pokój
obiekt, plażaobiekt, basenbasenpokójpokójpokójpokójpokójpokójłazienkałazienkałazienkałazienkarestauracjarestauracjarestauracjateren hoteluteren hotelu
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

zmiana rezerwacji GRATIS do 30 dni przed wyjazdemtylko 20% zaliczki

Rainbow - EGZOTYKA 2021

zmiana rezerwacji GRATIS do 30 dni przed wyjazdemtylko 20% zaliczki
Oferta promocyjna z bezpłatną zmianą rezerwacji - aż do 30 dni przed wyjazdem możesz zmienić: termin, rodzaj imprezy turystycznej, kierunek lub hotel bez ponoszenia dodatkowych kosztów! Dodatkowo tylko 20% zaliczki i zniżka aż do 600 zł (wliczona w cenę).

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

superior
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

de lux
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

widok na morze, de lux, z widokiem na ocean
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Suite dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

490
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę

Informacje o podróży

Wylot

05.03.2021 Piątek
WAWWarszawa - Chopin
06.03.2021 Sobota
CEBCebu

Powrót

17:5517.03.2021 Środa
CEBCebu
12:1518.03.2021 Czwartek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK595381Region: VisayasOrganizator: Rainbow

Opis oferty

Położenie:

Luksusowy kompleks hotelowy The Bellevue położony jest na północnym wybrzeżu słynącej z pięknych widoków i rajskich plaż wyspy Panglao. Ten przyjazny środowisku obiekt leży w spokojnej okolicy, ok. 7km od najbardziej znanej na wyspie plaży Alona z rafą koralową oraz ok. 10km od jaskini Hinagdanan z głęboką laguną. Hotel oddalony jest ok. 124km od lotniska w Cebu (transfer obejmuje przeprawę promem oraz przejazd autokarem).

Plaża:

Bezpośrednio przy pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży Doljo należącej do hotelu. Leżaki i parasole dostępne bezpłatnie.

Do dyspozycji gości:

Całodobowa recepcja z lobby, 2 restauracje (Lamian World Cuisine oraz Marea Al Fresco Dining), bar, basen zewnętrzny o nieregularnym kształcie - leżaki i parasole przy basenie w cenie, parking, przechowalnia bagażu oraz biuro informacji turystycznej. Płatne dodatkowo: sklep z pamiątkami, centrum konferencyjne, usługi pralnicze, punkt wymiany walut, wypożyczalnia samochodów. Dla najmłodszych Klientów hotelu plac zabaw, gry planszowe oraz opiekunka (płatna dodatkowo).

Wyżywienie:

Śniadania w formie bogatego bufetu. Za dopłatą obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

Program sportowy i animacyjny:

Hotel oferuje bogaty program rozrywek (zgodnie z programem ustalonym na każdy dzień), do dyspozycji gości także m.in. siatkówka plażowa, frisbee, piłka nożna na plaży, łucznictwo, a za dodatkową opłatą możliwość skorzystania z lekcji nurkowania. W obiekcie znajduje się też centrum spa oferujące różnorodne zabiegi na twarz i ciało, a także relaksujące masaże (płatne dodatkowo).

Internet:

Internet Wi-Fi dostępny bezpłatnie na terenie całego hotelu, również w pokojach.

Kategoria lokalna:

Strona www:

Www.thebellevuebohol.com

Naszym zdaniem:

Wysokiej klasy hotel, którego dużym atutem jest położenie na cyplu z jednej strony otoczonym rafą koralową. Idealne miejsce na spokojny wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody. Polecamy szczególnie parom ceniącym dobry standard oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Program

Dzień 1

Zbiórka na 3 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Wylot samolotem rejsowym doCebu (z przesiadką w jednym z portów europejskich lub krajów Półwyspu Arabskiego).

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkachfakultatywnych itp. W dniu przedostatnim wykwaterowanie, transferpromem na Cebui przelot do Polski samolotem rejsowym (z przesiadką).

Dzień ostatni

Przylotdo Polski. Aktualne rozkłady na stronie stronie operatora.

"

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotemrejsowym (z przesiadką), transfery lotnisko - hotel - lotnisko (w tym prom Cebu-Bohol-Cebu), opłaty lotniskowe,11rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (wariant standard: NNW, KL i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczekfakultatywnych (w języku polskim od minimum 15 osób), posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych.

Inne

Brak szczepień obowiązkowych. Zaleca się szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i typu B, durowi brzusznemu oraz błonicy i tężcowi. Należy zabrać repelenty.

Obywatele polscy (posiadacze zarówno paszportów biometrycznych, bez cech biometrii oraz paszportów tymczasowych) zwolnieni są z obowiązku wizowego przy pobycie do 30 dni. Przy wjeździe na Filipiny dokument paszportowy musi być ważny co najmniej 6miesięcy od daty powrotu do kraju. Na granicy wymagane jest jedynie okazanie biletu powrotnego, dokumentów potwierdzających cel przyjazdu. Okazywanie środków finansowych na pokrycie kosztów pobytu (wysokość kwoty na dzień pobytu nie jest określona) nie dotyczy grup zorganizowanych, a jedynie turystów indywidualnych. Turyści nie mogą przedłużyć pobytu bezwizowego.

Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

WALUTY

Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w bankach i kantorach oraz hotelach. Zalecamy zabranie banknotów w dobrym stanie: nie są akceptowane banknoty zniszczone, naddarte, poplamione itp. - kantory i banki odmawiają ich wymiany. W przypadku dolarów amerykańskich należy zwrócić uwagę, żeby były to banknoty najnowszych emisji, po 2000r. (seria "kolorowa").

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa i atrakcje okolicy

Basilica del Santo Nino

81 km w linii prostej od hotelu
Ten wyjątkowy kościół został wybudowany w 1565 roku i jest jednym z najbardziej znanych kościołów na Filipinach. Największym skarbem znajdującym się w tej bazylice jest figurka Dzieciątka Jezus, która prawdopodobnie została jej ofiarowana przez wielkiego morskiego podróżnika - Ferdynanda Magellana. Przy bazylice funkcjonuje Dom Pielgrzyma oraz muzeum z bogatymi zbiorami szat liturgicznych oraz biżuterii.

Zobacz więcej

Fort San Pedro

81 km w linii prostej od hotelu
Prace nad budową fortu rozpoczęto w XVI wieku z inicjatywy hiszpańskiego konkwistadora - Miguela Lopeza de Legazpi. To najstarsza budowla fortyfikacyjna na Filipinach. Na przestrzeni dziejów wielokrotnie zmieniał swoje przeznaczenie - miedzy innymi służył jako kwatera dla amerykańskiej armii i szkoła. Obecnie w forcie funkcjonuje muzeum.

Zobacz więcej

Krzyż Magellana

81 km w linii prostej od hotelu
Ten krzyż (replika) jest dla mieszkańców Cebu symbolem chrześcijaństwa. W tym miejscu w 1521 roku Magellan - zaraz po przypłynięciu do Cebu - zlecił postawienie drewnianego krzyża, który miał zapoczątkować przez niego krzewienie chrześcijaństwa. Dotąd nie ustalono co stało się z oryginalnym krzyżem, miejscowe legendy głoszą, ze prawdopodobnie został użyty na opał przez mieszkańców.

Zobacz więcej

Pogoda

Temperatura w dzień
33°C
Temperatura w nocy
20°C
Temperatura wody
27°C
Liczba godzin słonecznych
7

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że lotniska na Filipinach zostały zamknięte.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.
Przy wjeździe na Filipiny dokument paszportowy musi być ważny co najmniej 6 miesięcy.
Obywatele polscy (posiadacze zarówno paszportów biometrycznych, bez cech biometrii oraz paszportów tymczasowych) zwolnieni są z obowiązku wizowego przy pobycie do 30 dni. W przypadku obywateli polskich planujących dłuższy pobyt, należy wystąpić przed podróżą o wizę, która wystawiana jest przez filipińskie przedstawicielstwa dyplomatyczne i urzędy konsularne na okres do 59 dni.
Nie ma obowiązku szczepień profilaktycznych.
Opłata lotniskowa pobierana przy wylocie wynosi 750 PHP.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review