Wspaniały2 opinie
9,4
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Le Cheval Blanc

Last minute
Kod oferty: WAK202539
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

Skipass w cenie

Skipass w cenie

Skipass w cenie
Skipass w cenie – szczegóły u konsultantów.

Nasi klienci docenili

 • największy na świecie ośrodek narciarski świata
 • Meribel - bujne życie nocne, zachowany charakter alpejski, trasy dla średniozaawansowanych
 • Courchevel - najnowocześniejsza stacja, wiele tras dla zaawansowanych, funparki dla snowboardzistów
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  OC - SKI w cenie

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  03.04.2021 Sobota

  Wykwaterowanie

  10.04.2021 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK202539Region: Trzy DolinyOrganizator: SnowTrex

  Miasto

  Val Thorens

  Kraj

  Francja

  Położenie/wyposażenie

  Przytulny, 3-gwiazdkowy obiekt Résidence Cheval Blanc znajduje w sercu terenu narciarskiego i w centrum Val Thorens. Szczególną zaletą jest położenie w pobliżu nartostrad (dojazd do samego obiektu). Niedaleko zakwaterowania znajduje się centrum miejscowości z licznymi obiektami handlowymi. Komfortowy obiekt należy do kompleksu budynków Village Montana, który posiada recepcję, 2 restauracje, bary, stół do bilarda, przechowalnię bagażu i taras. Za opłatą można skorzystać z garażu podziemnego. Wyposażenie i wyżywieniePrzytulne apartamenty są wyposażone w pokój dzienno-sypialny, oddzielny pokój sypialny lub niszę sypialną, łazienkę i oddzielne WC. Ponadto dostępne są: TV sat., telefon, Wi-Fi, w pełni wyposażona nisza kuchenna z piekarnikiem, kuchenką mikrofalową, płytą kuchenną, lodówką, zmywarką i ekspresem do kawy, a także balkon. Łóżka pościelone są już w dniu przyjazdu!Bez wyżywienia, na miejscu mogą Państwo natomiast na zapytanie zarezerwować dostawę pieczywa oraz codzienną kolację (za opłatą).

  świadczenia w cenie

  Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątaniaŁóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)

  Opcjonalnie płatne na miejscu

  Dostawa pieczywa (na zapytanie)Codzienna kolacja (wg informacji na miejscu)Codzienne sprzątanieTransfer z/do dworca lub lotniskaGaraż (na zapytanie): 80,- € /tydz.

  Płatne na miejscu

  Opłata klimatyczna: ok. 2,47 € za osob./nocKaucja: 500,- € /apart.

  Zwierzęta domowe

  Nie można przywieźć zwierząt domowych.

  Zniżki

  W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

  Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

  Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

  Ważne wskazówki

  Miejsce parkingowe należy zarezerwować z wyprzedzeniem przez stronę internetową "Valthoparc".

  Apartament 6-osob. (ok. 33m?, komfort), sc

  Przytulne apartamenty z pokojem dzienno-sypialnym z podwójną rozsuwaną kanapą i TVpokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymikabina z łóżkiem piętrowymosobne WCbalkon

  Apartament 8-osob. (ok. 50m?), sc

  Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVpokój sypialny (oddzielony przesuwanymi drzwiami lub zasłonką) z podwójną rozsuwaną kanapą lub 2 łóżkami pojedynczymiantresola z 2 otwartymi sypialniami z 2 łóżkami pojedynczymi w każdejdodatkowy prysznicosobne WCbalkon

  Apartament 6-osob. (ok. 33m?), sc

  Przytulne apartamenty z pokojem dzienno-sypialny z podwójną rozsuwaną kanapą i TVpokój sypialny (oddzielony przesuwanymi drzwiami) z dwoma pojedynczymi łóżkamikabina z łóżkiem piętrowymosobne WCbalkon

  Apartament 4-osob. (ok. 27m?), sc

  Przytulne apartamenty z pokojem dzienno-sypialnym z podwójną rozsuwaną kanapą i TVpokój sypialny (oddzielony przesuwanymi drzwiami) z 2 pojedynczymi łóżkamiosobne WCbalkon

  Apartament 4-osob. (ok. 27m?, komfort), sc

  Przytulne apartamenty z pokojem dzienno-sypialnym z podwójną rozsuwaną kanapą i TVpokój sypialny z dwoma łóżkami pojedynczymiosobne WCbalkon

  Dojazd

  Kolej: Mo?tiers (ok. 35km) Przelot: Chambéry (ok. 120km), Genewa (ok. 155km), Grenoble (185km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 195km)

  Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

  Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

  Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

  Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

  Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

  Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

  Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

  Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

  Teren narciarski val thorens-orelle

  Maks. wysokość: 3230mMin. wysokość: 1800mWys. miejscowość: 2300mWyciągi łącznie: 29Orczyki: 6Krzesełka: 15Gondole: 8Trasy łącznie: 150kmTrasy zielone/niebieskie: 76kmTrasy czerwone: 59kmTrasy czarne: 15km

  Region narciarski trzy doliny

  Maks. wysokość: 3230mMin. wysokość: 1100mWyciągi łącznie: 159Orczyki: 59Krzesełka: 60Gondole: 40Trasy łącznie: 600kmTrasy zielone/niebieskie: 312kmTrasy czerwone: 216kmTrasy czarne: 72kmTrasy do skialpinizmu: 50km

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  18°C
  Temperatura w nocy
  9°C
  Temperatura wody
  13°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która ukończyła 11 rok życia i podróżuje do Francji dowolnym środkiem transportu z terenu państwa Unii Europejskiej, w tym Polski oraz Andory, Islandii, Liechtensteinu, Monako, Norwegii, Saint-Martin, Szwajcarii i Watykanu jest zobowiązana do przedstawienia przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży lub podczas przekraczania granicy negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed kontrolą. Obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu nie dotyczy kierowców wykonujących międzynarodowy transport towarów i pracowników transgranicznych, z wyjątkiem kierowców wykonujących międzynarodowy transport towarów przypływających promem z Irlandii. Muszą oni okazać negatywny wynik testu PCR lub testu antygenowego wykrywającego białko N SARS-Co-V-2.
  Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
  Wiza nie jest wymagana.

  Przewodnik

  Opis obiektu

  Najwyżej w Europie położona stacja narciarska (2300 m n.p.m.), otoczona trzema lodowcami, nazywana jest prawdziwym królestwem nart. Tereny zjazdowe leżą między 1800 m a 3300 m n.p.m. i są pokryte śniegiem od początku listopada do połowy maja.

  Atrakcje turystyczne

  Duża różnorodność tras zadowoli każdego, od początkujących narciarzy do wytrawnych zjazdowców, a wrażeń dopełnia wspaniała panorama Mont Blanc i Les Ecrins. Należy tu także wymienić chociaż kilka z najbardziej znanych tras: Rosael, Christine oraz uważaną za najtrudniejszą - Combe de Caron. Dla zapewnienia większej wygody przebywającym w Val Thorens i dla ochrony miejscowego mikroklimatu wprowadzono całkowity zakaz poruszania się po stacji samochodami osobowymi. Bezpłatne autobusy rozwożą turystów do poszczególnych rezydencji i hoteli. Narty zakłada się za progiem.

  Snowparki

  Snowpark Val Thorens polecamy zarówno dla amatorów jazdy na nartach jak snowboardzistów. Na ponad 70000 m2 znajdują się: hopy, raile, boxy oraz hips-quartery i air jumpy. To także miejsce rozrywania różnych zawodów freestyle'owych takich jak The Ski and Boarderweek czy Slope Style French Cup.

  Mapa tras

  Opinie

  9.3
  Piotr vv
  Wspominam dobrze to miejsce. Funkcjonalnie, czysto, bez przepychu. Hotel leży zaraz obok stoku, w niedalekiej odległości od wioski. W sklepie i wypożyczalni ze sprzętem narciarskim pracują bardzo fajni ludzie. Doradzą pomogą i nie wcisną czegoś najdroższego. W hotelu podawali strasznego kurczaka, nawe nie próbujcie ;-). Myślę że dla średnio wymagającej osoby, podobnie jak dla nas będzie naprawdę miło.
  9.5
  jarek gie