Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Les Cimes Du Val D'Allos

Kod oferty: WAK279688

Opis oferty

Region: Val d'AllosOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK279688

Miasto

Val d'Allos (Pra Loup)

Kraj

Francja

Położenie/wyposażenie

Résidence Les Cimes du Val d'Allos znajduje się w Val d'Allos-La Foux tuż przy stoku, w odległości ok. 50m od kolejki górskiej. W pobliżu znajdują się sklepy oraz tor saneczkowy, centrum miejscowości oddalone jest o ok. 700m. Do wyposażenia hotelu należą: recepcja, winda, przechowalnia bagażu (na zapytanie i ograniczona dostępność), pokój wypoczynkowy z Wi-Fi (za opłatą), przechowalnia bagażu oraz strefa wellness z krytym basenem, sauną oraz hammam. Bezpłatne miejsca parkingowe są do dyspozycji gości, garaż podziemny dostępny jest za opłatą (po uprzednim zgłoszeniu). Wyposażenie i wyżywienieKomfortowe studia i apartamenty posiadają łazienkę i oddzielne WC, TV, Wi-Fi (za opłatą), oddzielne sypialnie lub nisze sypialne, niszę kuchenną oraz w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką, kuchenką, zmywarką, mikrofalówką, ekspresem do kawy oraz tosterem, jak również balkon lub taras. Oferta bez wyżywienia. Na miejscu można bezpłatnie wypożyczyć urządzenie do raclette, fondue i mini francuskich naleśników.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Zestaw do sprzątaniaWypożyczenie suszarki, urządzenia do raclette, fondue i mini-naleśników (ograniczona dostępność)Wypożyczalnia gier towarzyskich (ograniczona dostępność)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (publiczny)10% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu

Bielizna pościelowa: 8,- € /pojedyncze łóżko lub 9,- € /podwójne łóżkoRęczniki: 7,- € /os. Pościel i ręczniki: 14,- € /os. Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni): 25 - 55,- € /apart. Wi-Fi: 5,- € /tydz. Garaż podziemny (konieczność wcześniejszego zgłoszenia / ograniczona dostępność): 40,- € /tydz.

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,10 € za osob./nocKaucja: 400-600,- € w zależności od rodzaju /studia/apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (35,- €/ tydzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Psy na terenie obiektu należy prowadzić na smyczy.

Apartament 6-osob. (42 - 45m?, typ b), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TV2 pokoje sypialne z łóżkiem podwójnym lub 2 pojedynczymibalkon lub taras

Studio 2-osob. (ok. 25m?), sc

Pokój dzienny z TVnisza sypialna z podwójnym łóżkiembalkon lub taras

Apartament 6-osob. (34 - 45m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnymnisza sypialna z łóżkiem piętrowymbalkon lub taras

Apartament 8-osob. (ok. 55m?), sc

Apartament na dwóch piętrachpokój dzienno-sypialny z podwójną, rozkładaną kanapą i TVsypialnia z podwójnym łóżkiemnisza sypialna z łóżkiem piętrowym2 łóżka pojedyncze na półpiętrzedodatkowe WCbalkon lub taras

Apartament 8-osob. (ok. 57m?), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną, rozkładaną kanapą i TV2 sypialnie z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczyminisza sypialna z łóżkiem piętrowymdodatkowe WCbalkon lub taras

Apartament 6-osob. (42 - 45m?, typ a), sc

Pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnymnisza sypialna z łóżkiem piętrowymbalkon lub taras

Dojazd

Ogólne informacje dotyczące dojazdu do Val d'Allos: przełęcz Le Col d'Allos jest zamknięte od listopada do połowy maja. W związku z tym dojazd do Val d'Allos od strony Barcelonette jest niemożliwy! Proszę wpisać w system nawigacyjny "Digne Les Bains", aby dojechać do miejscowości od strony południowej. W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z lokalnym biurem turystycznym: 0033 492 830 281. Kolej: Digne les Bains (ok. 85km)Przelot: Nicea (ok. 130km), Marsylia (ok. 205km), Grenoble (ok. 250km), Chambery (ok. 265km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus!

Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski val d'allos/pra loup

Maks. wysokość: 2576mMin. wysokość: 1500mWys. miejscowość: 1800mWyciągi łącznie: 46Orczyki: 27Krzesełka: 15Gondole: 4Trasy łącznie: 230kmTrasy zielone/niebieskie: 81kmTrasy czerwone: 113kmTrasy czarne: 36km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
11.12.2021

Wykwaterowanie

Sobota
18.12.2021

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Pogoda

11°C
3°C
14°C
5

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która ukończyła 11 rok życia i podróżuje do Francji dowolnym środkiem transportu z terenu państwa Unii Europejskiej, w tym Polski oraz Andory, Islandii, Liechtensteinu, Monako, Norwegii, Saint-Martin, Szwajcarii i Watykanu jest zobowiązana do przedstawienia przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży lub podczas przekraczania granicy negatywnego wyniku testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed kontrolą, oraz wypełnić oświadczenie o braku symptomów zakażenia koronawirusem i kontaktu z osobą zakażoną zobacz więcej.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.