Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Palladium (Kriopigi)

Kod oferty: WAK713636
Kod oferty: WAK713636
1/27
basen
basen
basen
basen
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: ChalkidikiOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK713636
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Łukasz
Wrzesień 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 18.02.2019
8.8
Jak na hotel 3-gwiazdowy to rewelacja. Oczywiście - jeśli ktoś spodziewa się luksusów, złotych klamek, 2-osobowej wanny, to tego hotelu nie polecam. Ale jeśli ktoś ma umiarkowane wymagania, wystarczy żeby pokój był schludny i czysty, to powinien się w tym miejscu odnaleźć. Ogromną zaletą tego hotelu jest cisza i spokój, z dala od ruchliwej drogi. Minus - chociaż my tego tak nie odbieraliśmy - to odległość od plaży, około 15 min spacerem. Ale woda jest krystalicznie czysta. W okolicy jest niewiele do zwiedzania, można miejscowych \"pekaesem\" dojechać do innych miejscowości, które jednak nie oferują niczego fascynującego. Jedzenie w hotelu jest bardzo dobre, chociaż oczywiście nie można spodziewać się homarów czy innych rewelacji. Po prostu normalne smaczne jedzenie.
Zalety- przemiła obsługa - spokój i cisza na uboczu - stosunek jakości do ceny
Wady- małe łazienki - w okolicy generalnie nie ma nic do zwiedzania

Sławomir Szymczak
Maj 2015 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 14.06.2015
7.2
Wycieczka objazdowa - Jordania.Wszystko odbyło się zgodnie z programem.Mała zmiana kolejności przypadła wszystkim do gustu.Hotel nad Morzem Martwym ponad oczekiwania .Przejazdy luksusowym mercedesem.No i w końcu wspaniała pilotka Zosia dowodząca (nie chwaląc się) równie wspaniałą grupą uczestników.
Zaletyinfrastruktura
Wadypołożenie

Dominika
Styczeń 2009 ·
Dodano: 29.01.2009
9.2
Świetny hotel. Personel hotelowy bardzo sympatyczny. Basen duży i nigdy nie był przepełniony. Jedzenie może nie świetne ale koniec końców zawsze mogłam znaleźć coś smacznego do jedzenia. Plaża absolutnie fantastyczna, słońce, plaża, leżaki ( z opłatą 30 euro za tydzień ). Hotel jest raczej daleko od miasta bo ponad 1,5 km od Kriopigi, i ponad 3 km od Kalithea. Wyjazd pozostanie w mojej pamięci jako jeden z bardziej udanych.

Kaja
Maj 2006 ·

Para

Dodano: 01.06.2006
3.8
Hotel nie nadaje się dla osób jadących we dwoje, a tym bardziej dla rodzin z dziećmi. Do plaży trzeba przejść ruchliwą ulicę, wprawdzie busik z hotelu dowozi na plażę ale tylko dwa razy dziennie. Nie ma żadnych animacji ani rozrywek dla dzieci. Daleko do sklepów i jakichkolwiek rozrywek. Klimatyzacja płatna (w katalogu 4 euro, na miejscu turysta dowiaduje się że 5 euro). Obsługa niemiła, jedzenie niedobre. Orbis reklamował ten hotel jako nowość a pani w biurze podróży bardzo zachęcała mnie do pobytu w tym hotelu. Myślałam, że biuro dba o turystów i nie zaproponuje hotelowego bubla.

Elżbieta
Maj 2006 ·

Para

Dodano: 01.06.2006
5.2
fatalne usytuowanie hotelu pod względem dotarcia na plażę. Odległość co najmniej dwukrotnie większa niż podają polskie katalogi turystyczne ( w zagranicznych ofertach katalogowych ta odległość jest szacowana na 900m od plaży - i to jest bliższe prawdy, biorąc pod uwagę odległość przemierzaną pieszo, bo busem jest znacznie dalej). Droga ta częściowo prowadzi przez niewybrukowaną drogę, potem prywatną posesję, bardzo ruchliwą, nie posiadającą miejsc oznakowanych do przejścia, przelotową drogę. Odległość od miasteczka Kriopigi też jest zakłamana, bo faktycznie wynosi ona 2,5 km. Rezerwacji dokonałam przez znane biuro ORBIS Travel - już nigdy nie skorzystam z ich oferty.

Mapa

Pogoda

28°C
17°C
23°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.