Średnia ocena2 opinie
2,1
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Royal (Polichrono)

Kod oferty: WAK612226
obiekt, basen
balkon / taras, basen
recepcja / lobby
pokój
pokój
obiekt, basenbalkon / taras, basenrecepcja / lobbypokójpokójpokójłazienkapokójpokójpokójpokójpokójkuchnia / aneks kuchennypokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójkuchnia / aneks kuchennyłazienkarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarozrywkaplażaobiekt, balkon / taras, basenobiekt, basenbalkon / taras, basen

Promocja

ubezpieczenie obejmujące ochronę w zakresie Covid-19 GRATIS

Rainbow - LATO 2021

ubezpieczenie obejmujące ochronę w zakresie Covid-19 GRATIS
Oferta promocyjna z niską zaliczką - tylko 10%. Dodatkowo: możliwość dwukrotnej, bezpłatnej zmiany rezerwacji do 30 dni przed wyjazdem i ubezpieczenie obejmujące ochronę w zakresie Covid-19 GRATIS.

Nasi klienci docenili

 • Kilometry piaszczystych i szerokich plaż z których znaczna większość jest wyróżniona certyfikatem Błękitnej Flagi.
 • Półwysep zachwyca piękną roślinnością - jest tu dużo bardziej zielono niż na wyspach.
 • Polecamy rejs statkiem wokół półwyspu Athos podczas którego można podziwiać monastyry.
 • Dostępne pokoje

  Dodatkowe opcje

  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 
  Trwa weryfikacja ceny

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK612226Region: ChalkidikiOrganizator: Rainbow
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  28°C
  Temperatura w nocy
  17°C
  Temperatura wody
  23°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Opinie

  Opinie dodane przez

  1.8
  Małgorzata
  Pobyt - Czerwiec 2018Rodzina z dziećmi
  Witam w hotelu Royal byłam w czerwcu 2018. Rodzina dwie osoby dorosłe plus córka lat 14. Ogólnie cały pobyt w tym hotelu oceniam za nieudany. Najbardziej jestem zawiedziona z all inclusive bardzo bardzo ubogie. Mało urozmaicone posiłki, brak świeżych owoców np arbuza melon. Dzień w dzień to samo. Praktycznie cały tydzień z mięs były kurczaki w każdej postaci. Masakra. Bardzo słabe drinki. Brak wieczornych animacji. Basen mały i brudny. Pokoje jak na 4 gwiazdkowy hotel oceniam na 2 gwiazdki. Właściciel hotelu bardzo niesymatycznie nastawiony do gości hotelowych, podobnie jak manager. Nie chciałbym spędzić tam nigdy więcej wakacji.
  ZaletyBrak same wady
  WadyOgólnie wszystko przede wszystkim niesmaczne posiłki malo urozmaicone bardzo ubogi all inclusive jak na 4 gwiazdki basen zupełnie nie przystosowany do małych dzieci .

  2.4
  Aneta Kisielewska
  Pobyt - Czerwiec 2018Rodzina z dziećmi
  Najgorsze all inlusive na jakim w życiu byłam było właśnie w tym hotelu. Stołówka mała, klaustrofobiczna bez klimatyzacji. Jedzenie straszne, bez smaku i codziennie kurczak w różnej postaci. Trzeba było chodzić razem na każdy posiłek bo na wejściu odchaczano numer pokoju. Jak partner poszedł rano po samą kawę to ja z synem nie mogłam później zjeść śniadania. Plac zabaw dla dzieci zabytkowy, żelastwo nagrzane do czerwoności z którego dziecko nie mogło korzystać. Zero jakichkolwiek animacji. Dziecko wynudziło się strasznie, hotel polecam dla osób w wieku 65+. Właściciel hotelu - porażka, wciąż zaglądał ile goście biorą jedzenia na talerz. Do morza ponad 500 metrów, trzeba pokonać 4 pasmówkę! Pierwsze wakacje w życiu które zareklamowałam były w tym koszmarnym hotelu.
  ZaletyNajgorszy hotel w jakim w życiu byłam, za darmo drugi raz bym tam nie pojechała więc trudno mi wymienić chociaż jedną zaletę.
  WadyMonotmatyczne menu - codziennie kurczaki na stołówce. Z owoców codzień jabłka, gruszki i owoce w zalewie, pomarańcze u sąsiada za płotem na drzewie jeżeli ktoś chciał ;) Pokoje straszne, popękane lustro w lazience i grzyb. Tysiące os przy basenie (dwójka dzieci ukąszona).

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Władze greckie wprowadziły bezwzględny obowiązek zarejestrowania swojego pobytu na stronie https://travel.gov.gr/#/ dla wszystkich osób wjeżdżających do Grecji (Passenger Locator Form).

  Po wypełnianiu formularza PLF wygenerowany zostanie kod QR, który należy okazać przy przekraczaniu granicy z Grecją drogą powietrzną, lądową i morską. Kod należy wydrukować lub zapisać w formie elektronicznej, by służby graniczne mogły go zeskanować. Formularz należy wypełnić co najmniej 48 godzin przed wjazdem a w przypadku podróży samolotem - co najmniej 24 godziny przed odprawą. W formularzu PLF należy podać adres pobytu w Grecji lub plan podróży na najbliższe 7 dni. Do formularza można dopisać małoletnie dzieci.

  Za niedopełnienie powyższego obowiązku władze greckie mają prawo ukarać grzywną w wysokości 500 euro.

  W związku z rosnąca liczbą przypadków zakażenia COVID-19 wśród turystów wjeżdżających do Grecji droga lądową rząd podjął decyzję o wprowadzeniu obowiązku przedstawienia negatywnego wyniku testu diagnostycznego na koronawirusa wykonanego metodą PCR poprzez pobranie wymazu z ust lub nosa. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godzin przed wjazdem do Grecji, w laboratorum rekomendowanym przez resort zdrowia kraju pochodzenia podróżującego lub kraju tranzytowego. Zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim, zawierać imię i nazwisko oraz numer dokumentu tożsamości osoby podróżującej.

  Dodatkowe opłaty

  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00