Dobry9 opinii100% poleceń
8.0
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Aqualand Resort

Kod oferty: WAK664480
Last minute
Kod oferty: WAK664480
1/19
teren hotelu, basen, zjeżdżalnia
obiekt, teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu
brodzik, dla dzieci
teren hotelu, zjeżdżalnia

Opis oferty

Region: KorfuOrganizator: AturKod oferty: WAK664480

Kraj

Grecja

Hotel info

Wyjątkowa propozycja dla miłośników wodnych szaleństw i zabawy wśród niezliczonych atrakcji aquaparku. Dzieciaki bez wątpienia pokochają to miejsce. To jedyna taka propozycja na Korfu. Prosty obiekt w stylu greckiej wioski oferuje wygodne zakwaterowanie i nieograniczony dostęp do największego na wyspie parku wodnego. Na powierzchni 12.000m2 znajduje się 11 basenów, ponad 50 zjeżdżalni dla małych i dużych, wodotryski, fontanny, nurt rzeczny i ogromny basen ze sztuczną falą… zabawa, sporty i wypoczynek całej rodziny. Obok atrakcji wodnych do dyspozycji gości hotelowych jest również kort tenisowy i gra w siatkówkę. Pełen komfort wypoczynku zapewnia pakiet all inclusive dostępny na terenie hotelu, a regularny shuttle bus na plażę i do centrum miasta Korfu to dodatkowe atutu obiektu.. Kategoria lokalna 4

Lokalizacja

Agios Ioannis Parelion, ustronna lokalizacja w głębi wyspy, w bezpośrednim sąsiedztwie Aqualand Corfu Waterpark, ok. 4km od turystycznej wioski Gouvia z barami, tawernami i sklepami. Centrum miasta Korfu ok. 12km, sezonowo bezpłatny shuttle bus hotelowy (kursy zgodnie z rozkładem jazdy, wymagana wcześniejsza rezerwacja). Lotnisko Korfu ok. 10km.

Plaża

Ok. 9km od kompleksu Glyfada Beach, piaszczysta, szeroka, zatokowa, publiczna, bezpłatna. W sezonie letnim leżaki i parasole za opłatą. Sezonowo bezpłatny shuttle bus hotelowy na plaże (kursy zgodnie z rozkładem jazdy, wymagana wcześniejsza rezerwacja).

Hotel

158 pokoi, kompleks bungalowów w bezpośrednim sąsiedztwie parku wodnego, hol powitalny, recepcja 24h, lobby, restauracja główna, bar i cafeteria, sezonowy snack bar, sezonowy Odyssey Music Bar, ogród, tarasy słoneczne w tym sezonowy na dachu, minimarket, płatny kącik internetowy, miejsca parkingowe. Aqualand Corfu Waterpark to największy i najpopularniejszy park wodny na wyspie - dostępny dla turystów z zewnątrz, goście hotelowi nieograniczony wstęp gratis (w godzinach otwarcia parku).

Pokój

Wygodny, funkcjonalnie wyposażony pokój typu standard (STD) - klimatyzacja (sezon letni), TV, telefon, łazienka (prysznic lub wanna), minibar/lodówka, płatny sejf, balkon lub taras. 2-osobowy, możliwość 1 dostawki. Pokój familijny (FAM) - wyposażony jak pokój typu standard, o większym metrażu. 2-osobowy, możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci (możliwa sofa wspólne spanie). Dostawki w pokojach mogą ograniczać komfort zakwaterowania. Pokój ekonomiczny (ECO) oferowany w specjalnie cenie może być o mniejszym metrażu, z ograniczonym widokiem i bez balkonu. Pokój 1-osobowy na zamówienie (wyposażenie może odbiegać od opisanego).

Sport i rozrywka

Basen zewnętrzny (sezon letni), taras słoneczny, leżaki przy basenie bezpłatnie. Tenis stołowy, siatkówka, koszykówka, fitness. Niezliczone atrakcje i wodne rozrywki Aqualand Corfu Waterpark m.in. zjeżdżalnie wodne, „leniwy” nurt rzeczny, basen ze sztuczną falą. Płatne – bilard, kort tenisowy, sauna, masaż. Sezonowo cykliczne animacje, gry i zabawy na terenie parku wodnego, wieczorne show lub muzyka.

Dzieci

Brodzik, wodny plac zabaw, sezonowo mini klub (4-12 lat)

Opcje wyżywienia

• all inclusive (ALL)

All inclusive

3 posiłki główne - śniadanie, lunch, kolacja w formie bufetu / dania kuchni lokalnej i międzynarodowej / cykliczne menu tematyczne / pomiędzy posiłkami głównymi snacki, przekąski lub słodycze w wyznaczonym barze / 10:00-23:00 lokalne napoje bezalkoholowe, lokalne alkohole w wybranym barze / nieograniczony wstęp do Aqualand Corfu Waterpark. Bezpłatny wstęp do parku wodnego nie obejmuje serwisu all inclusive (napoje, posiłki) na terenie aquaparku. Szczegółowy zakres oraz godziny pakietu all inclusive dostępne w recepcji hotelu.

Uwagi

Hotel objęty telefoniczną obsługą - numer alarmowy z językiem polskim. Ze względów bezpieczeństwa możliwość korzystania z poszczególnych atrakcji aquaparku uwarunkowana jest minimalnym wzrostem lub/i wiekiem. Godziny otwarcia i dostęp do atrakcji uzależniony jest m.in. od warunków pogodowych, szczegółowe informacje na terenie parku wodnego. Informujemy, iż poza szczytem sezonu (lipiec-sierpień) czas pracy aquaparku może być skrócony, a dostęp do atrakcji wodnych ograniczony i nie wszystkie będą dostępne. W okresie ok. 2 pierwszych i ostatnich tygodni sezonu park wodny funkcjonować może jedynie częściowo.

Nasza opinia

Przestronny kompleks hotelowy oferuje proste, ale wygodne zakwaterowanie i nieograniczony dostęp do wszelkich atrakcji parku wodnego. Pakiet all inclusive i hotelowy shuttle bus na plażę do dodatkowy atut obiektu.

210429

Przewóz bagażu

Limity bagażowe w zależności od linii lotniczej

EasyJet (kod lotu EZY) - mały bagaż podręczny o max wymiarach 45x36x20cm (powinien mieścić się pod poprzedzającym fotelem), który pasażer zabiera na pokład samolotu. Opcjonalnie za dopłatą do wyboru - 1) duży bagaż podręczny o max wadze do 10kg i max wymiarach 56x45x25cm, który pasażer zabiera na pokład samolotu lub 2) mały bagaż rejestrowany o wadze do 15kg

I max wymiarach 56x45x25cm przewożony w luku bagażowym lub 3) bagaż rejestrowany o max wadze do 23kg przewożony w luku bagażowym.

LOT (kod lotu LO) – duży bagaż podręczny o max wymiarach 55x40x23cm, max waga do 8kg, które pasażer zabiera na pokład samolotu. Opcjonalnie za dopłatą bagaż rejestrowany o max wadze do 23kg przewożony w luku bagażowym.

Ryanair (kod lotu FR) - mały bagaż podręczny o max wymiarach 40x20x25cm (powinien mieścić się pod poprzedzającym fotelem), który pasażer zabiera na pokład samolotu. Opcjonalnie za dopłatą do wyboru - 1) duży bagaż podręczny o max wadze do 10kg i max wymiarach 55x40x20cm, który pasażer zabiera na pokład samolotu lub 2) mały bagaż rejestrowany o wadze do 10kg i max wymiarach 55x40x20cm przewożony w luku bagażowym lub 3) bagaż rejestrowany o max wadze do 20kg przewożony w luku bagażowym.

WizzAir (kod lotu W6) - mały bagaż podręczny o max wymiarach 40x30x20cm (powinien mieścić się pod poprzedzającym fotelem), który pasażer zabiera na pokład samolotu. Opcjonalnie za dopłatą do wyboru - 1) duży bagaż podręczny o max wadze do 10kg i max wymiarach 55x40x23cm, który pasażer zabiera na pokład samolotu lub 2) mały bagaż rejestrowany o max wadze do 10kg i max wymiarach 55x40x23cm, przewożony w luku bagażowym lub 3) bagaż rejestrowany o max wadze do 20kg przewożony w luku bagażowym.

Powyższe informacje nie dotyczą dzieci do lat 2 (tzw infantów). Ceny dodatkowego, opcjonalnego bagażu zg z systemem rezerwacyjnym. Ważne! Jeżeli bagaż dodany zostanie do rezerwacji już po jej potwierdzeniu jego cena będzie wyższa.

Ważne

Informujemy, iż wyniku pandemii COVID-19, mając na celu zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu wypoczynku obowiązywać mogą restrykcyjne procedury i obostrzenia dotyczące świadczonego serwisu. Z uwagi na powyższe wprowadzone mogą zostać inne, niż standardowo dotychczas, zasady korzystania z transportu czy infrastruktury hotelowej np. maksymalna ilość pasażerów lub gości w obiekcie hotelowym, ograniczenia w serwisie sprzątającym, obowiązek zachowania dystansu, określone warunki korzystania z barów, restauracji itp. Wystąpić mogą również ograniczanie w dostępie do wybranej infrastruktury jak np. zaplecza spa, fitness, programów animacyjnych itp., a nawet częściowe lub całkowite zamknięcie obiektu. Konkretne przepisy i zarządzenia regulowane są przez instytucje międzynarodowe, a także przez lokalne władze w miejscu docelowym i Biuro Podróży ATUR sp. z o.o nie ma na nie wpływu. Staramy się na bieżąco śledzić wytyczne i niezwłocznie informować o obowiązujących restrykcjach, mając jednak na uwadze iż przepisy zmieniać mogą się bardzo dynamicznie, obostrzenia obowiązywać mogą bez wcześniejszego powiadomienia.

Informujemy również, iż zmianom ulegać mogą przepisy dotyczące przekraczania granic oraz przepisy sanitarne w poszczególnych krajach. Komunikaty dotyczące warunków podróżowania dostępne są pod adresem http://atur.com/pl/bezpieczna-podroz

Cena zawiera

Cena zawiera: bilet lotniczy | przewóz bagażu podręcznego | transfer lotnisko-hotel i hotel-lotnisko | zakwaterowanie | wyżywienie zg z wybraną opcją | składka z tytułu TFG | składka z tytułu TFP | ubezpieczenie KL 15.000 EUR, NNW 2.000 EUR, bagaż podróżny 200 EUR

Cena nie zawiera

Cena nie zawiera: taksa turystyczna | opcjonalnie przewóz bagażu dodatkowego | świadczenia dodatkowe

Taksa turystyczna: obowiązkowa taksa płatna w Grecji przy zakwaterowaniu. Wysokość opłaty uzależniona jest od standardu zakwaterowania (lokalnej kategorii obiektu) 2- ok. 0,5 EUR/pokój/noc, 3- ok. 1,5 EUR/pokój/noc, 4- ok. 3 EUR/pokój/noc, 5- ok. 4 EUR/pokój/noc

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Sobota, 20.08.2022
07:10
10:30
WAWWarszawa - Chopin
CFUKerkyra

Powrót

Wtorek, 23.08.2022
11:05
12:25
CFUKerkyra
WAWWarszawa - Chopin

Wybierz pokój i godziny lotów

Ważne!Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Pokój ekonomiczny

all inclusive, ekonomiczny
2 dorosłych

Wylot (WAW): 2022-08-20, godz. 07:10-10:30 (CFU).

Powrót (CFU): 2022-08-23, godz. 11:05-12:25 (WAW).

Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Aqualand Corfublisko hotelu
Bez względu na to czy wakacje na Korfu spędzamy z dziećmi, czy nie - powinniśmy wybrać się do tego największego na wyspie parku wodnego. To jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie, z jednym z największych na Starym Kontynencie basenów ze sztuczną falą. Na 120000 m2 znajduje się między innymi aż 36 różnych zjeżdżalni, w tym: Kamikazes (maksymalna prędkość zjazdu to aż 50 km/h), Hydrotube, 12 metrowa Hurricane Twist Slides, Multislide, Black Hole i Crazy River. Atrakcje są podzielone według 3 grup wiekowych: od 4 do 8 lat, od 8 i od 12. Aqualand jest czynny od maja do października, codziennie od 10.00 do 18.00.

Zobacz więcej

Aqualand Corfu
25 serpentyn na Górę Pantokrator 15 km w linii prostej od hotelu
To propozycja dla tych, którzy lubią skoki adrenaliny. Na szczyt tej najwyższej na Korfu góry (906 m n.p.m.) dostaniemy się na kilka sposobów: pieszo, rowerem lub autem (drogą o nazwie 25 serpentyn). Wjazd samochodem jest najtrudniejszy - tę formę dotarcia polecamy wyłącznie doświadczonym kierowcom ponieważ pokonanie słynnych 25 serpentyn na wąskiej i stromej drodze wymaga sporych umiejętności. Trud pokonania trasy zostanie w pełni zrekompensowany cudownymi widokami. Przy sprzyjających warunkach pogodowych zobaczymy całe Korfu, wybrzeże Albanii i Półwysep Apeniński. Na szycie znajduje się także XVII- wieczny klasztor.

Zobacz więcej

25 serpentyn na Górę Pantokrator
Zamek Angelokastro 15 km w linii prostej od hotelu
Stoi dumnie na samym szczycie najwyższego, skalistego wzgórza w okolicy, zawieszonego 300 m nad morzem. Wybudowany prawdopodobnie w XIII w Zamek Angelokastro przez setki lat z powodzeniem pełnił funkcję obronną przed najeźdźcami przypływającymi z Morza Adriatyckiego. Odgrywał także kluczową rolę w zakresie komunikacji ze stolicą wyspy. Największy test próby ataku przeżył w czasach najazdów tureckich. To najważniejszy i największy tego typu zabytek z czasów bizantyjskich w całej Grecji. Przy zamku funkcjonuje mały kościół ze skalną kaplicą. Dodatkową atrakcją są niesamowite widoki.

Zobacz więcej

Zamek Angelokastro
Kanał Miłości 23 km w linii prostej od hotelu
Dla wielu najpiękniejsze miejsce na Korfu. Kanał Miłości to niekwestionowany numer jeden na liście turystycznych atrakcji wyspy. Jest wyjątkowy z kilku powodów: po pierwsze słynie z niesłychanie pięknych formacji skalnych, które skontrastowane z szafirowym kolorem wody odbijającej się na zboczach klifów tworzą cudowny spektakl barw. Powiewu romantyzmu nadaje także unoszący się w powietrzu zapach kwitnących orchidei i zachwycające dech w piersiach widoki (nie lada gratka dla amatorów wyjątkowych krajobrazów i poszukiwaczy nietuzinkowych kadrów). Nieco pikanterii nadaje miejscu legenda, która głosi, że panna, która przepłynie kanał wpław niebawem stanie na ślubnym kobiercu.

Zobacz więcej

Kanał Miłości
Klify i plaża w Peroulades 24 km w linii prostej od hotelu
Monstrualne, wysokie na ponad 50 m i zarazem bardzo strome klify, miejscami schodzące bezpośrednio do morza, odcinające się na tle głęboko turkusowej wody. To widoki, jakie spotkamy wybierając się do miejscowości Peroulades. Ta część Korfu słynie także z wyjątkowo malowniczych zachodów słońca dlatego warto wybrać się tu także wieczorem (szczególnie polecamy rejony plaży Logas Beach lub bar z tarasem widokowym). Atrakcją jest także sama plaża - długa i bardzo wąska (systematycznie podmywana przez bijące o brzeg fale). Leżąc na ręczniku i zażywając słonecznych kąpieli tylko kilka centymetrów dzieli nas od olbrzymich klifów.

Zobacz więcej

Klify i plaża w Peroulades

Pogoda

31°C
18°C
25°C
11

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.