Dobry12 opinii
5,1
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Triton Garden

Kod oferty: WAK399951
obiekt
pokój, balkon / taras
pokój
drink bar
drink bar
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

rabat do 30%niska zaliczka - tylko 28%

Mouzenidis Travel - LATO 2021

rabat do 30%niska zaliczka - tylko 28%
Tylko do 20 kwietnia oferta promocyjna z rabatem do 30% (wliczony w cenę) i niską zaliczką - wystarczy, że wpłacisz tylko 28%.

Nasi klienci docenili

 • Udogodnienia dla dzieci: wydzielona część w basenie dla dzieci, łóżeczka dla niemowląt (na życzenie), krzesełka w restauracji.
 • Publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza ok. 700 m od hotelu (2 razie dziennie na plażę kursuje bus hotelowy).
 • Atrakcyjne położenie: ok. 700 m do morza i centrum miejscowości Malia, ok. 6 km do rozrywkowego Hersonissos.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  15:1527.06.2021 Niedziela
  WAWWarszawa - Chopin
  19:2027.06.2021 Niedziela
  HERHeraklion

  Powrót

  20:5004.07.2021 Niedziela
  HERHeraklion
  22:5504.07.2021 Niedziela
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK399951Region: KretaOrganizator: Mouzenidis Travel

  Region

  Kreta - Heraklion

  Opis

  * ekonomiczny


  * na spokojny wypoczynek


  Opis

  Hotel dwupiętrowy, komfortowe pokoje urządzone w prostym stylu, restauracja, bar, internet, basen, wykwalifikowana obsługa.

  Polozenie

  500m od centrum kurortu Malia, 37km od międzynarodowego lotniska Nikosa Kazantzakisa w mieście Heraklion.

  Plaza

  • 700m od hotelu

  • piaszczysta, miejscami kamienista

  Wyzywienie

  All Inclusive

  Pokoje

  37 pokoi: Single & Double (około 22-22m2).

  W pokojach: klimatyzacja (za dopłatą), tv satelitarna, lodówka, telefon (za dopłatą), sejf (za dopłatą), prysznic, suszarka do włosów, balkon.

  Łóżeczko dziecięce (na życzenie).

  Single & Double: łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze.

  Rodzaj dodatkowego łóżka - standardowe lub rozkładane łóżko.

  Codzienne sprzątanie pokoi, zmiana pościeli - 2 razy w tygodniu.


  O wyzywieniu

  All Inclusive 2020

  Godziny obowiązywania all inclusive: 10:00-22:00.

  Wyżywienie: w restauracji, samoobsługa.

  Śniadanie: 07:30-09:30, szwedzki stół, napoje z automatu, woda.

  Lunch: 12:30-14:00, menu lub szwedzki stół, napoje (wino, piwo, napoje orzeźwiające Post Mix (cola, lemoniada, woda).

  Kolacja: 19:00-20:00, szwedzki stół, napoje (wino, piwo, napoje orzeźwiające Post Mix (cola, lemoniada, woda).

  Pool Bar: 10:00-22:00, samoobsługa, lane wino, lane piwo, napoje bezalkoholowe z automatu (cola, lemoniada, soda, woda), lokalne napoje alkoholowe (brandy, ouzo, raki).

  Przerwa kawowa: 15:00-17:00, kawa filtrowana, herbata, ciasteczka.

  Napoje i posiłki są wydawane są pojedynczo.

  Wszystkie pozostałe usługi za opłatą.

  Hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia pewnych zmian w programie.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Cretaquarium

  18 km w linii prostej od hotelu
  Absolutnie fantastyczne miejsce - zachwycą się nim nie tylko dzieci, dorosłych także porwie magia podwodnego świata. W tym największym i najnowocześniejszym w Europie akwarium przeżyjemy niesamowitą przygodę z ponad 2500 gatunkami zwierząt morskich zamieszkujących wody Morza Śródziemnego. Na terenie akwarium znajduje się aż 60 akwariów o pojemności aż do 900 tys. litrów. Duża zaletą tego akwarium jest jego multimedialny charakter - do dyspozycji zwiedzających jest aż 100 punktów obserwacyjnych, ekrany dotykowe, peryskopy, mikroskopy, można także wypożyczyć audioguide. Akwarium jest czynne przez 365 dni w roku. Od maja do września jest otwarte od 9.30 do 21.00.

  Zobacz więcej

  Cretaquarium

  Spinalonga

  24 km w linii prostej od hotelu
  Wycieczka na tajemniczą wyspę to wyprawa na cały dzień - koniecznie trzeba zarezerwować dla niej czas będąc na wakacjach na Krecie. Jeszcze kilka tysięcy lat temu była integralną częścią Krety. W wyniku jednak potężnego trzęsienia ziemi odłączyła się od niej. Dopłyniemy na wyspę kutrem rybackim z portu w miasteczku Elounda i Agios Nikolaos. Punktem kulminacyjnym jest okazała forteca - niemy świadek licznych wydarzeń. Budowa twierdzy trwała niemal 70 lat - w tym czasie ta niewielka wysepka przeobraziła się w twierdzę z 35 działami. To właśnie z tego miejsca Kreteńczycy bronili się przed atakami na wschodnie wybrzeże Krety. Militarny charakter tego miejsca dogłębnie podkreślają liczne fortyfikacje. Na pewno naszej uwadze nie umknie także fakt, że na wyspie znajdowała się kolonia trędowatych. Zapędzeni na Spinalongę, odcięci od świata w którym dotychczas żyli, starali się stworzyć normalne warunki do życia - zamożne rodziny chorych mieszkańców wznosiły domy i kościoły, w których pracę i schronienie znajdowali trędowaci. Dopiero w 1957 r. kolonia została zamknięta, a chorych przeniesiono do szpitali.

  Zobacz więcej

  Spinalonga

  Ruiny w Knossos

  28 km w linii prostej od hotelu
  Legendarny Pałac Minojski zwany także Labiryntem Minotaura to wyjątkowe miejsce na wyspie, które dało początek słynnym legendom o Dedalu i Ikarze oraz królu Minosie. Pałac w Knossos wybudowano w 2000 roku p.n.e - był filarem kultury minojskiej. Wielokrotnie równano go z ziemią, doświadczył także trzęsienia ziemi i najazdu Achajów. Jego historię odkryły na nowo ulewne deszcze, które spadły na Knossos pod koniec XIX w. i odsłoniły skrywane dotąd skarby. Prace wykopaliskowe prowadził Arthur Evans - dzięki niemu odsłonięto ruiny o powierzchni 14740 m2. W wyniku prac odkryto między innymi pozostałości warsztatów garncarskich i kamieniarskich. Arthur Evans odtworzył częściowo pomieszczenia pałacu wraz z malowidłami naściennymi. Dzięki jego pracy możemy zobaczyć z jakim rozmachem wznoszono budowle 4 tys. lat temu. Bilet wstępu dla osoby dorosłej to koszt ok. 6 Euro.

  Zobacz więcej

  Ruiny w Knossos

  Muzem Archeologiczne w Heraklionie

  31 km w linii prostej od hotelu
  Będąc na Krecie po prostu nie można go nie odwiedzić. To unikalne na skalę europejską muzeum i zarazem jedno z największych w Grecji. To podróż do przeszłości - nietuzinkowa lekcja historii przez ostatnie 5500 lat Krety. W 20 salach znajdziemy unikatowe dzieła sztuki (także z bardzo ważnego dla Krety okresu minojskiego), miedzy innymi: sarkofagi, freski, ceramikę, narzędzia, nagrobki oraz słynne znaleziska takie jak dysk z Fajstos (1650-1600 p.n.e., nazywany także pierwszą minojską płytą CD - według licznych badaczy jest na nim zapisana modlitwa do bogini-matki) i figurka Bogini z wężami (1700-1450 p.n.e.). Muzeum znajduje się w ścisłym centrum Heraklionu, ceny biletów wstępu to: normalny 4 Euro, ulgowy: 2 Euro, dzieci i młodzież poniżej 18 lat - wstęp wolny.

  Zobacz więcej

  Twierdza Kules w Heraklionie

  31 km w linii prostej od hotelu
  To żelazny punkt w programie zwiedzania Krety. Wybierając się na twierdzę zyskujemy: możliwość przespacerowania się murami obronnymi, z których roztacza się cudowna panorama na miasto i port oraz zwiedzanie wnętrza twierdzy i spacer po falochronie. Twierdza została zbudowana przez Wenecjan, którzy nazywali ją morską twierdzą. Była wówczas elementem fortyfikacji, które niczym ochronny pierścień otaczały Kretę. Jej budowa trwała aż 17 lat, ściany murów w niektórych miejscach mają aż 3 metry grubości. Bilet wstępu na twierdzę kosztuje tylko 2 Euro - dzięki jego zakupowi zwiedzimy 26 pomieszczeń, w których kryją się armaty, magazyny z amunicją oraz więzienie.

  Zobacz więcej

  Twierdza Kules w Heraklionie

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  28°C
  Temperatura w nocy
  19°C
  Temperatura wody
  23°C
  Liczba godzin słonecznych
  12

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni przybywający do Grecji z zagranicy od 8 stycznia 2021 r. do 22 marca 2021 r. (z możliwością przedłużenia) zostaną zobligowane do poddania się 7-dniowej kwarantannie, a w przypadku osób powracających z Wielkiej Brytanii (bez względu na narodowość) do poddania sią 7-dniowej kwarantannie z dodatkowym wymogiem wykonania testu PCR w ostatnim dniu izolacji.
  Wymogi dotyczące obowiązku posiadania formularza PLF oraz zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 pozostają bez zmian: podróżujących liniami lotniczymi z Polski wjazd na terytorium Grecji dozwolony jest pod warunkiem przedstawienia negatywnego wyniku testu diagnostycznego na koronawirusa, wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.9
  Elcia
  Pobyt - Lipiec 2018Rodzina z dziećmi
  Ogolnie wakacje udane. Wielki minus to przejscie do morza przez pola okolo 30-45 min drogi. Morze cieplutkie przyjemne. Basen czysty nie przepełniony. Wlasciciel jak i pracownicy rewelacja, mili przyjemni. Jedzenie dla Nas dobre. Duży wybór nam odpowiadało. To hotel cichy chyba ze trafi sie na molatów którzy szaleja nooo ale kto młody nie był he he. Łozko wygodne czyste posciele codziennie nowe... Hotel stary lecz czysty nie dla wymagających to podkreślam. Za tą cenę na takim poziomie.
  ZaletyDobre jedzenie, duży wybór mięsa. Wieczory greckie z właścicielem w roli głównej.
  WadyZa daleko od morza. Mały prysznic z szmatką ktora sie kleiła do ciała katastrofa.

  1.8
  Ania Damian
  Pobyt - Czerwiec 2019Para
  Nie polecam!!! Klimatyzacja płatna, robaki, brak kamer, stare dziadki na recepcji, jedzenie monotonne i nie ma w czym wybierać, telewizor stary przedpotopowy, basen minimalistycznych rozmiarów.
  ZaletyBarman w porządku
  WadyKlimatyzacja płatna, robaki, brak kamer, stare dziadki na recepcji, jedzenie monotonne i nie ma w czym wybierać, telewizor stary przedpotopowy, basen minimalistycznych rozmiarów.

  8.0
  Rafał
  Pobyt - Czerwiec 2017Para
  Niesamowite miejsce. Świetny hotel z extra obsługą. Zaczynając po kolei: na wejściu duży salon z TV a przed hotelem wygodne miejsca na których można usiąść z drinkami z baru, w recepcji bardzo przyjazna, otwarta i pomocna obsługa. Dobrze działająca klimatyzacja w pokojach, pokoje obszerne z balkonami i świetnymi widokami. Niezapomniane wieczorne koncerty cykad, które są na drzewach cytrusowych i oliwkowych otaczających basen za hotelem. Przy basenie wygodne leżaki, bar ze świetną obsługą i niesamowite wieczorki z grecką muzyką. Przy basenie możliwość pogrania w tenis stołowy. Panie w kuchni bardzo otwarte, przyjazne i zawsze uśmiechnięte. Najlepsze wrażenie sprawia jednak przede wszystkim właściciel hotelu, który jest świetnym człowiekiem. Można z nim porozmawiać, jest uśmiechnięty i dba o opinię swoich gości. A Nikos to gość, który potrafi zadbać o wszystko i jest podporą tego miejsca. Kiedy najdzie go ochota i zaserwuje gratisowy drink swojego autorstwa to człowiek jest naprawdę w siódmym niebie. Ogólnie: dobre jedzenie, świetna atmosfera i wspaniali ludzie, miejsce na uboczu a jednak i tak z łatwym dostępem do reszty miejscowości. Ja ze swej strony gorąco polecam!!!
  ZaletyPrzede wszystkim obsługa
  WadyBrak jakichś bardziej znaczących.

  1.4
  Damian R
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Zdecydowanie nie polecam hotelu warunki bardzo słabe,najgorsze łazienki i czystość na stołówce, odległość do plaży czterokrotnie większa niż deklarowana bo miało być 700m a w rzeczywistości 2,5km,chwasty wyrastaly z kratek przy basenie. Na poparcie kilka zdjęć, zdjęcie tacki poniżej to tacka na której były "czyste" szklanki, bar dostępny w ograniczonym czasie i bardzo ograniczony asortymentem, obsługa mało przyjazna, jakby za karę tam pracowali a goście byli ich wrogami.
  ZaletyBrak
  WadyŁazienka, stołówka, odległość od plaży, basen z chwastami

  1.2
  Miron
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Hotel wyjęty z lat 80 ubiegłego wieku, położony od odludziu, wśród zaśmieconych pól. Remontu nie było tam na pewno od 20-30 lat. Stęchlizna, brud, grzyb w łazience. Bar z all inclusive to śmiech na sali, alkohol tylko swojej produkcji bez banderoli! Pozostałe napoje i jedzenie w większości sztuczne, z proszku. Po tygodniowym pobycie trzeba się odtruwać. Zdecydowanie nie dla rodzin, brak jakiegokolwiek wyposażenia w pokojach, brak dostępu do wody pitnej (2 km do miasta najbliższy sklep). Plaża daleko (również 2km). Obsługa bardzo nieuprzejma, zwłaszcza dla Polaków. Od godz. 22:00 codziennie godzina policyjna - manager wygania do miasta lub do pokoju. Miała to być piękna podróż poślubna, lecz niestety, wyszedł koszmar. A pozytywne recenzje piszą zapewne sami współpracownicy firmy G. która organizuje wycieczki do tegoż hotelu.
  ZaletyBrak
  WadyNiektóre wymienione w opisie
  +23