Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Hotel Arion Bay

Kod oferty: WAK480786
Kod oferty: WAK480786
1/20
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen, plaża
obiekt, teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen

Opis oferty

Region: SantoriniOrganizator: GrecosKod oferty: WAK480786
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Ana
Lipiec 2022 ·

Para

Dodano: 12.07.2022
9.0
+2
Wszystko co potrzeba dla komfortowych wakacji. Pokój w stylu greckim, skromny surowy ale bez wad, przede wszystkim łóżko było bardzo wygodne. Mielismy pokój z wyjściem na basen i widokiem na morze :) trafiliśmy lub być może tak jest cały czas ale w hotelu nie było rodzin z dziećmi co pozwoliło na wyciszenie się przy basenie z ksiazka czy drinkiem :) atmosfera w hotelu wręcz rodzinna, właściciele to bardzo mili i sympatyczni ludzie. Nie chciało się wracać :)
ZaletyNie byliśmy jeszcze w żadnym hotelu który miał tak blisko dostęp do plazy i morza :) po wyjściu z pokoju to zaledwie pare kroków, można siedzieć przy hotelowym barze lub basenie słuchając szumu fal, lub przejść na druga stronę promenady i wylegiwać się na plażowym leżaku, które z reszta były darmowe dla mieszkańców hotelu. Codziennie sprzątane pokoje przez Panie, które również przygotowywały śniadania co rano, nie było w ogóle obawy zostawiać w pokoju portfeli czy wartościowych rzeczy
Wadyjedyna wada to dla mnie brak mocowania/uchwytu dla sluchawki prysznicowej wobec czego mycie bylo nieco utrudnione, szczegolnie mycie glowy

Ana
Lipiec 2022 ·

Para

Dodano: 12.07.2022
9.0
+2
Wszystko co potrzeba dla komfortowych wakacji. Pokój w stylu greckim, skromny surowy, ale bez wad, przede wszystkim łóżko było bardzo wygodne. Mielismy pokój z wyjściem na basen i widokiem na morze :) trafiliśmy lub być może tak jest cały czas ale w hotelu nie było rodzin z dziećmi co pozwoliło na wyciszenie się przy basenie z ksiazka czy drinkiem :) atmosfera w hotelu wręcz rodzinna, właściciele to bardzo mili i sympatyczni ludzie. Nie chciało się wracać :)
ZaletyNie byliśmy jeszcze w żadnym hotelu który miał tak blisko dostęp do plaży i morza :) po wyjściu z pokoju to zaledwie parę kroków, można siedzieć przy hotelowym barze lub basenie słuchając szumu fal, lub przejść na druga stronę promenady i wylegiwać się na plażowym leżaku, które z reszta były darmowe dla mieszkańców hotelu. Codziennie sprzątane pokoje przez Panie, które również przygotowywały śniadania co rano, nie było w ogóle obawy zostawiać w pokoju portfeli czy wartościowych rzeczy .
WadyJedyna wada to dla mnie brak mocowania/uchwytu dla słuchawki prysznicowej wobec czego mycie było nieco utrudnione, szczególnie mycie głowy .

Ewa
Wrzesień 2019 ·

Para

Dodano: 01.10.2019
8.4
Pobyt z biurem Grecos z dniach 22-29.09.2019. Pobyt bardzo udany, w tym okresie spokój i mało turystów. Pogoda w sam raz, cieplutkie lato bez uciążliwych upałów. Bardzo fajne wycieczki z Grecosem i Joanną-świetna rezydentka. Hotel czyściutki, zadbany, pachnące ręczniki, pokoje codziennie sprzątane. Leżaki na plaży na wydzielonej części należącej do hotelu, zawsze sa miejsca przynajmniej po ścisłym sezonie. Dookoła hotelu promenada z mnóstwem tawern i pysznym lokalnym jedzeniem. Polecam sałatkę santoryńską - odmiana sałatki greckiej w tawernie Vaissilikos, najlepsza jaka jadłam w czasie pobytu. Mieliśmy tylko śniadania, może bez fajerwerków ale wszystko świeże na bieżąco uzupełniane. Jajecznica z jajek a nie z proszku jajecznego, pyszny jogurt grecki. Szczerze polecam ten hotel, szczególnie po ścisłym sezonie. Biuro Grecos organizację ma świetną.
ZaletyPołożenie,czystość, rodzinna atmosfera, obsługa hotelu uprzejma i uśmiechnięta, przy samej plaży,
Wadymałe łazienki

Maciej
Lipiec 2019 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 09.07.2019
9.4
blisko do morza, zaledwie parę metrów. Cała obsługa hotelu bardzo przyjazna i pomocna i oczywiście najlepszy Eljas człowiek od wszystkiego.
Zaletylokalizacja, świetna obsługa

Asia
Wrzesień 2018 ·

Grupa znajomych

Dodano: 03.10.2018
9.8
Jak do tej pory najlepsze wakacje. Hotel usytuowany kilka kroków od morza, basen czyściutki. Obsługa przy barze super. Leżaki we wrześniu na plaży za darmo. Drinki przynoszone na plażę przez obsługę. Pokoje codziennie sprzątane. Najlepsza rezydentka Grecosa - Asia Stachowiak. Bardzo pomocna i widać że ta praca to jej pasja. Polecam wszystkim !!!
ZaletyLOKALIZACJA, WSPANIAŁA OBSŁUGA, WŁAŚCICIEL DBAJĄCY O GOŚCI
WadyBrak

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
24°C
16°C
23°C
7

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Brak wymaganych formularzy w związku z COVID-19.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.