Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Strogili

Kod oferty: WAK659216

Promocja

Itaka - LATO 2021Tylko do 31 maja oferta promocyjna z niską zaliczką - płacisz tylko 15% (reszta dopiero 21 dni przed wyjazdem).

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: SantoriniOrganizator: ItakaKod oferty: WAK659216

Region

Grecja / Santorini

Opis oferty:

Cudowny, kameralny hotel dla dorosłych, który łączy lokalną architekturę z prostotą i elegancją. Poznaj, co to grecka gościnność i wypocznij w spokojnym miejscu, w pobliżu czarnej, piaszczystej plaży i niedaleko atrakcyjnego centrum Kamari. Do dyspozycji Gości jest 40 stylowych, minimalistycznie urządzonych pokoi, a także 2 piękne baseny z tarasami do opalania i barem. Na pyszne dania zaprasza hotelowa restauracja specjalizująca się w kuchni greckiej i śródziemnomorskiej, bazująca na lokalnych składnikach. To wymarzone miejsce na podróż poślubną, rocznicę ślubu i każdą inną okazję, aby spędzić czas we dwoje lub w gronie przyjaciół - tutaj można zapomnieć o całym świecie i poczuć się wyjątkowo!

Położenie:

Ok. 450m od centrum KAMARI z barami, restauracjami i sklepami, ok. 8km od Firy, stolicy wyspy, ok. 20km od Oia; ok. 3km od lotniska na Santorini.

Plaża:

Kamari, publiczna, piaszczysto-żwirowa, czarny, wulkaniczny piasek, ok. 150m od hotelu, parasole i leżaki płatne.

Hotel:

Czterogwiazdkowy, w lokalnym stylu, 40 pokoi, 2 piętra, całodobowa recepcja, restauracja z tarasem - śniadania w formie bufetu, kuchnia lokalna i śródziemnomorska, bar; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: MasterCard, Visa, UnionPay.

Standardowy:

2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 23m², nowoczesny i elegancki, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, sejf, lodówka, zestaw do kawy/herbaty; balkon lub taras (stolik i krzesełka).

Sport i rozrywka:

2 baseny, słodka woda, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; za opłatą: centrum fitness, centrum spa w siostrzanym hotelu Costa Grand Resort & Spa.

Gratis:

Wi-Fi

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Wtorek, 15.06.2021
07:00
10:55
WAWWarszawa - Chopin
JTRThira

Powrót

Wtorek, 22.06.2021
11:40
13:35
JTRThira
WAWWarszawa - Chopin

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

28°C
19°C
22°C
12

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 19 kwietnia 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zwolnieni są z obowiązku odbywania kwarantanny.

Wymogi dotyczące obowiązku posiadania formularza PLF oraz zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 pozostają bez zmian: podróżujących liniami lotniczymi z Polski wjazd na terytorium Grecji dozwolony jest pod warunkiem przedstawienia negatywnego wyniku testu diagnostycznego na koronawirusa, wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.