Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Green Meadow

Kod oferty: WAK667478
Kod oferty: WAK667478
obiekt, teren hotelubasenbasenteren hotelu, basenteren hoteluteren hoteluobiektbalkon / taraspokójpokójkuchnia / aneks kuchennykuchnia / aneks kuchennykuchnia / aneks kuchennypokójpokój
obiekt, teren hotelu
basen
basen
teren hotelu, basen
teren hotelu
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: SkiathosOrganizator: GrecosKod oferty: WAK667478
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

7.8
Joanna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2021Para
Niewątpliwie pokoje Green Meadow lata świetności maja już za sobą, ale w zasadzie jest w nich wszystko, czego potrzeba przez tydzień pobytu. Pokoje są skromne, ale czyste, sprzątane raz na pobyt (śmieci wynoszone częściej). Jeśli nie szukamy luksusów a miejsca w którym możemy się przespać i wykapać, to raczej się nie zawiedziemy. Co do samej wyspy- jest przepiękna, ale w połowie dzika, autobusem można objechać południe wyspy, żeby dostać się na polnoc, trzeba wynająć jakiś środek lokomocji. Najlepiej quada, ponieważ drogi są strome. Koszt to około 100 e z paliwem na dwa dni dla dwóch osób. Troulos to wioska, wiec wieczory najlepiej spędzać w Skiathos town, ostatni autobus z miasta do Troulos odjeżdża o północy, a taksówka kosztuje około 20e. Jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne, odradzam zakup u rezydenta, lepiej przejść się po porcie i wynająć coś na miejscu, jest tego mnóstwo :)
ZaletyDobry punkt wypadowy do zwiedzania wyspy- przystanek autobusowy pod nosem Pokoje bardzo skromne, ale czyste Cisza nad basenem, brak głośnej muzyki Bardzo ładna plaza w pobliżu, jakieś 5 minut spacerkiem Sklep tuż obok Wypożyczalnia quadow obok
WadyKrótkie łóżka (dla osób do 1,7m, potem już nie wyprostujesz nóg) Przez cały tydzień nie dolozono nam papieru toaletowego Komary tną jak szalone, koniecznie trzeba zabrać coś z Polski W łazience brak brodzika, woda leje się po całej podłodze

Mapa

Pogoda

28°C
19°C
24°C
9

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz lokalizacji pasażera - PLF (Passenger Locator Form), który należy wypełnić przed wylotem (kod QR zostaje wygenerowany w przeciągu godziny) i posiadać przy sobie wersję elektroniczną zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: wymagają unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim);
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.