Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Divan

Kod oferty: WAK604186
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS

Nekera - LATO 2021

rabat do 40%Gwarancja niezmienności ceny GRATIS
Oferta promocyjna z rabatem do 40% (wliczony w cenę). Dodatkowo Gwarancja niezmienności ceny GRATIS (w przypadku ewentualnej zmiany ceny z powodu np. wzrostu kursów walut, wzrostu kosztów transportu cena nie ulegnie zmianie).
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

07.06.2021 Poniedziałek

Wykwaterowanie

18.06.2021 Piątek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK604186Region: AdżariaOrganizator: Nekera

Kraj

Gruzja

Położenie

Hotel Divan Suites Batumi położony jest 140km od lotniska w Kutaisi, zaledwie 5minut od plaży.

Plaża

Kamienista

Wyposażenie

Hotel Divan Suites Batumi został zaprojektowany tak, aby przewyższyć oczekiwania zarówno osób podróżujących służbowo, jak i dla przyjemności odwiedzających Batumi. Osoby podróżujące w interesach w Batumi docenią komfortowe warunki pracy w hotelu, z dala od hałasu i tłumów, ale wciąż w centrum Batumi. Podróżujący w celach rekreacyjnych docenią wyjątkową bliskość hotelu nie tylko do plaży, ale również do zabytków Batumi, a także popularnych restauracji, barów i, w sezonie letnim, najprzyjemniejszych kawiarni na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości oddane są: recepcja z lobby, restauracja i bar, centrum biznesowe - sala konferencyjna, siłownia, hamam.

Zakwaterowanie

Pokój Standard: ok. 20m2, łóżko podwójne lub dwa pojedyncze, klimatyzacja, minibar, sejf, telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty, TVSAT, biurko, szafa z szlafrokami, łazienka z prysznicem, toaletą, lusterkiem do makijażu i suszarką, balkon. Pokój Superior ok. 24m2, po za tym jak Standard. Pokój Deluxe ok. 30m2, z łóżkiem podwójnym i widokiem ponad dachami.

Wellness

Codziennie w godzinach 08:00 - 23:00 SPA, fitness, sauna parowa i hamam.

Internet

WiFi w cenie

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
27°C
Temperatura w nocy
16°C
Liczba godzin słonecznych
8

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Polscy obywatele, przylatujący samolotem z Polski zobowiązani są do wykonanie testu PCR w ciągu ostatnich 72 h przed przylotem do Gruzji, po przylocie, podróżny zostanie skierowany na 8-dniową samoizolację. W przypadku braku ww. dokumentu i niewykonania testu PCR na lotnisku na własny koszt, osoba ta będzie musiała się poddać obowiązkowej 8-dniowej kwarantannie na własny koszt w miejscu wskazanym przez służby lokalne. W 8-ym dniu zostanie wykonany test PCR (na własny koszt) i jeżeli wynik będzie negatywny, to będzie można opuścić kwarantannę następnego dnia, jednakże konieczne będzie powtórzenie testu PCR 12-stego dnia (na własny koszt). Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia Formularzu PLF dostępnego na stronie: zobacz więcej na 48 h przed wylotem.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Obywatele Polscy mogą przekraczać granicę zarówno na paszporcie jak i dowodzie osobistym.
Obywatele RP, tak jak wszyscy obywatele Unii Europejskiej, korzystają z prawa do swobodnego wjazdu i pobytu w Gruzji przez okres do 360 dni .
Nie są wymagane żadne szczepienia. Należy wykazać ostrożność przy zakupie żywności, zwłaszcza na bazarach. Woda w sieci wodociągowej w większości miast nadaje się do bezpośredniego spożycia.

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review