Fantastyczny1 opinia100% poleceń
9.7
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Hilton Batumi

Kod oferty: WAK629586
Last minute
Kod oferty: WAK629586
obiektobiektobiektrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrestauracjarestauracjasiłowniabasenbasensaunasport i rekreacjateren hoteluteren hoteluteren hotelupokójpokójpokójpokójkuchnia / aneks kuchennyłazienka
obiekt
obiekt
obiekt
recepcja / lobby
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: AdżariaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK629586

Kraj

Gruzja

Położenie

Stylowy hotel Hilton Batumi, położony w doskonałej lokalizacji z widokiem na morze, oferuje łatwy dostęp do plaży i odrestaurowanego Starego Miasta w Batumi. 140km do lotniska w Kutaisi.

Wyposażenie

Ten imponujący budynek stojący nad samym brzegiem morza mieści 247 pokoi, monumentalną recepcję z lobby, trzema restauracjmi, bar, 7 sal konferencyjnych z 24 godzinnym Business Center, salą balową, Duży kompleks SPA z basenem wewnętrzym i nowoczesna siłownia.

Zakwaterowanie

Pokój Standard ok. 33m2 z łóżkiem typu king-size i przepięknym widokiem na miasto i jezioro, klimatyzacja, biurko, minibar, TVSAT 37" (w tym kanały filmowe), radio internetowe, łazienka z toaletą, oddzielną wanną i kabiną prysznicową, szuszarką. Dostępny też wariant z balkonem oraz z widokiem na morze. Dostępne są też warianty z dwoma pojedynczymi łózkami.

Internet

WiFi w cenie.

Wellness

Kompleks SPA z basenem wewnętrzymo oferuje dożą paletę zabiegów upiększających i zdrowotnych oraz nowoczesna siłownia.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
21.06.2021

Wykwaterowanie

Piątek
02.07.2021

Opinie

Opinie dodane przez

9.7
Piotr
Pobyt - Sierpień 2015Para
Najlepszy hotel w jakim byłem do tej pory. Prawdziwe 5*. Prawdopodobnie jeden z najlepszych w całej Gruzji.
Zaletypołożenie, obsługa, wyposażenie
Wadycena

Mapa

Pogoda

27°C
16°C
8

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że każda osoba która podróżuje do Gruzji zobowiązana jest do wypełnienia formularza elektronicznego zobacz więcej i przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanym w ciągu ostatnich 72 godz. przed przylotem (w języku angielskim).
Dzieci również powinny mieć wypełniony formularz i posiadać zaświadczenie.
Podróżni są zobowiązani do wykoniania kolejnego testu PCR na własny koszt po 3 dniach od przyjazdu.

W okresie pomiędzy dniem przylotu a dniem wykonania kolejnego testu podróżni mogą swobodnie przemieszczać się po kraju. Uwaga! - w przypadku braku zaświadczenia podczas kontroli paszportowej można spotkać się z odmową wjazdu do Gruzji.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

- osoby posiadające zaświadczenie o przyjęciu pełnego cyklu szczepienia przeciwko COVID-19 (szczepionką jedno- lub dwudawkową). Zaświadczenie powinno być wystawione w języku angielskim. Władze gruzińskie nie określiły wzoru dokumentu. Zaświadczenie powinno zawierać przynajmniej następujące dane: imię, nazwisko, data urodzenia, data podania szczepionki. Dokument wygenerowany z Internetowego Konta Pacjenta zawiera następujące dane: imię, nazwisko, numer PESEL, przyjęcie jednej dawki lub dwóch dawek szczepionki, data szczepienia. Po przyjęciu pełnego cyklu szczepienia możesz od razu wjechać do Gruzji. Uwaga! - w przypadku braku zaświadczenia podczas kontroli paszportowej możesz spotkać się z odmową wjazdu do Gruzji.

UWAGA:
W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Obywatele Polscy mogą przekraczać granicę zarówno na paszporcie jak i dowodzie osobistym.
Obywatele RP, tak jak wszyscy obywatele Unii Europejskiej, korzystają z prawa do swobodnego wjazdu i pobytu w Gruzji przez okres do 360 dni .
Nie są wymagane żadne szczepienia. Należy wykazać ostrożność przy zakupie żywności, zwłaszcza na bazarach. Woda w sieci wodociągowej w większości miast nadaje się do bezpośredniego spożycia.