Fantastyczny1 opinia100% poleceń
10
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Terralta

Last minute
Kod oferty: WAK602673
obiekt, basenbasenteren hotelu, basenpool barrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyrestauracjaplac zabawdla dzieci, kids clubpokój
obiekt, basen
basen
teren hotelu, basen
pool bar

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: Costa BlancaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK602673

Kraj

Hiszpania

Położenie

Centralne, restauracje, bary i sklepy w pobliżu. Do plaży ok. 1km.

Plaża

Piaszczysta ok. 1km, leżaki i parasole za opłatą.

Wyposażenie

2 piętrowy obiekt z 160 pokojami. Całodobowa recepcja, windy mini market, sala telewizyjna, kantor, bankomat, sejfy (za opłatą), wypożyczalnia rowerów. Restauracja główna, bar. Basen ze słodką wodą, bar przy basenie, taras słoneczny z leżakami.

Wyżywienie

Bez wyżywienia, ze śniadaniem, 2 posiłki. Posiłki w formie bufetu.

Zakwaterowanie

Apartamenty (ok. 45m2) wyposażone w łazienkę z wanną lub prysznicem, WC, suszarkę. TV sat., sejf (za opłatą), telefon, klimatyzacja, balkon lub taras. Wyposażony aneks kuchenny, Wi Fi za opłatą.

Wellness

Za opłatą: siłownia, łaźnia turecka.

Dzieci

Brodzik dla dzieci, animacje dla dzieci, plac zabaw, miniklub w sezonie.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Piątek
04.06.2021

Wykwaterowanie

Piątek
11.06.2021

Opinie

Opinie dodane przez

10
agnieszka Klient Wakacje.pl
Pobyt - Luty 2020Para
Najlepszy wyjazd !!! Polecamy wszystkim chcącym zwiedzić Costa Blance ... Super jedzenia , przemiła obsługa :)
ZaletyWszędzie blisko . Super apartamenty. Dwa baseny . Super jedzenie i super obsługa .
WadyBrak

Mapa

Pogoda

27°C
18°C
22°C
11

Przed podróżą

Informujemy, że od 1 lipca 2020. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

Od 23 listopada 2020 wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu na covid wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Obecnie akceptowane formy testów to: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification). Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.