Dobry2 opinie100% poleceń
6,6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Alegria San Juan Park (ex Fergus San Juan Park)

Lato 2021
Kod oferty: WAK189196
obiekt
obiektrestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Hotel w centrum miejscowości, gdzie są liczne restauracje i dyskoteki
 • Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK189196Region: Costa BravaOrganizator: Coral Travel / Wezyr

  Region

  Costa Brava

  Lokalizacja

  Lloret de Mar, 80km od lotniska w Barcelonie, ok. 25km od lotniska w Gironie, w centrum miejscowości, w okolicy znajdują się największe dyskoteki i kluby.

  Kategoria hotelu

  2

  Kategoria lokalna hotelu

  2

  Data otwarcia

  1988r.

  Na terenie znajduje się restauracja, bar, basen na dachu budynku, pokój telewizyjny, windy.

  Internet

  • Wi-Fi w lobby bezpłatne

  • Wi-Fi w pokojach płatne

  Plaża

  500m od hotelu, publiczna, piaszczysta. Parasole i leżaki - płatne.

  Pokoje

  Wyposażone w telefon, TV, łazienkę (WC, wanna), balkon/ taras.

  [Typy pokoi:

  W budynku głównym]- pokoje standardowe

  Wyżywienie

  • restauracja w budynku, bar

  śniadanie

  Formuła zawiera

  • śniadanie

  • wybrane lokalne napoje bezalkoholowe do śniadania

  śniadanie i obiadokolacja

  Formuła zawiera

  • śniadanie, obiadokolacja

  • wybrane lokalne napoje bezalkoholowe do śniadania

  śniadanie, obiad i kolacja

  Formuła zawiera

  • śniadanie, obiad, kolacja

  • wybrane lokalne napoje bezalkoholowe do śniadania

  Dodatkowe informacje

  Ze względu na procedury bezpieczeństwa zastosowane w związku z wirusem Covid-19 w danym obiekcie mogą występować ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. wyposażenie pokoju, serwis plażowy, serwis posiłków.

  Opłata Turystycznaw

  Katalonii obowiązuje opłata turystyczna, którą Klienci wnoszą w recepcji hotelowej podczas kwaterowania. Wysokość tej opłaty kształtuje się następująco ok. 5 - 2,25 €/os/doba (Barcelona ok. 2,25€/os/doba), 4 - ok. 0,90€/os/doba (Barcelona ok. 1,10€/os/doba), 3, 2, apartamenty - ok. 0,45€/os/doba (Barcelona ok. 0,65€/os/doba). Do powyższych cen należy doliczyć 10% podatku. Opłata turystyczna naliczana jest od ukończonego 16 roku życia i tylko za pierwsze 7 dni pobytu.

  [Opłata Turystyczna

  w]

  Katalonii obowiązuje opłata turystyczna, którą Klienci wnoszą w recepcji hotelowej podczas kwaterowania. Wysokość tej opłaty kształtuje się następująco 5 - ok. 3,00 €/os/doba (Barcelona ok. 3,50€/os.), 4 - ok. 1,20€/os/doba (Barcelona ok. 1,70€/os/doba), apartamenty - ok. 1,00€/os/doba (Barcelona ok. 2,25€/os/doba), campingi i pozostałe obiekty hotelowe - ok.0.60€/os/doba (Barcelona ok. 1,00€/os/doba).

  Do powyższych cen należy doliczyć 10% podatku.

  Opłata turystyczna naliczana jest od ukończonego 16 roku życia i tylko za pierwsze 7 dni pobytu.

  Aktualizacja opisu

  06.08.2020 17:30

  Usługi dostępne w hotelu

  Serwis plażowy

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  26°C
  Temperatura w nocy
  17°C
  Temperatura wody
  21°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca 2020. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada 2020 wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu na covid wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Obecnie akceptowane formy testów to: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification). Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.8
  Paweł
  Pobyt - Czerwiec 2011Para
  Hotel dobry, cena adekwatna do świadczeń. Położenie hotelu idealne, wszędzie blisko do centrum do plaży no i czadowy basen na dachu :-) wakacje kupiliśmy z Funclubu, mają dobre autokary i miłą obsługę. Hotel polecam młodym ludziom, ale również starszym, babcie potrafią dać czadu w końcu Loter de Mar to centrum rozrywki :-)
  5.3
  Blanka Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2011Para
  Hotel położony miedzy innymi hotelami, do plazy nie tak daleko trzeba bylo isc uliczkami ze sklepikami, najwiekszy problrm stanowil pokoj i tu kwestia szczescia lub pecha my trafilismy na pokoj od ulicy i to oznacza zero przespanych nocy! dracy sie turysci 24h malo tego, jezda tam skuterami, motorami, smieciara o 2 wnocy to standard!maz maial stopery ale to i tak nic nie dalo!balkonu nie zmakniesz bo nei ma klimatyzaji w pokoju a i tak huk jest wtedy niewiele miejszy, paradoksalnie wyspalismysie dopiero w autokarze!sprzataczka chodzi cozdiennie ale sparzta pobierznie, posieli ani razu nam nie wymieniono przez caly pobyt mimo iz ja zaplamilismy, reczniki tylko wymieniala. na plus suszarka do wlosow na wyposazeniu lazienki.