Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Sorra d'Or

Kod oferty: WAK664048
Kod oferty: WAK664048
obiekt, plażabasen, sport i rekreacjabalkon / taras, plażabasen, restauracjapokój, balkon / taras
obiekt, plaża
basen, sport i rekreacja
balkon / taras, plaża
basen, restauracja
pokój, balkon / taras

Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!

COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Costa BravaOrganizator: AturKod oferty: WAK664048
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

8.0
Ada Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Para
Bardzo fajny hotel, wspaniałe obiady i kolacje, obsługa bardzo uprzejma, polecam :)
Zalety+ wspaniała, życzliwa obsługa + pyszne obiady i kolacje (dużo owoców morza, codziennie inne dania) + lokalizacja -> obok kolej do Barcelony i plaża + animacje wieczorem, dostępny bilard i czysty basen
Wady- okazało się, że all inclusive nie obejmuje wszystkich dostępnych alkoholi, można dokupić wersję \\\"premium\\\" za 10euro dziennie (na min. 5 dni pobytu) - brak suszarki do włosów - monotonne śniadania - słabe przekąski w barze z alkoholami (chleb tostowy, żółty ser i szynka)

9.3
Agnieszka Brz?zka Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Para
Nie rozumiem negatywnych opinii, dla mnie hotel jest ekstra!
ZaletyŚwietne położenie. Zaraz obok kolejka, którą można pojechać do Barcelony lub do Blanes. Jedzenie przepyszne, bardzo duży wybór, czasem trudno się zdecydować, bo chciałoby się wszystkiego spróbować. Znakomite desery, duży wybór alkoholi i innych napojów. Bar jest też przy plaży. Pokoje standardowe, wszystkie mają balkon. Bardzo miła obsługa :)
WadyBrak

8.9
Ireneusz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2018Para
Byłem w czerwcu 2018 r z żoną, ale dopiero piszę opinię, bo wkurza mnie, że wieczni malkontenci tylko oceniają. Takim nic się nie podoba. Hotel super. Biuro podróży ok. Wszystko było ok. Jedzenie super. W barze nawet whisky w cenie all inclusive, co się nie zdarza w innych destynacjach i hotelach. Najczęściej tylko lokalne sikacze za darmo. A jeśli o lokalnych napojach, to ichnie młode wino - miodzio!!! Jeśli ktoś jest miły i uprzejmy dla wszystkich i nie żałuje uśmiechu, to wszyscy wokół także stają się mili. Polecam takie zachowanie a wszystko stanie się piękniejsze. 1 euro dla obsługi za sprzatanie, itp też nikogo nie zuboży i nie wzbogaci, lecz umili kontakty. POLECAM!!!
ZaletySuper położenie, nad morzem i w spokojnym miasteczku
WadyBrak

9.3
Wakacyjna
Pobyt - Czerwiec 2019Para
polecam hotel wszystkim , którzy chcą zobaczyć pobliskie miasta (Barcelone, Girone) hotel czysty zadbany, jedzenie zróżnicowane w tym lokalne owoce morza. polecam!
Zaletybardzo dobra kuchnia dobre położenie (możliwość dojazdu wszędzie kolejką) czysto - codziennie sprzątane serwis hotelowy
Wadybrak animacji dla dzieci mały niepodgrzewany basen

3.1
Maciek
Pobyt - Kwiecień 2019Para
Hotel na 2*, bardzo brzydkie brudne z karaluhami pokoje, napoje tragiczne, jedzenie średnie, obługa nie miła, na pokój czekaliśmy 4 godziny
Zaletypołożenie nawet dobre, choć smiedzi idąc na plaże, przyzwoita cena
WadyTragiczne pokoje, Napoje nie nadające się do picia(kawa, herbata i cola to tragedia), Basen mały brudny,

Pogoda

27°C
18°C
24°C
8

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Wszyscy podróżni (w tym dzieci w wieku poniżej 12 lat) przed wjazdem do Hiszpanii drogą lotniczą są zobowiązani do wypełnienia formularza FCS lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH: zobacz więcej. Każdy podróżny powinien uzyskać osobny kod QR- dotyczy również dzieci.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR na 72 godziny przed przylotem lub antygenowy na 48 godzin przed przylotem. Należy przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.