Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Barcelo Punta Umbria Beach Resort

Kod oferty: WAK582702
obiekt, teren hotelu
obiekt, basen
teren hotelu, lobby bar
recepcja / lobby
pokój, pokój z widokiem na morze
obiekt, teren hoteluobiekt, basenteren hotelu, lobby barrecepcja / lobbypokój, pokój z widokiem na morzepokójpokójrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjadla dzieci, kids clubbasenSPASPAplac zabawobiekt, korty tenisoweplażateren hotelu, plażaobiekt, plaża

Nasi klienci docenili

 • Dla dzieci: plac i pokój zabaw, miniklub.
 • Dobra lokalizacja: centrum handlowe przy hotelu, tylko ok. 1,5 km do centrum Punta Umbria (przystanek autobusowy przy hotelu).
 • Hotel należący do cenionej sieci Barcelo Hotels & Resorts, położony w otoczeniu lasów Parku Naturalnego Las Enebrales.
 • Tylko 250 m do publicznej, piaszczystej i szerokiej plaży z łagodnym zejściem do morza, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK582702Region: Costa de la LuzOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Październik

  Zobacz cały rok
  Temperatura w dzień
  26°C
  Temperatura w nocy
  13°C
  Temperatura wody
  18°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Marek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Para
  Hotel pięknie położony, przestronne pokoje z balkonami codziennie sprzątane. Cudna plaża, po odpływie szeroka z dużą ilością muszelek i muszli. Na wieczorne kolacje dobrze jest mieć coś do okrycia, ponieważ temperatury są niższe- pierwsza połowa lipca.
  Zaletywolne leżaki, tematyczne restauracje,

  8.5
  Jarosław
  Pobyt - Lipiec 2017Para
  14 eigene Bilder Udane wakacje 2 Wochen ? Juli 2017 ? Strandurlaub 5.6 / 6 Hotel fajnie położony i rozległy. Mimo bardzo dużej ilości gości dobrze zorganizowany. Obsługa miła i pomocna. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzonko jak dla mnie bardzo urozmaicone i dobrze przyrządzone - 4 różne restauracje dot. kolacji. Bardzo fajna plaża, czyste duże baseny, animacje dla dzieci: KLUB PRZYJACIÓŁ ITAKI. Ogólnie mówiąc hotel moim zdaniem godny polecenia dla rodzin z dziećmi - na pewno nie będą się nudziły. Pobyt mogę zaliczyć do bardzo udanego. ps. zasięgnąłem także na miejscu opinii w porównaniu do innych hoteli i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. pzdr.
  9.5
  Cezary Dziebiszewki Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2017Grupa przyjaciół
  Wspaniałe wakacje, fajny basen, wyśmienite drinki w barze, piękna plaża i cudowna pogoda. Do tego nie za wielu Polaków, większość gości to Hiszpanie, którzy tworzyli wspaniałą wakacyjną atmosferę. Obsługa bardzo profesjonalna, bardzo chętna do pomocy, całkiem nieźle radzącą sobie z angielskim, szczególnie w recepcji.
  ZaletyBlisko plaży, blisko przystanku autobusowego, pięknie położony, czysty z miłą i profesjonalną obsługą. Fajne wieczorne koncert muzyki na żywo.
  WadyDuży, jednak nie odczuwa się tego za bardzo.

  10
  agnieszka
  Pobyt - Czerwiec 2015Rodzina z dziećmi
  rewelacja pod każdym względem!!! polecam wart jest ceny:)
  Zaletywszystko rewelacja
  Wadydużo Hiszpanów ale ciężko w Hiszpanii nie być w hotelu w którym ich nie ma :) więc wad nie ma:)

  9.2
  Joanna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2015Rodzina z dziećmi
  Bardzo pozytywne wrażenie z pobytu. Tygodniowy pobyt stanowczo za krótki .Polecam.
  ZaletyDuży obiekt i wiele możliwości spędzania czasu
  WadyOdległość hotelu do oceanu

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00