Bardzo dobry6 opinii75% poleceń
8,4
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Bull Costa Canaria & Spa (ex. Iberostar Costa Canaria)

Last minute
Kod oferty: WAK457443
teren hotelu, basen
basen
basen
teren hotelu
SPA
teren hotelu, basenbasenbasenteren hoteluSPApokójpokójpokójrecepcja / lobbyteren hotelurestauracja
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Dunas de Maspalomas - prawdziwy skrawek Sahary, park krajobrazowy wydm z białego piasku tuż nad Atlantykiem.
 • Playa de las Canteras - plażowanie na największej plaży miejskiej Wysp Kanaryjskich.
 • Wąwóz Guayadeque - jeden z cudów przyrody na wyspie.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  z częściowym widokiem na morze
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Wylot

  26.01.2021 Wtorek
  BERBerlin
  26.01.2021 Wtorek
  LPAGran Canaria

  Powrót

  02.02.2021 Wtorek
  LPAGran Canaria
  02.02.2021 Wtorek
  BERBerlin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK457443Region: Gran CanariaOrganizator: Ecco Holiday

  Region

  Hiszpania/Gran Canaria

  Opis

  Hotel dla gości od 15 roku życiaFantastyczny ogród z pięknym kompleksem basenówBardzo komfortowe, ładnie urządzone pokojeBardzo dobre wyżywienieBogata oferta sportowo-rekreacyjna

  Lokalizacja

  W San Agustin, przy plaży, ok. 3km od Playa del Ingles, ok. 28km od lotniska, ok. 10km od wydm w Maspalomas

  Wyposażenie

  Liczba pokoi: 245, restauracje: 1, bary: 2, recepcja 24h, taras słoneczny, taras widokowy na dachu, sala tv, dyskoteka, internet bezprzewodowy w strefach ogólnodostępnych, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

  Basen

  3 baseny zewnętrzne (w tym jeden bez krawędzi), leżaki i parasole bezpłatnie;

  Pokoje

  Klimatyzacja, łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów, sejf (płatny), mini bar (płatny), telefon, telewizja satelitarna, internet bezprzewodowy Typ pokoju - STANDARD: pokoje dla max. 3 osób (za dopłatą pokoje z częściowym widokiem na ocean).

  Plaża

  Piaszczysta, szeroka, leżaki i parasole płatne

  Sport na plaży

  Siatkówka, sauna

  Sport i fitness

  SPA (płatne), tenis ziemny (płatny), siłownia, aerobik, masaże (płatne), oświetlenie kortu tenisowego (płatne).

  Rozrywka

  Animacje sportowe, okazjonalnie program artystyczny, muzyka na żywo.

  Wyżywienie

  Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, możliwość dopłaty do pakietu All Inclusive.

  świadczenia

  Przelot, hotel, opłaty lotniskowe i paliwowe, obowiązkowe ubezpieczenia KL NNW, transfer shuttle bus lotnisko-hotel-lotnisko.
  W cenie bagaż podręczny:


  lot Easyjet (EJU): 1 sztuka bagażu podręcznęgo max. wymiary 56 x 45 x 25 cm;
  lot Ryanair (FR): 1 sztuka bagażu podręcznego o wymiarach 40 x 20 x 25 cm; dopłata do drugiego bagażu podręcznego 55 cm x 40 cm x 20 cm 150zł/szt./2 strony;


  W cenie bagaż podręczny i bagaż rejestrowany:
  lot Enter Air (ENT): 1 szt. bagażu podręcznego 5 kg/os + 1 szt. bagażu rejestrowanego 20 kg/os

  Rezerwacja na potwierdzenie w ciągu 48 godzin.

  Cena nie zawiera

  Dopłaty do bagażu głównego (opcjonalnie, za sztukę):
  EASYJET:
  - bagaż rejestrowany 23kg 450 zł/2 strony;
  RYANAIR:
  - bagaż rejestrowany 20kg 400zł/2 strony;
  - bagaż rejestrowany 10 kg max. 55 cm x 40 cm x 20 cm 200 zł/2 strony;
  Ceny w momencie rezerwacji. Dodanie bagażu po potwierdzeniu rezerwacji wiąże się z wyższymi cenami.
  Cena nie zawiera opłaty za wybrane miejsca w samolocie. Podczas odprawy on-line przydzielane są one automatycznie przez system. Oznacza to, że osoby z jednej rezerwacji mogą zajmować różne miejsca w samolocie. Dotyczy to także dzieci powyżej 12 roku życia. Istnieje możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły.
  Miejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

  Obsługa na miejscu

  Obsługa przedstawiciela lokalnego agenta w języku polskim przez cały rok (kontakt telefoniczny, spotkanie informacyjne na życzenie).

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  21°C
  Temperatura w nocy
  18°C
  Temperatura wody
  19°C
  Liczba godzin słonecznych
  6

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada br. wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu PCR wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Nie uznawane będą testy na przeciwciała, antygenowe czy serologiczne. Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wyspy Kanaryjskie:
  Zgodnie z oficjalnym rozporządzeniem Rządu Wysp Kanaryjskich informujemy, że przy wjeździe na Wyspy Kanaryjskie honorowane są jedynie testy RT-PCR. Obowiązek okazania negatywnego wyniku testu dotyczy wszystkich pasażerów, bez względu na wiek. Test musi zostać wykonany w Polsce maksymalnie na 72 h przed wjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Okazanie negatywnego wyniku testu będzie warunkowało wejście na pokład samolotu. Zaświadczenie z wynikiem testu musi spełniać następujące warunki: musi być wystawione w języku angielskim lub hiszpańskim przez laboratorium oficjalnie uznawane przez Ministerstwo Zdrowia (lista laboratoriów dostępna na zobacz więcej), test należy wykonać maksymalnie na 72 godziny przed planowanym wjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Czas liczony jest od pobrania próbek do badania. Zaświadczenie musi zawierać:
  - datę i godzinę wykonania testu,
  - dane osoby wykonującej test,
  - nazwę laboratorium odpowiedzialnego za wykonanie badania,
  - charakter laboratorium,
  - jednoznaczną informację o negatywnym wyniku.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.7
  Asia
  Pobyt - Październik 2011wyjazd firmowy

  10
  Paweł vv
  Wzięto się tutaj na sposób aby nie było dobrze znanych wojen leżakowych. Hotel przy meldunku daje bilet, który zabiera się ze sobą na basen. Tam basenowy pomaga znaleźć wolne miejsca. I te miejsca są przydzielone do końca wyjazdu. Czasem może zdarzyć się tak że miejsce będzie w zacienionej część, ale z drugiej strony nie ma co narzekać. Na myśl o hotelu wracają mi bardzo miłe wspomnienia. W tym roku nie wrócimy ale z pewnością polecimy znajomym.
  9.6
  Anetta vv
  Z pokoju widać było kasyno, morze i główną drogę. Przez cały pobyt nie mieliśmy żadnych problemów z hałasami. Balkon rankiem był zacieniony, a po południem wpadało do niego słońce. Śniadania kontynentalne dla nas nie były zbyt korzystną opcją, za to w pełni wynagradzała nam to kolacja. Zawsze świeżo ugotowane ryby, warzywa, mięsa, sosy co tylko byśmy mogli chcieć. Cały hotel był nastawiony na Niemców. Barmani, kelnerzy zwracali się do nas w tym właśnie języku.
  7.8
  slona
  Pobyt - Grudzień 2005Para
  Hotel polecam wyłącznie emerytom (średnia wieku jakieś 65lat).<br>Fatalne położenie, zero rozrywek.
  8.0
  Aga
  Pobyt - Marzec 2007Para
  Hotel super, jedzenie świetne,spokój, cisza, duzo miejsca dla tych którzy chca wypocząc. Hotel opanowany przez Niemców- srednia wieku 50lat. Polaków brak, może dlatego ze to nie sezon- byliśmy w kwietniu.