Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Condesa

Kod oferty: WAK587990
teren hotelu, basen
basen
teren hotelu, basen
basen, aquapark, zjeżdżalnia, brodzik
basen
teren hotelu, basenbasenteren hotelu, basenbasen, aquapark, zjeżdżalnia, brodzikbasenbasenteren hotelu, basenbasenpokójpokójrestauracjadla dzieci, plac zabaw, kids clubsale konferencyjneteren hotelu, plaża

Nasi klienci docenili

 • Niemieckojęzyczny program hotelowych animacji dla dzieci i dorosłych.
 • Dla dzieci: basen Kids Splash, brodzik, plac zabaw, miniklub.
 • Hotel położony bezpośrednio przy najładniejszej plaży Majorki - długiej i piaszczystej, wyróżnionej Białą Flagą.
 • Fantastyczny park wodny ze zjeżdżalniami w kształcie kolorowych zwierzątek i kompleksem basenów.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK587990Region: MajorkaOrganizator: Ecco Holiday
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Październik

  Zobacz cały rok
  Temperatura w dzień
  23°C
  Temperatura w nocy
  12°C
  Temperatura wody
  21°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.0
  Krzysztof Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2017Grupa przyjaciół
  Hotel położony przy pięknej plaży z piaskiem i łagodnym zejściem do plaży, blisko piękna miejscowość Puerto de Alcudia, pyszne jedzenie, wiele restauracji tematycznych, showcooking, dużo atrakcji dla dzieci m.in park wodny ze zjeżdżalniami. Super hotel.
  Zaletyprzy bajecznej piaszczystej plaży z łagodnym zejściem, dobre animacje
  Wadybrak

  4.9
  Podróżniczka Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2014Para
  Hotel nie spełnił moich oczekiwań - zdeydowanie odradzam wyjazd za taką cenę. Cena absolutnie nie jest adekwatna do jakości. Największy minus to posiłki - nigdy nie byłam w hotelu z tak słabym i niesmacznym wyżywieniem, a byłam już w napraw wielu obiektach. Codziennie podawane to samo; na śniadanie po prostu nie ma co zjeść. Nawet jajecznica jest okropna. Pozostają bułki i dżemy więc w tej sytuacji opcja ALL INCLUSIVE traci kompletnie sens. Obsługi brak, czystość w \"jadłodajni\" podczas posiłków - nie istnieje. Hałas, rumor, coś strasznego. Hotel to zgomardzenie dużej ilości ludzi na małej przestrzeni. Ilość gośći i wielkośc hotelu jest nieadekwatna to ilości mijsca - na dziedzińcu hotelu brak miejsc. Okna od strony morza (pokoje droższe) wychodzą na dziedziniec - tak więc do godz. 0:00 jest głośno i jest się skazanym na hałas. Animacje - bardzo słabe. Goście hotelu to emeryci i ludzie z małymi dziećmi (dziwne połączenie). Podział gości: niemcy emeryci (70%), niemcy z małymi dziećmi (10%), anglicy z małymi dziećmi (10%), pozostali ( 10%). Piękna jedynie plaża, która zadowoli myslę nawet bardzo wymagających plażowiczów - krystaliczna turkusowa woda. Leżaki na plaży płatne 5 euro - słabo.
  ZaletyHotel położony faktycznie przy samej plaży. Zatoka Alcudia przepiękna - woda w morzu zadowoli każdego. W okolicy sporo kafejek,restauracji, sklepików. Pokoje codziennie sprzątane (z grubsza, ale jednak).
  Wady- Posiłki to absolutna tragedia tego hotelu, ni byłam w hotelu w którym było gorsze jedzenie (nawet w Egipcie). Posiłki przypominają jadłodajnię: rumor, głośno, nikt nie sprząta - coś strasznego. - Za dużo gości w stosunku do powierzni hotelu - Pokój nie jest duży - Klimatyzacja nie działa (nie chłodzi), to raczej rodzaj wywiewu/dopływu powietrza - Okna z widokiem na morze wychodzą wprost na mały dziedziniec hotelowy na ktorym odbywaja sie animacje; dopóki się nie skończą wszyscy są skazani an słuchanie hałasu - Plaża w miejscu gdzie jest hotel jest najwęższa w całej zatoce Alcudia, więc jest ogromny tłok i ścisk.

  9.7
  Cezary
  Pobyt - Wrzesień 2013Para
  Piekne miejsce , nawet Polski kelner tam pracuje Miguel/Michal :)
  8.6
  Janusz Grasiński Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2011Para
  Hotel godny polecenia szczególnie ze względu na położenie blisko plaży i dobre wyżywienie.
  9.6
  angela
  Pobyt - Sierpień 2010Rodzina z dziećmi
  bardzo przyjazna obsluga, szczególnie w stosunku do dzieci (moze jedynie jeden Pan zdystansowany w recepcji) , przepiekna okolica (zwłaszcza ALCUDIA- nocą), dla rodzin z dziećmi bardzo wygodnie- wszystko w zasięgu. Jedyny minus -taoleta przy basenie (śmierdząca i brudna) ANimacje w wielu językach z wyjątkiem polskiego!!!

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00