Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Polska otwiera granice

Kilimanjaro

Kod oferty: WAK521790

Nasi klienci docenili

 • Palma - stolica Majorki - spacer wąskimi uliczkami zabytkowego miasta wśród barokowych rezydencji i katalońskiego Art Nouveau.
 • Valldemossa rozsławiona przez Fryderyka Chopina i George Sand, którzy schronili się w tutejszym klasztorze Kartuzów.
 • Bajeczna zatoka Cala de sa Calobra z prowadzącą do niej niezwykle widokową, pełną serpentyn drogą.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK521790Region: MajorkaOrganizator: TOP Touristik
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  29°C
  Temperatura w nocy
  18°C
  Temperatura wody
  24°C
  Liczba godzin słonecznych
  11

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.0
  Krystyna
  Pobyt - Sierpień 2019Singiel
  ZaletyHotel bardzo czysty, codzienna wymiana ręczników i sprzątanie. Miła obsługa w hotelu a obrusy wymieniane bez przerwy. Posiłki bardzo dobre.( szwedzki stół)
  WadyNie ma w pokoju lodówki z wodą mineralną i czajników do gotowania wody ( ale to jest przecież hotel 3 gwiazdkowy)
  Mój pobyt w hotelu był wspaniały, wróciłam z koleżanką 06.08.2018r. i jeszcze do dzisiaj nie zdjęłam opaski na ręku z nazwą hotelu. Ten hotel nie jest położony na odludziu, wokół wszędzie tętni życie i do morza jest dość blisko. Wzdłuż morza jest pełno sklepów, restauracje,kafejki i muzyka, można kupić pamiątki. W hotelu było bardzo dużo obywateli niemieckich i innych narodowości. W recepcji hotelowej pracuje bardzo miła pani z Polski, ona zawsze służy pomocą. W barze przed basenem pracuje także Polka Aleksandra ... ona obsługuje Polaków wyjątkowo, a reszta obsługi baru zasługuje także na słowa uznania. W restauracji na śniadaniu witała nas uśmiechem pani Carmel (czarne włosy z grzywką) Duży wybór posiłków jak na 3-gwiadkowy hotel (stół szwedzki) owoce, lody, ciasta napoje bez ograniczeń, a obrusy zmieniane bez przerwy. W pokoju hotelowym nie ma lodówki z wodą mineralną i żadnych czajników, ręczniki wymieniane są codziennie. Bardzo polecam hotel Kilimanjaro.
  4.2
  Jarosław Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2018Para
  ZaletyMiła obsługa
  WadyWidoczna i odczuwalna wilgoć, głośne szczególnie w nocy urządzenia do filtracji i pompowania wody w basenach.
  Wskazówka dla przyjeżdżających, przy rezerwacji zwrócić uwagę na lokalizację pokoju. Im dale i wyżej od basenów to lepiej.
  10
  Grażyna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Singiel
  ZaletySuper pomocna Pani SARA Polka w recepcji z czarującym wdzięcznym uśmiechem .
  WadyJedynie co głośna młodzież Niemiecka powracjąca nad ranem z imprez nocnych z miasta.
  Porządne smaczne i luksusowe jedzenie nic do narzekania.Personel w barze, restauracji super przyjacielski . Utrzymane w czystości pokoje codziennie sprzątane utrzymują w pokojach porządek klimatyzacja Hotel bardzo czysty .
  9.8
  Roksana Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2016Singiel
  ZaletyBlisko do Plaży i super obsługa hotelowa
  Wadyja tam serio nie widziałam wad
  Blisko do plaży bo 3min i promenady z sklepami i pamiątkami obok pełno jest przystanków autobusowych które dowiozą cie gdzie tylko chcesz za jedyne 1,5 Euro ! Dyskoteka dla aktywnych położona od hotelu może z 15min drogi pieszo. Chociaż nie ma klimy w tym hotelu to wiatrak tak daje popalić w nocy nad łóżkiem lepszy niż niejedna klima :D polecam bardzo ten hotel bo posiłki były świeże codziennie inne i mnóstwo owoców :D jak dla mnie 10/10
  7.6
  monia
  Pobyt - Lipiec 2010Rodzina z dziećmi
  Hotel polecam tym, którzy nie chcą wydać dużych pieniędzy i mieszkać w dobrych warunkach. Hotel czysty, pokoje sprzątane codziennie-łącznie z wymianą ręczników. Jedyną jego wadą jest brak klimy ale w recepcji można wynająć wentylator (ok 18 eur na tydz.) oraz brak telewizora w pokojach. Jedzenie monotonne ale i tak każdy może wybrać coś dla siebie. Na półpiętrze jest piękny basen dla dzieci i dorosłych ( różne głębokości)oraz bar przy basenie gdzie można było zjeść przekąski i był szeroki wybór alkoholi i nie tylko. Obsługa bardzo miła a my spędziliśmy cudowne wakacje w pięknym miejscu.

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: Hiszpania otworzyła swoje granice 21.06.2020 r., bez wymogów kwarantanny i ograniczeń podróży dla obywateli przybywających z państw członkowskich UE (z wyjątkiem Portugalii) i krajów strefy Schengen. Granice drogowe z Portugalią zostaną otwarte 1.07.2020 r.

  Od 01.07.2020 r. warunkiem wjazdu do Hiszpanii jest uzyskanie kodu QR. Na stronie https://www.spth.gob.es/ należy wypełnić formularz najpóźniej na 48 godzin przed podróżą. We wniosku należy podać między innymi informacje o chorobach, jakie się przebyło ostatnio, o ostatnich podróżach (daty i miejsca), a także numer swojego telefonu i adres, pod którym będzie się przebywać w Hiszpanii.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00