Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Polska otwiera granice

Iberostar Cristina

Kod oferty: WAK598422
obiekt, basen
obiekt, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu
obiekt, basenobiekt, basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenobiekt, teren hoteluteren hotelu, basenobiekt, teren hoteluobiekt, basenrestauracjarestauracjarestauracjaSPAbasenSPAdrink bardla dzieci, kids clubsport i rekreacja, siłowniapokój

Nasi klienci docenili

 • Palma - stolica Majorki - spacer wąskimi uliczkami zabytkowego miasta wśród barokowych rezydencji i katalońskiego Art Nouveau.
 • Valldemossa rozsławiona przez Fryderyka Chopina i George Sand, którzy schronili się w tutejszym klasztorze Kartuzów.
 • Bajeczna zatoka Cala de sa Calobra z prowadzącą do niej niezwykle widokową, pełną serpentyn drogą.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK598422Region: MajorkaOrganizator: Prima Holiday
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  29°C
  Temperatura w nocy
  18°C
  Temperatura wody
  24°C
  Liczba godzin słonecznych
  11

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.3
  Krzysztof Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2017Grupa przyjaciół
  Zaletysuper położenie, ok 100 od plaży i promenady, fajny plac zabaw dla dzieci, basen główny z super jacuzzi, smaczne urozmaicone jedzenie, animacje wiekowe
  Wadyjedyna wadą są chyba płatne parasole i leżaki
  Ekskluzywny hotel z bardzo ładnymi nowoczesnymi i jasnymi pokojami. Świetnie położony, blisko długiej piaszczystej plaży (ok. 100 m) i promenady z licznymi sklepikami i restauracjami (ok. 100 m). Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie, dużo ryb i owoców. Animacje przewidziane dla wszystkich grup wiekowych. Sympatyczny, pomocny i dobrze zorganizowany personel.
  9.4
  lkjpojk
  Pobyt - Czerwiec 2010Para

  8.3
  Ania
  Pobyt - Czerwiec 2007Para

  9.9
  margos3131
  Pobyt - Czerwiec 2006Rodzina z dziećmi
  WITAM!!!!!! <br> BYŁAM W TYM HOTELU W LIPCU 2006 ALE TYLKO TYDZIEŃ,SZKODA.....HOTELIK SUPER !!!,POŁOZENIE TEZ, W OGÓLE NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!!!! <br>W LIPCU 2007 PEWNIE TEŻ TAM SIĘ WYBIORĘ ALE JUŻ NA DWA TYGODNIE..<br>POZDRAWIAM I NAPRAWDĘ POLECAM Iberostar Royal Cristina .
  8.4
  GMPST2000
  Pobyt - Maj 1999Para
  Byłem jeszcze z biurem podróży VING (1998) i znów się przymierzam do Majorki. Ten sam chotel, więc to najlepsza rekomendacja.

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: Hiszpania otworzyła swoje granice 21.06.2020 r., bez wymogów kwarantanny i ograniczeń podróży dla obywateli przybywających z państw członkowskich UE (z wyjątkiem Portugalii) i krajów strefy Schengen. Granice drogowe z Portugalią zostaną otwarte 1.07.2020 r.

  Od 01.07.2020 r. warunkiem wjazdu do Hiszpanii jest uzyskanie kodu QR. Na stronie https://www.spth.gob.es/ należy wypełnić formularz najpóźniej na 48 godzin przed podróżą. We wniosku należy podać między innymi informacje o chorobach, jakie się przebyło ostatnio, o ostatnich podróżach (daty i miejsca), a także numer swojego telefonu i adres, pod którym będzie się przebywać w Hiszpanii.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00