Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Hovima Jardin Caleta

Kod oferty: WAK580712
obiekt, wakacjepl
obiekt, wakacjepl
budynek główny, wakacjepl
obiekt, wakacjepl
teren hotelu, wakacjepl
obiekt, wakacjeplobiekt, wakacjeplbudynek główny, wakacjeplobiekt, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplobiekt, wakacjeplobiekt, wakacjeplbasen, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplpokój, wakacjeplpokój, wakacjeplpokój, wakacjeplbalkon / taras, wakacjeplpokój, wakacjeplpokój, wakacjeplpokój, wakacjeplbalkon / taras, wakacjeplpokójpokójbalkon / tarasrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjepldrink bar, wakacjepldrink bar, wakacjeplbalkon / taras, wakacjeplsport i rekreacja, wakacjeplplac zabaw, wakacjeplplac zabaw, wakacjeplplażaplaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Loro Park - największa atrakcja na Wyspach Kanaryjskich i zarazem jeden z największych parków zoologicznych w Europie.
 • Wjazd kolejką linową na wulkan Teide - stacja końcowa kolejki znajduje się na wysokości 3555 m n.p.m.
 • 1000-letnia dracena w Icod del los Vinos - największe i najstarsze smocze drzewo na świecie, wysokie na 17 m.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK580712Region: TeneryfaOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Park wodny Siam Park

  4 km w linii prostej od hotelu
  Największy (185000 m2 powierzchni) na Wyspach Kanaryjskich, najnowszy i najbardziej nowoczesny park wodny i zarazem jedna z największych tego typu atrakcji w Europie. Zaprojektowany w stylu tajskim kompleks ma tyle atrakcji, że nie sposób je wszystkie wymienić. Największe z nich to: Mekong Rapids - ogromna, półotwarta rynna przeznaczona do raftingu wielkim pontonem, Jungle Snake - system przeplatających się i wijących wśród tropikalnej dżungli zjeżdżalni, The Giant - dwie symetryczne zamknięte zjeżdżalnie przeznaczone do zjazdu pontonem, Sawasdee - najnowsza część parku przeznaczona dla najmłodszych. A dla tych, którzy wolą spokojniejsze rozrywki: Mai Thai River czyli leniwa rzeka z wodospadami i mostkami na trasie spływu pontonem oraz Siam Beach - ogromna, sztuczna plaża z żółtym i mięciutkim piaskiem. Siam Park jest czynny przez cały rok (od 30 marca do 29 października w godzinach 10.00 - 18.00 oraz od 30 października do 29 marca w godzinach 10.00 - 17.00). Bilet wstępu dla osoby dorosłej kosztuje ok. 38 EUR, a dla dzieci ok. 26 EUR (dzieci do lat 3 mają bezpłatny wstęp).

  Zobacz więcej

  Park wodny Siam Park

  Klify Los Gigantes

  18 km w linii prostej od hotelu
  Ta atrakcja to nie lada gratka dla łowców wakacyjnych fotek, miłośników widoków i nurkowania! Majestatyczne, sięgające ponad 600 metrów wysokości i ciągnące się przez 10 km Olbrzymy (Los Gigantes), od zawsze przyciągają turystów wypoczywających nie tylko na Teneryfie ale i na pobliskich wyspach. Rdzenni mieszkańcy Wysp Kanaryjskich nazywali je bramami piekieł (według nich właśnie tam kończył się świat czego dowodem miały być erupcje wulkaniczne i płynąca tymi terenami lawa). Najefektowniejsza panorama na klify rozciąga się z perspektywy morza - polecamy rejs statkiem wycieczkowym wzdłuż klifów (najwięcej kursów odbywa się z Puerto de Santiago). Amatorom nurkowania polecamy skorzystanie z usług centrum nurkowego przy przystani jachtowej w Los Gigantes (tutejsze dno morskie, miejscami głębokie na 30 metrów, olśniewa nurków od lat podwodnym krajobrazem). Plażowiczom polecamy Playa Los Guios - plażę z wulkanicznym, czarnym piaskiem położoną najbliżej klifów, na której oko w oko staniemy z Olbrzymami.

  Zobacz więcej

  Klify Los Gigantes

  Park Narodowy i wulkan Teide

  22 km w linii prostej od hotelu
  Wulkan Teide i zarazem najwyższy szczyt Hiszpanii (3718 m n.p.m.) ze względu na swoją geologiczną wyjątkowość i występującą na jego terenie przyrodę objęto ochroną i utworzono na jego terenie park narodowy - Parque Nacional del Teide. Zarówno wulkan jak i park są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Atrakcje te można zwiedzać na 2 sposoby: wjeżdżając kolejką linową lub wędrując pieszo (ok. 3 h) szlakiem nr 7. Zalety wjazdu kolejką to przede wszystkim niezapomniane wrażenia i możliwość podziwiania "nieziemskich" krajobrazów ze specjalnego tarasu (koszt wjazdu w dwie strony to ok. 27 EUR, dzieci w wieku 3-13 lat ok. 13,50 EUR).

  Zobacz więcej

  Park Narodowy i wulkan Teide

  Masca - Machu Picchu Teneryfy

  24 km w linii prostej od hotelu
  Jedna lokalizacja i aż trzy atrakcje! Masca to zarówno wioska o wyjątkowo urokliwym położeniu i wąwóz o tej samej nazwie. Sam wjazd wąską i pełną zakrętów drogą dostarcza niewiarygodnie wysokiej dawki adrenaliny (jazda samochodem wyłącznie dla wprawionych kierowców o mocnych nerwach). Wioska jest położona na wysokości od 650 do 800 m n.p.m. i znajduje się na liście Dóbr Kultury w kategorii Zabudowy Historycznej - jest uważana za jedno z miejsc gdzie najlepiej zachowały się przykłady tradycyjnej architektury kanaryjskiej. Słynie także ze spektakularnych zachodów słońca (najpiękniejszych na całej Teneryfie). Amatorom pięknych krajobrazów i miłośnikom fotografii polecamy trekking po wąwozie (trasa wiedzie ścieżką pomiędzy skałami o wysokości nawet 150 metrów).

  Zobacz więcej

  Masca - Machu Picchu Teneryfy

  Ogród zoologiczny Loro Park

  39 km w linii prostej od hotelu
  Ten wielokrotnie nagradzany i wyróżniany (m.in. nagrodą księcia Filipa za zasługi na rzecz turystyki) park to absolutnie obowiązkowy punkt na liście zwiedzania największych atrakcji wyspy - odwiedziło go już ponad 40 milionów turystów z całego świata! Na powierzchni 13 ha (na zwiedzanie koniecznie zarezerwujcie cały dzień) - poza wybiegami dla jaguarów, leniwców, flamingów, aligatorów czy goryli - czekają na was liczne atrakcje. Najwięcej emocji - szczególnie wśród najmłodszych - wzbudzają pokazy tresowanych zwierząt (orek, delfinów, lwów morskich i papug) oraz olbrzymie (1200000-litrowe) akwarium w kształcie tunelu - jedyna i niepowtarzalna okazja na pełne wrażeń bliskie spotkanie z rekinami i płaszczkami. Dużym zainteresowaniem cieszą się także: wybieg z pingwinami (zobaczymy zarówno te żyjące w ciepłym jak i zimnym klimacie) i pokazy filmów przyrodniczych. Miłośnikom flory polecamy niezwykłą hodowlę orchidei. Loro Park jest czynny codziennie w godzinach 08:30 - 18.45. Bilet wstępu dla osoby dorosłej kosztuje ok. 37 EUR, dla dzieci od 6 do 11 lat ok. 25 EUR (dzieci do lat 5 wchodzą bezpłatnie).

  Zobacz więcej

  Ogród zoologiczny Loro Park

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  24°C
  Temperatura w nocy
  18°C
  Temperatura wody
  19°C
  Liczba godzin słonecznych
  6

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada br. wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu PCR wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Nie uznawane będą testy na przeciwciała, antygenowe czy serologiczne. Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wyspy Kanaryjskie:
  Zgodnie z oficjalnym rozporządzeniem Rządu Wysp Kanaryjskich informujemy, że przy wjeździe na Wyspy Kanaryjskie honorowane są jedynie testy RT-PCR. Obowiązek okazania negatywnego wyniku testu dotyczy wszystkich pasażerów, bez względu na wiek. Test musi zostać wykonany w Polsce maksymalnie na 72 h przed wjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Okazanie negatywnego wyniku testu będzie warunkowało wejście na pokład samolotu. Zaświadczenie z wynikiem testu musi spełniać następujące warunki: musi być wystawione w języku angielskim lub hiszpańskim przez laboratorium oficjalnie uznawane przez Ministerstwo Zdrowia (lista laboratoriów dostępna na zobacz więcej), test należy wykonać maksymalnie na 72 godziny przed planowanym wjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Czas liczony jest od pobrania próbek do badania. Zaświadczenie musi zawierać:
  - datę i godzinę wykonania testu,
  - dane osoby wykonującej test,
  - nazwę laboratorium odpowiedzialnego za wykonanie badania,
  - charakter laboratorium,
  - jednoznaczną informację o negatywnym wyniku.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  5.1
  Blichi Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
  Hotel powinien mieć 2* wysoka cena do jakosci, byłam już pare razy na Teneryfie. Wiem jakie w tej cenie są hotele. Ten nie polecam
  ZaletyBlisko morza, duże pokoje
  WadyBrak klimatyzacji w pokoju, animacje codziennie o 20:30 zaczynały się godz później i dziecko nie mogło się doczekać... czasem już usypiało. Nie wygodne łóżka a największa wada było codziennie od 7 rano dźwięki zza balkonu robotników naprawiających kanalizacje! Uwazam ze jadąc na wakacje czasem fajnie poleżeć w łóżku do 8... nie dało się. Posiłki monotonne.

  8.9
  Anna 60+ Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2017Para
  W zakładce ZALETY powiedziano wszystko, nic dodać, nic ująć
  ZaletyB.dobry wakacyjny hotel w kat 3*,niekrępujący,spokój,basen podgrzewany,aerobik o 11,00,sauny na dachu,b.dobra obsługa recepcji(zgłoszenie awarii i 10 min naprawione),śniadanie do pokoju dla wyjeżdzających w nocy,hotel dobrze skomunikowany, posiłki znakomite-świeże i urozmaicone, kawioru nie jadam.Nic tylko tam jechać i zwiedzac co się da.A nie być na wulkanie to jakby tam nie być wcale.
  Wadykelnerzy zbyt szybko zjawiają się przy stoliku z ofertą napojów płatnych do kolacji.Innych BRAK

  9.0
  Wojciech P. Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Grudzień 2016Grupa przyjaciół
  Warto odwiedzić centrum miejscowości z malowniczym deptakiem i pięknymi widokami. Niedaleko piaszczysta plaża. Świetnie nadaje się dla grupy znajomych, a w każdym z pokoi jest sporo miejsca, aby sobie posiedzieć wieczorami. Nasz pokój miał balkon z bocznym widokiem na morze.
  Zaletypołożenie w spokojnej miejscowości blisko do plaży naprawdę spore pokoje z aneksem kuchennym bardzo czysto i przyjemnie

  7.4
  Jacek z Krotoszyna
  Pobyt - Wrzesień 2016Grupa przyjaciół
  brać paragony za usługi-sejf, ręczniki, napoje bo zapłacisz podwójnie, od ulicy od 6 rano autobusy i maszyna do czyszczenia ulic, od tyłu od 7 rano budowa nowego hotelu. Super jedzenie apartamenty 2-pokojowe, czyste z pełnym wyposażeniem poza klimatyzacją
  Zaletysuper jedzenie, basen, wielkie czyste apartamenty
  Wadypołożenie, hałas, podwójne kasowanie usług

  9.0
  Jacek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2016Rodzina z dziećmi
  Pobyt bardzo udany, chetnie tam bym kiedyś wrócił. Największy minus to brak klimy, ale tragedii nie było mimo trzydziestu paru stopni na zewnątrz (przy otwartym balkonie w sypialni i oknie w salonie robił się delikatny przeciąg robiący wiaterek, niegroźny nawet dla naszych dzieciaków - 8 i 2 lata)
  Zalety-duży apartament (sypialnia+salon w którym jest aneks kuchenny z lodówką) -jedzenie bardzo dobre, dużo wszystkiego włącznie z lodami i pizza na kolacje -uprzejma obsługa -animacje dla dzieci wieczorem -położenie - cisza i spokój -na terenie hotelu znajduje się market który ma chyba wszystko co potrzebne turystom i dwie knajpki/restauracje (dobra pizza)
  Wady-brak klimatyzacji, -niewygodne poduszki w pokojach (długie i wąskie, około 30 cm szerokie) -basen w sezonie (pobyt w lipcu) mały na taką liczbę turystów