Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Trovador

Kod oferty: WAK582740
basen
basen
balkon / taras
balkon / taras
balkon / taras
basenbasenbalkon / tarasbalkon / tarasbalkon / taraspool barpool barbalkon / tarasrestauracjadrink barpokójpokójpokój
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Loro Park - największa atrakcja na Wyspach Kanaryjskich i zarazem jeden z największych parków zoologicznych w Europie.
 • Wjazd kolejką linową na wulkan Teide - stacja końcowa kolejki znajduje się na wysokości 3555 m n.p.m.
 • 1000-letnia dracena w Icod del los Vinos - największe i najstarsze smocze drzewo na świecie, wysokie na 17 m.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK582740Region: TeneryfaOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Ogród zoologiczny Loro Park

  1 km w linii prostej od hotelu
  Ten wielokrotnie nagradzany i wyróżniany (m.in. nagrodą księcia Filipa za zasługi na rzecz turystyki) park to absolutnie obowiązkowy punkt na liście zwiedzania największych atrakcji wyspy - odwiedziło go już ponad 40 milionów turystów z całego świata! Na powierzchni 13 ha (na zwiedzanie koniecznie zarezerwujcie cały dzień) - poza wybiegami dla jaguarów, leniwców, flamingów, aligatorów czy goryli - czekają na was liczne atrakcje. Najwięcej emocji - szczególnie wśród najmłodszych - wzbudzają pokazy tresowanych zwierząt (orek, delfinów, lwów morskich i papug) oraz olbrzymie (1200000-litrowe) akwarium w kształcie tunelu - jedyna i niepowtarzalna okazja na pełne wrażeń bliskie spotkanie z rekinami i płaszczkami. Dużym zainteresowaniem cieszą się także: wybieg z pingwinami (zobaczymy zarówno te żyjące w ciepłym jak i zimnym klimacie) i pokazy filmów przyrodniczych. Miłośnikom flory polecamy niezwykłą hodowlę orchidei. Loro Park jest czynny codziennie w godzinach 08:30 - 18.45. Bilet wstępu dla osoby dorosłej kosztuje ok. 37 EUR, dla dzieci od 6 do 11 lat ok. 25 EUR (dzieci do lat 5 wchodzą bezpłatnie).

  Zobacz więcej

  Ogród zoologiczny Loro Park

  Park Narodowy i wulkan Teide

  18 km w linii prostej od hotelu
  Wulkan Teide i zarazem najwyższy szczyt Hiszpanii (3718 m n.p.m.) ze względu na swoją geologiczną wyjątkowość i występującą na jego terenie przyrodę objęto ochroną i utworzono na jego terenie park narodowy - Parque Nacional del Teide. Zarówno wulkan jak i park są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Atrakcje te można zwiedzać na 2 sposoby: wjeżdżając kolejką linową lub wędrując pieszo (ok. 3 h) szlakiem nr 7. Zalety wjazdu kolejką to przede wszystkim niezapomniane wrażenia i możliwość podziwiania "nieziemskich" krajobrazów ze specjalnego tarasu (koszt wjazdu w dwie strony to ok. 27 EUR, dzieci w wieku 3-13 lat ok. 13,50 EUR).

  Zobacz więcej

  Park Narodowy i wulkan Teide

  Masca - Machu Picchu Teneryfy

  31 km w linii prostej od hotelu
  Jedna lokalizacja i aż trzy atrakcje! Masca to zarówno wioska o wyjątkowo urokliwym położeniu i wąwóz o tej samej nazwie. Sam wjazd wąską i pełną zakrętów drogą dostarcza niewiarygodnie wysokiej dawki adrenaliny (jazda samochodem wyłącznie dla wprawionych kierowców o mocnych nerwach). Wioska jest położona na wysokości od 650 do 800 m n.p.m. i znajduje się na liście Dóbr Kultury w kategorii Zabudowy Historycznej - jest uważana za jedno z miejsc gdzie najlepiej zachowały się przykłady tradycyjnej architektury kanaryjskiej. Słynie także ze spektakularnych zachodów słońca (najpiękniejszych na całej Teneryfie). Amatorom pięknych krajobrazów i miłośnikom fotografii polecamy trekking po wąwozie (trasa wiedzie ścieżką pomiędzy skałami o wysokości nawet 150 metrów).

  Zobacz więcej

  Masca - Machu Picchu Teneryfy

  Klify Los Gigantes

  34 km w linii prostej od hotelu
  Ta atrakcja to nie lada gratka dla łowców wakacyjnych fotek, miłośników widoków i nurkowania! Majestatyczne, sięgające ponad 600 metrów wysokości i ciągnące się przez 10 km Olbrzymy (Los Gigantes), od zawsze przyciągają turystów wypoczywających nie tylko na Teneryfie ale i na pobliskich wyspach. Rdzenni mieszkańcy Wysp Kanaryjskich nazywali je bramami piekieł (według nich właśnie tam kończył się świat czego dowodem miały być erupcje wulkaniczne i płynąca tymi terenami lawa). Najefektowniejsza panorama na klify rozciąga się z perspektywy morza - polecamy rejs statkiem wycieczkowym wzdłuż klifów (najwięcej kursów odbywa się z Puerto de Santiago). Amatorom nurkowania polecamy skorzystanie z usług centrum nurkowego przy przystani jachtowej w Los Gigantes (tutejsze dno morskie, miejscami głębokie na 30 metrów, olśniewa nurków od lat podwodnym krajobrazem). Plażowiczom polecamy Playa Los Guios - plażę z wulkanicznym, czarnym piaskiem położoną najbliżej klifów, na której oko w oko staniemy z Olbrzymami.

  Zobacz więcej

  Klify Los Gigantes

  Park wodny Siam Park

  42 km w linii prostej od hotelu
  Największy (185000 m2 powierzchni) na Wyspach Kanaryjskich, najnowszy i najbardziej nowoczesny park wodny i zarazem jedna z największych tego typu atrakcji w Europie. Zaprojektowany w stylu tajskim kompleks ma tyle atrakcji, że nie sposób je wszystkie wymienić. Największe z nich to: Mekong Rapids - ogromna, półotwarta rynna przeznaczona do raftingu wielkim pontonem, Jungle Snake - system przeplatających się i wijących wśród tropikalnej dżungli zjeżdżalni, The Giant - dwie symetryczne zamknięte zjeżdżalnie przeznaczone do zjazdu pontonem, Sawasdee - najnowsza część parku przeznaczona dla najmłodszych. A dla tych, którzy wolą spokojniejsze rozrywki: Mai Thai River czyli leniwa rzeka z wodospadami i mostkami na trasie spływu pontonem oraz Siam Beach - ogromna, sztuczna plaża z żółtym i mięciutkim piaskiem. Siam Park jest czynny przez cały rok (od 30 marca do 29 października w godzinach 10.00 - 18.00 oraz od 30 października do 29 marca w godzinach 10.00 - 17.00). Bilet wstępu dla osoby dorosłej kosztuje ok. 38 EUR, a dla dzieci ok. 26 EUR (dzieci do lat 3 mają bezpłatny wstęp).

  Zobacz więcej

  Park wodny Siam Park

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  24°C
  Temperatura w nocy
  18°C
  Temperatura wody
  19°C
  Liczba godzin słonecznych
  6

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada br. wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu PCR wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Nie uznawane będą testy na przeciwciała, antygenowe czy serologiczne. Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wyspy Kanaryjskie:
  Zgodnie z oficjalnym rozporządzeniem Rządu Wysp Kanaryjskich informujemy, że przy wjeździe na Wyspy Kanaryjskie honorowane są jedynie testy RT-PCR. Obowiązek okazania negatywnego wyniku testu dotyczy wszystkich pasażerów, bez względu na wiek. Test musi zostać wykonany w Polsce maksymalnie na 72 h przed wjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Okazanie negatywnego wyniku testu będzie warunkowało wejście na pokład samolotu. Zaświadczenie z wynikiem testu musi spełniać następujące warunki: musi być wystawione w języku angielskim lub hiszpańskim przez laboratorium oficjalnie uznawane przez Ministerstwo Zdrowia (lista laboratoriów dostępna na zobacz więcej), test należy wykonać maksymalnie na 72 godziny przed planowanym wjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Czas liczony jest od pobrania próbek do badania. Zaświadczenie musi zawierać:
  - datę i godzinę wykonania testu,
  - dane osoby wykonującej test,
  - nazwę laboratorium odpowiedzialnego za wykonanie badania,
  - charakter laboratorium,
  - jednoznaczną informację o negatywnym wyniku.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.8
  Grzegorz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Singiel
  Hotel ok, 3 gwiazdki i nic więcej. Nie jest to napewno luksusowe miejsce, ale jeśli nie ma ktoś mega wymagań a wystarczy mu względna czystość i porządek to jest ok. Na dachu jest basen, lecz prawie nikt tam nie przebywa, pewnie dla tego, że do plaży jest ok 500m, podobna odległość do miasta. Moim zdaniem Puerto de la Cruz, to typowa lokalizacja dla niemieckich emerytów, jest nieco chłodniej niż na południu (za to jest więcej zieleni, parków). Po 24 życie powoli wymiera, dużo knajpek (natomiast bardzo mało klubów). Fajnie jest mieć auto , chociaż na kilka dni, wypożyczenie jest niedrogie, a można pozwiedzać pozostałe części wyspy. Większość lotów jest na lotnisko na południu, więc trzeba poświęcić ok 1h na dojazd do hotelu. Kontakt z rezydentem ok, ale ograniczał się głownie do jednego spotkania (słyszałem, że niektórzy mieli problemy z dodzwonieniem się odnośnie swoich dodatkowych zapytań). Ogólnie jeśli ktoś szuka bardziej spokojniej/zielonej okolicy, nie do ko końca ciągle gorącej i w rozsądnej cenie to miejsca/hotel jest ok. Jeśli jednak ktoś woli bardziej rozrywkowe życie, nieco bliżej większych atrakcji to np. moim zdaniem Adeje(albo południe) wydaje się być lepsze :P
  Zalety- W hotelu mieszkalni głownie starsi Niemcy, więc było bardzo cicho (aczkolwiek ściany np. w toaletach cienkie i wszystko słychać, więc zależy jak się trafi ) . - Całkiem fajne położenie ok 500m do miasta. - Nie jest to hotel luksusowy, standard al\'a `studencki akademik premium` ale jest czysto (codziennie sprzątanie). - Miła obsługa - Śniadania: dało się zjeść niektóre potrawy całkiem smaczne/świeże (natomiast dużo tłustych dań - smażonych na głębokim tłuszczu, powtarzających się: jajka sadzone, kiełbaski, fasolka). Tydzień da się to jeść, później może obrzydnąć :P
  WadyMała liczba parkingów: w weekend szukanie miejsca parkingowego zajmuje 30 min jak nie ma się szczęścia (jednak dotyczy to chyba każdego hotelu).

  8.2
  Bartek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Para
  Ogólnie bardzo fajnie cicho i spokojnie, bardzo miła obsługa.
  ZaletyBlisko plaży oraz innych atrakcji, pyszne jedzenie, okolica bardzo przyjazna i spokojna.
  WadyBrak

  7.7
  Jarosław Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Kwiecień 2019Singiel
  Hotel nie jest aż tak zły jak piszą w ostatnich recenzjach na tripdavisor. Co prawda lata swojej świetności święcił pewnie przed upadkiem komuny. W sensie jest po prostu stary i troszkę zaniedbany, ale pokoje są bardzo przestrzenne, podobnie jak łazienka. Za tę cenę nie ma co narzekać. Śniadania to bardzo obfity szwedzki stół, trochę monotonny ale dla mnie było całkiem nieźle jak za tą cenę. Co do samej miejscowości to Puerto de la Cruz jest mniej słoneczne od południa wyspy, a plaże tutaj są z czarnym piaskiem. Północ jest na pewno bardziej zielona i bogata w roślinność. Dużo ludzi w podeszłym wieku, w Adeje jest więcej młodzieży i jest bardziej turystyczno rozrywkowe, dlatego lokalizacja dla mnie nietrafiona. Prawdą jest co wszyscy mówią na wyspie należy wynająć auto. Aha pogoda nie zachwyciła wole 30 stopni w Egipcie. Temperatura wody też nie zachęcała do pływania, ani na południu ani na północy. No i jeszcze jedno. Musiałem dopłacić 130 zł żeby móc wziąć bagaż 10kg - DZIEKI EXIMTOURS.
  ZaletyDuży hotel, przestronne pokoje, duża łazienka, lustra, szafy, obfite śniadanie, miła obsługa, pokoje sprzątane co dziennie,
  WadyStary hotel, brak prysznica - jest wanna, łóżka mało komfortowe, w nocy zimno - brak ogrzewania, słaba izolacja przed dźwiękiem z zewnątrz.

  8.1
  Kasia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2018Para
  Ogólnie hotel jest świetny i położymy w genialnym miejscu. Do wszystkiego jest blisko, a obsługa pomaga ze wszystkimi problemami, wskazuje ciekawe miejsca i zawsze jest sympatycznie nastawiona. Jedzenie w hotelu jest zawsze świeże, pyszne i dokładane do ostatniej minuty otwarcia restauracji.
  ZaletyPiękne wrażenie przy wejściu do hotelu, bardzo ładnie i z klasą. Sky bar na dachu jest cudownym miejscem zarówno rano, gdy można się opalać i pływać w basenie, jak i wieczorem, gdy można wypić świetne drinki i oglądać oświetloną okolicę.
  WadyPokoje nie są utrzymywane w najwyższej czystości, jak całość hotelu, łazienki mają bardzo stare i skamieniałe krany. Wanna w naszym pokoju miała czarną dziurę spod piękniętej białej warstwy.