Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Bali Tropic Resort & Spa

Kod oferty: WAK580875
plaża
basen
basen, pool bar
pokój
drink bar
plażabasenbasen, pool barpokójdrink barrestauracjarestauracjaplażarestauracja, plażateren hoteluteren hoteluteren hotelu

Nasi klienci docenili

 • Tuż przy hotelu piękna plaża (odpłatnie motorowe i niemotorowe sporty wodne).
 • Bogata oferta rekreacyjna: siatkówka, siłownia, minigolf, miniboisko do plażowej piłki nożnej (na plaży), rzutki, tenis stołowy.
 • Udogodnienia dla dzieci: miniklub (5-12 lat), opiekunka (odpłatnie).
 • Rozrywka: 2 razy w tygodniu wieczory rozrywkowe oraz pokazy związane z balijską kulturą, występy wokalne.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK580875Region: BaliOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Serangan - "Wyspa Żółwi"

  6 km w linii prostej od hotelu
  Wycieczka na Serangan to doskonała zabawa dla całej rodziny - wyspa słynie głównie z żółwi morskich, które ją licznie zamieszkują. Panują tu także doskonałe warunki do uprawiania windsurfingu - wyspa była wielokrotnie miejscem rozgrywania zawodów windsurfingowych. Dostaniemy się tu na kilka sposobów - jednym z nich jest podróż łodzią.

  Zobacz więcej

  Jimbaran

  6 km w linii prostej od hotelu
  Jimbaran słynie z dwóch rzeczy - najpiękniejszych na wyspie zachodów słońca oraz fantastycznych dań z owoców morza. Kurort zyskał przydomek "Beverly Hills na Bali" ponieważ liczba luksusowych hoteli i posiadłości zlokalizowanych na tym terenie jest największa w tej części wyspy. Polecamy to miejsce także amatorom shoppingu - zrobimy tu zakupy w butikach z luksusową, markową odzieżą. A jeżeli jesteśmy smakoszami owoców morza koniecznie zjedzmy kolację w restauracji Cuca.

  Zobacz więcej

  Park kulturowy Garuda Wisnu Kencana Cultural Park

  7 km w linii prostej od hotelu
  25 minut jazdy samochodem od Kuty znajduje się Garuda Wisnu Kencana Cultural Park z największym na świecie pomnikiem boga Wisznu (najbardziej zdumiewającym przykładem dzieła sztuki balijskiej), który jest głównym celem odwiedzin parku. Park ciągle się rozbudowuje, na jego terenie znajdują się liczne wystawy, jest także miejscem odbywania się licznych imprez kulturalnych. W amfiteatrze, codziennie odbywają się także bezpłatne pokazy tradycyjnych balijskich tańców.

  Zobacz więcej

  Świątynia Pura Luhur Uluwatu

  16 km w linii prostej od hotelu
  Uważana za jedną z najstarszych na Bali świątyń. Wzniesiona na klifie - 80 metrów nad Oceanem Indyjskim - ochrania mieszkańców przed złymi duchami, które mogą przybyć z oceanu. Fasada świątyni ma bardzo dobrze zachowane zdobienia, które zostały wykonane z szarego koralowca. Dodatkową atrakcją turystyczną (szczególnie lubianą przez najmłodszych) jest żyjące tam stado makaków, które z miłą chęcią podjada turystom kanapki.

  Zobacz więcej

  Świątynia Pura Besakih

  54 km w linii prostej od hotelu
  To bezsprzecznie największa i najbardziej świętą ze świątyń. Pierwotnie powstała w VIII wieku jako górska świątynia. Na przestrzeni wieków ulegała wielokrotnym rozbudowaniom, obecnie składa się z ponad 200 budowli. Ciekawostką jest, że podczas erupcji wulkanu Agung w 1963 r., gorące strumienie lawy ominęły Pura Besakih o zaledwie kilka metrów. W 1995 została wpisana na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Kompleks świątynny jest czynny codziennie w godzinach od 8.00 do 17.00.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  29°C
  Temperatura w nocy
  23°C
  Temperatura wody
  28°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.4
  Krzysiek2011 Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2010Para
  Rewelacyjny kameralny hotel z przemiłą obsługą, jedzenie bardzo dobre ale mało urozmaicone, basen trochę mały ale zawsze można skorzystać z kapieli morskich, bar w basenie i restauracja 24h, wieczorami mało rozrywki w hotelu ale mozna sobie urozmaicić pobyt naprawde w dowolny sposób, wyspa która spełnia marzenia najbardziej wymagających turystów.
  9.2
  Basia

  8.8
  Agnieszka

  7.8
  Justyna
  Pobyt - Maj 2008Para

  8.1
  mała
  Pobyt - Maj 2008Para
  Hotel położony w pięknym tropikalnym ogrodzie. Pokoje bardzo ładne, dobrze wyposażone, czyste. Jedzenie codziennie prawie takie samo, po 2 tygodniach do znudzenia. Obsługa bardzo miła. Basen super. Plaża piaszczysta, trochę brudna. Odpływy są codziennie już od 14.00 więc nie można się za długo pokąpać ani korzystać ze sportów wodnych. Prawie codziennie podczas kolacji jakieś atrakcje.<br>Organizacja wycieczki przez biuro podróży Itaka kiepsko zorganizowana, nie polecam!

  Przed podróżą

  Paszporty

  Przy wjeździe do Indonezji paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy.

  Wizy

  Polscy turyści mogą wjeżdżać do Indonezji bez wiz, w ramach wprowadzonego w dniu 10.06.2015 r. dekretu, w którym Indonezja jednostronnie zniosła obowiązek wizowy dla obywateli 45 krajów. Wjazd bezwizowy możliwy jest wyłącznie w celu turystycznym, na pobyt do 30 dni. Wjazd bez wizowy w celu turystycznym nie może zostać przedłużony, ani zamieniony na inny rodzaj wizy, bez opuszczenia Indonezji.

  Szczepienia, służba zdrowia

  W Indonezji nie ma obowiązkowych szczepień. Do zagrożeń sanitarno-epidemiologicznych należą: pasożyty układu trawiennego, dur brzuszny, biegunka), żółtaczka typu A i B. Należy pamiętać, że woda w kranie nie jest zdatna do konsumpcji. Zalecane jest picie wody butelkowanej lub przegotowanej, unikanie w napojach kostek lodu oraz surowych i niedogotowanych potraw.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Pasażerom nie wolno wjeżdżać do Indonezji.
  - Nie dotyczy to obywateli Indonezji.
  - Nie dotyczy to pasażerów posiadających zezwolenie na pobyt czasowy (ITAS) lub zezwolenie na pobyt stały (ITAP).
  - Nie dotyczy to załogi lotniczej.
  Pasażerowie uprawnieni do wjazdu do Indonezji (z wyjątkiem obywateli Indonezji) muszą spełniać następujące wymagania:
  - powinni posiadać ważne świadectwo zdrowia w języku angielskim wydane przez Urząd Zdrowia z danego kraju. Musi być ważny w ciągu 7 dni i zawierać informację, że pasażer jest wolny od chorób układu oddechowego
  - nie mogą posiadać w historii podróży informacji, że w ciągu ostatnich 14 dni wrócili z Chin (Rep. Ludowa), Francji, Niemiec, Iranu, Włoch, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Watykanu
  - powinni wyrazić zgodę na poddanie się kwarantannie przez 14 dni i wypełnić oświadczenie w dniu przyjazdu.
  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00