Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Couples Swept Away

Kod oferty: WAK632006
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK632006Region: NegrilOrganizator: Nekera
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa i atrakcje okolicy

Park rozrywki Aqua Sol Theme Park

47 km w linii prostej od hotelu
W tym wyjątkowym parku rozrywki dobrze będą się bawić nie tylko najmłodsi (choć oni będą najbardziej zadowoleni z jego odwiedzin). Liczba atrakcji, które na nas tu czekają, jest imponująca dlatego musimy się dobrze zastanowić jak zagospodarować czas. Do naszej dyspozycji będą między innymi: gokarty (tor znajduje się na plaży), korty tenisowe, jet ski, wypożyczalnia sprzętu do nurkowania oraz statek ze szklanym dnem, z którego pokładu będziemy podziwiać bogactwo tutejszej rafy koralowej). A kiedy po prostu zechcemy się zrelaksować możemy przejść na plażę i na wygodnym hamaku odpoczywać przy wyciszających rytmach muzyki reggae.

Zobacz więcej

Rezydencja Rose Hall Great House

59 km w linii prostej od hotelu
Jeżeli lubimy opowieści o duchach i miejsca owiane nutką tajemnicy, o których krążą miejscowe legendy - konieczny odwiedźmy Rose Hall Great House. Ta gregoriańska rezydencja, wybudowana w XVIII wieku przez brytyjskiego plantatora, skrywa wiele ciekawych tajemnic (między innymi na jej terenie oraz na pobliskiej plantacji doszło do serii niewyjaśnionych dotąd morderstw). Na podstawie wydarzeń z Rose Hall Great House powstał musical i sztuka teatralna, a wkrótce powstanie film. O historii rezydencji i wszystkich jej tajemnicach dokładnie opowie nam przewodnik.

Zobacz więcej

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
Temperatura w dzień
31°C
Temperatura w nocy
23°C
Temperatura wody
28°C
Liczba godzin słonecznych
7

Opinie

10
Maria VV
Idealne miejsce dla zakochanych. Połączenie odpoczynku z poznawaniem kultury jamajskiej. Jeśli zabukujecie pokój nie od strony plaży możecie mieć drobne kłopoty z ciszą w pokojach. Z drugiej strony ile spędzacie w pokoju dziennie czasu. Pokoje wręcz luksusowe, w restauracji nie było walki o jedzenie. Goście raczej spokojni, żadnych pijusów czy awanturników. Myślę że aktywni powinni być zadowoleni z bogatej oferty rekreacji wodnej. Serwis z komunikatywnym angielskim, dobrymi kwalifikacjami. Mogę z ręku na sercu polecić.
10
Brygida cc
Klimatu Jamajki nie da się podrobić. Pokój od strony plaży czyszczony był codziennie, perfekcyjnie. Widoki z pokoi były oszałamiające. Sporty wodne na plaży genialne. Szaleństwo, zapomnienie o codzienności, adrenalina. Masaże w spa relaksowały po całym aktywny dniu. W każdej restauracji trzeba było naczekać się na jedzenie ale było absolutnie warto. Ludzie wyluzowani, bardzo zakorzenieni w swojej tradycji. Z pewnością odwiedzimy Jamajkę raz jeszcze. Niewykluczone że i ten hotel.

Przed podróżą

Paszporty

Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy.

Wizy

Obywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego przy pobytach turystycznych bądź związanych z wymianą kulturalną, jeśli pobyt nie przekracza 30 dni.

Szczepienia, służba zdrowia

Przed wyjazdem na Jamajkę należy wykonać zalecane/obowiązkowe szczepienia (w tym celu należy skontaktować się z lekarzem chorób tropikalnych bądź z punktem szczepień - zwykle stosuje się szczepienia przeciwko tężcowi, zapalenie wątroby typu A i B, dur brzuszny).

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że pasażerowie muszą posiadać zezwolenie na podróż uzyskane przed odlotem na https://www.visitjamaica.com/. Pasażer musi posiadać zaświadczenie lekarskie z negatywnym wynikiem testu RT-PCR na koronawirusa (COVID-19). Test należy wykonać najpóźniej 10 dni przed przyjazdem (nie dotyczy dzieci poniżej 12 roku życia).

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00