Wspaniały10 opinii86% poleceń
9.1
-12%15 766 zł

13 886

za osobę
Podsumowanie ceny

Sun Siyam Olhuveli (ex Olhuveli Beach Resort)

Kod oferty: WAK640511
Kod oferty: WAK640511
27
teren hotelu
teren hotelu
bungalowy, teren hotelu
bungalowy, teren hotelu
plaża

Opis oferty

Region: Atol MaleOrganizator: Prima HolidayKod oferty: WAK640511

Położenie

Na skraju Południowego Atolu Male, na malej wyspie Olhuveli słynącej z pięknych plaż i obfitych ławic. Zaledwie 45minut jazdy łodzią motorową od międzynarodowego lotniska Velana ( Male).

Plaża

Piękna, piaszczysta z łagodnym zejściem do wody. Leżaki bezpłatnie.

Hotel

KATEGORIA LOKALNA 4

Kompleks należący do grupy hotelowej Sun Hotels & Resorts, zbudowany w 1997 roku. Składa się z jednopiętrowych domków otoczonych bujną roślinnością oraz bungalowów na wodzie.

Do dyspozycji gości

Recepcja, lobby, sklepiki, restauracja Malaafaiy, restauracja Sunset, restauracja Lagoon, restauracja Namaste, restauracja Teppanyaki z kuchnią japońską, restauracja L'Amore z kuchnią włoską, grill Mahgrib sewrująca świeżo grillowane owoce morza i steki, Romance bar przy basenie dla osób dorosłych, pizzeria Island, 3 bary: Dhoni, Lagoon, Sunrise, restauracja Siyam Orchid serwująca kuchnię japońską, indyjską i tajską oraz Dream bar. Hotel akceptuje karty kredytowe American Express, Visa and MasterCard.

Internet

Internet bezprzewodowy i kawiarenka internetowa za dodatkową opłatą.

Sport, rekreacja i rozrywka

Bezpłatnie: 2 baseny ze słodką wodą, leżaki i parasole,

Odpłatnie: siłownia, tenis stołowy, korty tenisowe i do badmintona, centrum Spa, motorowe i niemotorowe sporty wodne, centrum nurkowe

Goście z wykupioną opcją Diamond All Inclusive w cenie mają 1 godzinę dziennie do wyboru kajaki, windsurfing lub paddle board, raz na pobyt 30minut lekcji snorkelingu (min. grupa 6 pax), raz na pobyt 30minut lekcji windsurfingu ( min. grupa 6 pax). Dodatkowo raz na pobyt 1 wycieczka do wyboru: Safari Snorkeling lub Local Island Experience.

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw, wyoskie krzesełka w restauracjach, bezpłatne łóżeczka na zamówienie przed wylotem.

Zakwaterowanie

Deluxe room o powierzchni ok. 50m przy plaży. Wyposażone w balkon lub taras z widokiem na lagunę, prywatną łazienkę z prysznicem, klimatyzację i wentylator sufitowy, odpłatny mini bar, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor z płaskim ekranem i odtwarzaczem DVD, sejf oraz suszarkę do włosów.

Grand Beach Villa o powierzchni ok. 80m. Wyposażone w taras przy plaży na którym znajduje się jadalnia, kanapa i leżaki, prywatną łazienkę z prysznicem na świeżym powietrzu, klimatyzację i wentylator sufitowy, odpłatny mini bar, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor z płaskim ekranem i odtwarzaczem DVD, sejf oraz suszarkę do włosów.

Wyżywienie

FB: śniadania 07.30-10.00 w restauracji Sunset, obiady 12.30-14.00 i kolacje 19.00-21.30 w formie bufetu w restauracji Sunset lub Malaafaiy. Napoje do obiadów i kolacji za dodatkową opłatą.

All Inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe w godzinach 10.00-24.00. Mini bar uzupełniany raz dziennie w napoje bezalkoholowe i piwo. Restauracje a'la carte - płatne.

Informacje dodatkowe

Www.sunsiyam.com

Transfer speedboat

Cena

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),

Transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.

Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG),

Oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP):

15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych. Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

Wprzypadku transferu wewnętrznego "domastic flight" (przelot samolotem) limit bagażu wynosi łącznie 25 kg /os. W przypadku przekrczenia limitu za każdy kilogram nadbagażu pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. Ze względów bezpieczeństwa bagaż ponadwymiarowy może być przewożony innym samolotem i dostarczony Pasażerom w ciągu 24 godzin.

Warunki wjazdowe

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy

Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych

Paszport powinien być ważny przez minimum 1miesiąc.

Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

Covid-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .

Podróżując w czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.

Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa), animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 17.03.2022 wszystkie osoby (zarówno te zaszczepione jak i niezaszczepione) lecące na Malediwy zwolniene są z testu oraz zaświdczeń. Pamiętaj żeby przed wylotem dodatkowo sprawdzić wymagania linii lotniczych i lotniska tranzytowego.

Podróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na około 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj https://www.gov.pl/web/dyplomacja/malediwy Powrót do Polski z zagranicy:

UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Deluxe room dbl

2 dorosłych

All inclusiveDe lux
WylotQatar Airways (Q.C.S.C), QR260, QR67
17:40
08:30
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
23:40
19:55
MLE · 23.04 (Ndz.)Male
WAW · 24.04 (Pon.)Warszawa - Chopin
26 050 zł
za pokój

Deluxe room dbl

2 dorosłych

All inclusiveDe lux
Wylotflydubai, FZ1830, FZ1
21:25
14:40
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
09:55
19:55
MLE · 23.04 (Ndz.)Male
WAW · 23.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
27 772 zł
za pokój

Deluxe room dbl

2 dorosłych

All inclusiveDe lux
WylotEmirates, EK180, EK65
15:00
09:30
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
23:00
12:15
MLE · 23.04 (Ndz.)Male
WAW · 24.04 (Pon.)Warszawa - Chopin
28 114 zł
za pokój

Water villa dbl

2 dorosłych

All inclusive
WylotQatar Airways (Q.C.S.C), QR260, QR67
17:40
08:30
WAW · 16.04 (Ndz.)Warszawa - Chopin
MLE · 17.04 (Pon.)Male
Przylot
23:40
19:55
MLE · 23.04 (Ndz.)Male
WAW · 24.04 (Pon.)Warszawa - Chopin
31 054 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

280
za wycieczkę
280
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji
Wakacje.pl: tu zaczyna się Twój urlop!

100%

o tyle wzrosła w ciągu roku liczba klientów, którzy kupują wakacje online

256000+

tyle opinii o hotelach napisali i opublikowali nasi klienci

100+

tyle sprawdzonych biur podróży współpracuje z nami
Wycieczka26 050
Cena całkowita26 050
Zaliczka płatna teraz7 555
Pozostała kwota płatna na 28 dni przed wyjazdem.
lub

Opinie dodane przez

Agnieszka
Styczeń 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 27.01.2018
3.6
Firmy które sprzedają tą lokalizacje ten hotel powinno się podać do sądu brud brak obsługi brak sprzątania w domkach brak uzupełniania mini barów ciągłe czekanie na czysty stolik na kawę mozna czekać nawet godzinę Tu trzeba o wszystko walczyć a nie o to chodzi na urlopie Wyspa zdewastowana ciągły plac budowy nie dajcie się zmylić zdjęciami ze strony hotelu nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
ZaletyWidoki ciepły ocean
WadyPlac budowy niszczenie pięknej wyspy podzielpnej wysokimi płotami obrzydliwe betonowe bungalowy nie dbanie o czystość oceanu Przerażające

sylwia
Czerwiec 2012 ·

Para

Dodano: 15.06.2012
9.6
Miejsce wspaniałe do wypoczynku. Obsługa jest taktowna, bardzo dobrze zorganizowana. Brak animacji i hałasu. Przepiekne, ciepłe morze i raj dla miłośników nurkowania. Jedynie ceny troche wysokie-drink średnio w cenie 14$.

aśka h.
Grudzień 2008 ·

Para

Dodano: 01.01.2009
9.6
Byłam w tym hotelu na przełomie lutego i marca 2009 r. Cudowne wakacje, raj na ziemi,cisza, spokój, obsługa super, wszyscy się uśmiechają i pragną zaspokoić pragnienia turystów.Na pewno jeszcze polecę na Malediwy. Tęsknię za nimi.

Ilona
Kwiecień 2008 ·
Dodano: 27.04.2008
9.6
Mieliśmy to szczęście że pobyt w tym miejscu dostaliśmy w prezencie na podróż poślubną. Mieszkaliśmy w luksusowym pokoju na wodzie. Sprzątany dwa razy dziennie. Ręczniki wymieniane na życzenie lub przy każdym sprzątaniu. Jedzenie znakomite. Różnorodne. Na miejscu można dopłacić do pełnego wyżywienia czyli opcji "all inclusive". Personel spełnia wszystko o co poprosimy. Nienachalny, nie oczekujący na napiwki. Jeśli mam komuś polecić to osobom ceniącym relaks na najwyższym poziomie.

Marta
Kwiecień 2008 ·
Dodano: 02.04.2008
10
Pomimo tego że cena jest wysoka, a na przyjazd tutaj odkładałam z mężem dwa lata uważam, że hotel przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Najpierw mieszkaliśmy na wsypie potem po dopłacie kilka nocy spędziliśmy na wodzie. Dziewicza przyroda która się tu roztacza daje poczucie spokoju. Wyśmienita obsługa. Siadając na pomoście widać w wodzie kolorowe ryby. Jeśli odpoczniecie polecam wybrać się do stolicy kraju. Potrawy wręcz głaskały nasze podniebienia. Jeśli ktoś się tu wybiera to zazdroszczę i życzę równie udanych i miłych chwil.

Mapa

Wille na wodzie 36 km w linii prostej od hotelu
Marzysz o prywatnej lagunie i ekskluzywnych śniadaniach jedzonych ze stopami zanurzonymi w wodzie? A może kochasz widok wschodów i zachodów słońca na tle lazurowego oceanu? Jeśli tak, koniecznie musisz spędzić choć jedną noc w domku na wodzie. Ta charakterystyczna dla Malediwów atrakcja pozwoli nam poczuć się jak prawdziwy mieszkaniec rajskiej wyspy. Cisza i spokój, jakie w nich panują pomogą zrelaksować się nawet najbardziej spiętym osobom, a najwyższa jakość wykonania i dbałość o każdy szczegół takiego domku spełnią standardy najbardziej wymagających.

Zobacz więcej

Wille na wodzie
Male - najmniejsza stolica świata 37 km w linii prostej od hotelu
Male - najmniejsza stolica świata - ma niepełna 2 km długości. Stolica wyspiarskiego państwa jest jedynym miejscem, gdzie znajdziemy szpital, muzea, meczety, a nawet supermarket. Więc gdy zatrzymamy się tam, by kupić pamiątki, warto przejść się urokliwymi uliczkami, w których znajdziemy esencję wyspiarskiego życia. Podczas spaceru uliczkami stolicy koniecznie zatrzymajmy się na dłużej przy największej dumie miasta - meczecie The Grand Friday Mosque i znajdującym się tuż obok minarecie. W centrum Male usytuowany jest Pałac Prezydencki (o wyjątkowej architekturze) i Muzeum Narodowe, w którym poznamy całą historią Malediwów.

Zobacz więcej

Male - najmniejsza stolica świata
Ithaa Undersea Restaurant - podwodna restauracja 86 km w linii prostej od hotelu
Niezapomnianych wrażeń dostarczy nam wizyta w podwodnej restauracji Ithaa Undersea Restaurant, zaliczanej do najpiękniejszych na świecie. Wykwintną kolację zjemy tu 5 metrów pod wodą w kameralnej sali (mieści tylko 7 dwu-osobowych stolików). Restauracja mieści się w pięciogwiazdkowym hotelu (wielokrotnie nagradzanym) i jest czynna codziennie (zalecamy wcześniejszą rezerwację - przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem). A za ok. 5000 zł ta podwodna restauracja - na nasze życzenie - może stać się 2-osobowym apartamentem, w którym spędzimy niezapomnianą noc.

Zobacz więcej

Ithaa Undersea Restaurant - podwodna restauracja

Pogoda

33°C
27°C
29°C
7

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Rejestracja elektroniczna nie wcześniej niż 96 godzin przed przylotem do i z Malediwów zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie:nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)
Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.