Wspaniały14 opinii
9.3

19 925

za osobę
Podsumowanie ceny
33
bungalowy, plaża
zwiedzanie
plaża
bungalowy
bungalowy

Opis oferty

Region: Atol MaleOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK724943

Naszym zdaniem

Tropikalny raj na końcu świata. Oczarowuje wyjątkową architekturą, stylowymi wnętrzami oraz romantycznymi zakątkami pośród bujnej przyrody. Hotel należy do renomowanej sieci Villa Hotels.

Położenie

Lankanfinolhu, Północny Atol Male, zaledwie 10km od międzynarodowego lotniska w Male. Ta porośnięta bujną roślinnością wysepka ma kilometr długości i 230m szerokości, otacza ją szeroka, biała plaża i piękna laguna. Transfer z lotniska zajmuje około 20minut łodzią motorową i jest realizowany o dowolnej porze dnia.

Wyposażenie

Eleganckie lobby, dwie restauracje główne (jedna przeznaczona dla gości mieszkących na lądzie, druga - dla gości domków na wodzie), restauracja włoska z panoramicznym widokiem na ocean, restauracja japońska, bar główny, Coffee Shop, bar plażowy przy centrum sportów wodnych, sklepiki, darmowe Wi Fi, centrum biznesowe z salą konferencyjną, pralnia, room service, usługi foto.

Pokoje

Beach villa - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka, prysznic na zewnątrz, weranda ze stolikiem i leżakami, wyjście na plażę. Wyposażenie: indywidualnie sterowana klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, telewizja satelitarna, darmowe Wi-Fi, minibar, zestaw do kawy/ herbaty, sejf. Powierzchnia - ok. 54m kw.

Deluxe beach pool villa - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka (wanna, prysznic, suszarka, szlafroki, kapcie), prysznic na zewnątrz, weranda lub taras z leżakami, stolikiem, prywatnym basenem; wyjście na plażę. Wyposażenie: indywidualnie sterowana klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, telewizja satelitarna, darmowe Wi-Fi, minibar, zestaw do kawy/herbaty, sejf. Całkowita powierzchnia - ok. 150m kw.

Sunset beach pool villa - sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka (2 umywalki, wanna, prysznic, suszarka, szlafroki, kapcie), prysznic na zewnątrz, weranda lub taras z leżakami, stolikiem, łóżkiem dziennym i prywatnym basenem; wyjście na plażę. Wyposażenie: indywidualnie sterowana klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, telewizja satelitarna, darmowe Wi-Fi, minibar, zestaw do kawy/herbaty, sejf. Widok na zachód słońca. Całkowita powierzchnia - ok. 140m kw.

Two bedroom family beach villa - rodzinna willa przy plaży; dwa pokoje (każdy ma oddzielne wejscie, każdy ma wyposażenie jak beach villa). Polecana opcja dla rodziny lub przyjaciół. Całkowita powierzchnia - ok. 108m kw.

Ocean beach pool villa - luksusowa willa w stylu marynistycznym przy plaży w południowej części resortu; sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka (2 umywalki, wanna, prysznic, suszarka, szlafroki, kapcie), prysznic na zewnątrz, weranda lub taras z leżakami, łóżkiem dziennym (lub hamakiem), stolikiem i prywatnym basenem; wyjście na plażę. Wyposażenie: indywidualnie sterowana klimatyzacja, wiatrak sufitowy, telefon, telewizja satelitarna, darmowe Wi-Fi, minibar, zestaw do kawy/herbaty, sejf. Całkowita powierzchnia - ok. 150m kw.

Water villa - willa na wodzie; sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, indywidualnie sterowana klimatyzacja, telewizor TV sat LCD, telefon, darmowe Wi-Fi, sejf, minibar, zestaw do kawy i herbaty, łazienka (2 umywalki, prysznic, suszarka), duża weranda z leżakami, łóżkiem dziennym, stolikiem, wanną, bezpośrednie zejście do laguny. Całkowita powierzchnia - ok. 77m kw.

Water villa with whirpool- sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, indywidualnie sterowana klimatyzacja, telewizor TV sat LCD, telefon, darmowe Wi-Fi, sejf, minibar, zestaw do kawy i herbaty, łazienka (2 umywalki, prysznic, suszarka), duża weranda z leżakami, łóżkiem dziennym, stolikiem i 2-osobowym jacuzzi, bezpośrednie zejście do laguny. Całkowita powierzchnia - ok. 86m kw.

Wyżywienie

HB - śniadania i kolacje w formie bufetów, napoje do kolacji płatne

FB - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, napoje do obiadów i kolacji płatne

Do obiadów i kolacji w restauracji głównej - bezpłatna woda pitna

All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje w formie bufetów (restauracja główna), przekąski, woda, kawa, espresso, cappuccino, herbata, napoje, soki, wyznaczone alkohole (piwo, wino stołowe, gin, wódka, rum, whiskey), wyznaczone koktajle, lody, milk shakes, codziennie uzupełniany minibar (2 napoje, 2 piwa, 2małe butelki wina, 2 przekąski), lunch lub kolacja w restauracji a'la carte (przy pobycie min. 5 noclegów, napoje płatne, wymagana rezerwacja), 15% zniżki do pozostałych restauracji a'la carte.

All inclusive realizowane jest w w restauracji głównej (śniadania, obiady, kolacje), w barze głównym (do godz. 01.00), w Caffee Shop (do godz. 01.00), w barze plażowym (do godz. 17.00). Płatne: napoje i alkohole premium, soki wyciskane z owoców i warzyw, posiłki i napoje spoza listy all inclusive.

Sport i rozrywka

Malowniczo usytuowany basen przy plaży, badminton, bilard, rzutki, tenis ziemny, tenis stołowy, squash, siatkówka plażowa, koszykówka, siłownia, okazyjnie wieczory folklorystyczne, występy. Odpłatnie: prestiżowe spa z gabinetami masażu i salami zabiegowymi (aromaterapia, ajurweda, masaże, zabiegi kosmetyczne), centrum sportów wodnych Villa Water Sports Centre - kursy nurkowania PADI, wypożyczalnia sprzętu, wyprawy, nurkowanie, żaglówki, katamarany, narty wodne, skutery wodne, windsurfing, kitesurfing, łódź ze szklanym dnem, wyprawy na wielką rybę, parasailing, rejsy.

Gratis dla gości korzystających z all inclusive: sauna, łaźnia, sprzęt do nurkowania powierzchniowego, 1 godz. dziennie windsurfing i canoe (w zależności od obłożenia hotelu i rezerwacji), wyprawa na wieczorny połów (przy min. 6 noclegach), zniżki na niektóre usługi w spa i centrum nurkowym.

Dla dzieci

Brodzik zintegrowany z basenem, plac zabaw, menu dziecięce, kids club, opiekunka do dziecka (odpłatnie), łóżeczko (należy zarezerwować).

Dla nowożeńców

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka dla nowożeńców.

Warunkiem otrzymania świadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą aktu lub kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu przy recepcji hotelowej. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięcy.

Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, kolację wigilijną w dniu 24.12, kolację sylwestrową w dniu 31.12, anglojęzyczna obsługa hotelowa, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku Green Tax (6 euro za noc) za każde dziecko w wieku od 0 do 2 lat na pobyty od 1.11.17.

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Errata

Update z 16.10.2020

Goście mogą wykonać test Covid19-PCR w hotelu Paradise Island. Goście proszeni są o poinformowanie recepcji przy zameldowaniu o konieczności rezerwacji tej usługi.

Ośrodek dokona wszelkich niezbędnych ustaleń. Próbka PCR zostanie pobrana w klinice ośrodka i wysłana do szpitala ADK w Male. Wszystkie wyniki testów są oczekiwane w ciągu 24 godzin.

Koszt testu to 175 USD plus podatki (na osobę).

W przypadku pozytywnego wyniku testu przed wyjazdem, goście zostaną przetrzymywani w Ośrodku w kwarantannie.

Wszelkie koszty za dodatkowe noce będą pobierane bezpośrednio od gości.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html

Zmiany w zakresie oferowanych świadczeń.

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji. Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Ocean beach pool villa obpv

2 dorosłych

All inclusive
WylotQatar Airways (Q.C.S.C), QR260, QR67
15:45
15:00
WAW · 23.02 (Czw.)Warszawa - Chopin
MLE · 24.02 (Pt.)Male
Przylot
01:45
12:05
MLE · 02.03 (Czw.)Male
WAW · 02.03 (Czw.)Warszawa - Chopin
39 850 zł
za pokój

Ocean beach pool villa obpv

2 dorosłych

All inclusive
WylotLOT Polish Airlines, LO137, TK73
19:55
12:15
WAW · 23.02 (Czw.)Warszawa - Chopin
MLE · 24.02 (Pt.)Male
Przylot
23:35
08:35
MLE · 02.03 (Czw.)Male
WAW · 03.03 (Pt.)Warszawa - Chopin
41 968 zł
za pokój

Ocean beach pool villa obpv

2 dorosłych

All inclusive
WylotEmirates, EK180, EK65
13:25
09:35
WAW · 23.02 (Czw.)Warszawa - Chopin
MLE · 24.02 (Pt.)Male
Przylot
18:20
11:20
MLE · 02.03 (Czw.)Male
WAW · 03.03 (Pt.)Warszawa - Chopin
42 102 zł
za pokój

Ocean beach pool villa obpv

2 dorosłych

All inclusive
WylotEmirates, EK2023, EK6
20:30
15:30
WAW · 23.02 (Czw.)Warszawa - Chopin
MLE · 24.02 (Pt.)Male
Przylot
18:20
11:20
MLE · 02.03 (Czw.)Male
WAW · 03.03 (Pt.)Warszawa - Chopin
43 366 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Parking Park for you, ul. Słowikowskiego 75, 05-092 Warszawa – Raszyn

277
za 1 auto
1 auto
Data od
23.02.2023
Data do
03.03.2023
277
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

280
za wycieczkę
280
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji

Wycieczka39 850
Cena całkowita39 850
Cena całkowita39 850
lub

Opinie dodane przez

Daria
Październik 2021 ·

Para

Dodano: 11.10.2021
9.8
+5
Hotel idealnie położony, 20 minut łodzią od lotniska. Widoki piękne. Obsługa supermiła, zawsze pomocna i uśmiechnięta. Po wyspie można poruszać się Melexami, wystarczy zadzwonić na recepcję i poprosić o przyjechanie pod pokój. Z resztą nawet podczas spaceru na stołówkę niejednokrotnie się zatrzymał ktoś z obsługi z zapytaniem czy podwieźć. My akurat woleliśmy spacery, bo widoki i pogoda były super. Nawet jak padało, to był to chwilowy deszcz, po którym aż lepiej się oddychało. Pokoje sprzątane 2 razy dziennie, czasem nawet mówiliśmy, że nie trzeba, bo wymiana ręczników tak często nie była potrzebna. Każdy miał ręcznik do kąpieli i na plażę. Na wyspie biegają białe króliczki, które oczywiście niejeden gość dokarmia. Posiłki bardzo smaczne, nie ma się do czego przyczepić. Goście w zależności od wybranej opcji (all incl, all incl. soft lub bez wyżywienia) po posiłku czy zakupie czegoś (np. pamiątek, kokosów do picia, czy np. profesjonalnej sesji) podpisują rachunek (nawet na 0,00 USD) a przy wymeldowaniu, jeśli są jakieś koszty, są rozliczani. Bardzo fajne rozwiązanie, bo nie trzeba ze sobą nosić pieniędzy.
Zaletypołożenie, obsługa, widoki, jedzenie, spokój
Wadypokoje na pewno można by odnowić, ale przy tej częstotliwości sprzątania i widokach nie można narzekać

Mikołaj
Klient Wakacje.pl
Październik 2021 ·

Para

Dodano: 16.10.2021
10
Rewelacja!!! Fantastyczny hotel, super obsługa, rajskie położenie. Water bungalow robi ogromną różnicę co do wrażeń, ale i do jakości wypoczynku. Zejście wprost z łóżka do oceanu sprawia, że można poczuć się jak w raju. Zarówno w domku, jak i w restauracji, która znajduje się na ocenie (a nie na wyspie), pod stopami pływają setki kolorowych ryb. Wieczorem przypływają niegroźne małe rekiny i płaszczki, które można oglądać z odległości 1 metra. Ponadto bezpłatnym kajakiem można zwiedzić cały atol. Do tego dochodzą dodatkowe atrakcje (windsurfing, surfing, nurkowanie za $). Wyspa bajeczna i świetnie położona do sesji fotograficznych. Plaża, domki na wodzie, wypłycenia na środku atolu oraz basen z przezroczystymi bandami dają ogromne możliwości zarówno dla fotografa, jak i modelki. Jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie. Poziom komunikacji z obsługą również klasa światowa. Dbają o każdy szczegół. Na urodziny żony (bez zapowiedzi i uprzedzenia) załoga restauracji urządziła (za darmo) uroczystą kolację, z szampanem, z torcikiem i odśpiewaniem przez kelnerów Happy Birthday. Fantastyczna niespodzianka. Polecamy z czystym sumieniem. Anna i Mikołaj.

Adrianenana
Wrzesień 2021 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 27.10.2021
7.4
Itaka na stronie reklamuje hotel jako 5* a to nieprawda, owszem widoki, personel, wyżywienie tak, ale zakwaterowanie nie !!!, rozumiem że gwiazdki to kwestia względna i uzależniona od wielu czynników, ale firma z takim doświadczeniem nie może świadomie wprowadzać w błąd swoich klientów tym bardziej że na stronie nie daje możliwości wykupienia innego standardu zakwaterowania, dodatkowo przelot bussines klasą Airbusem to też porażka- nieczynne centrum rozrywki, brak wyboru napojów dietetycznych, etc.
Zaletywszystko wspaniale poza zakwaterowaniem
Wadydomki na plaży jak za PRL-u na pewno nie *****, może ***

Bożena
Klient Wakacje.pl
Październik 2019 ·

Para

Dodano: 25.07.2022
9.0
Cudowny czas w cudownym miejscu. Fantastyczny hotel w otoczeniu białych plaż i wody w milionie odcieni. Przy każdym wspomnieniu chce się tam wracać.
ZaletyPiękny zadbany hotel w palmowym ogrodzie z mnóstwem kwiatów i innej zieleni. Cudowny basen w widokiem na ocean. Fantastyczna obsługa, super wyżywienie, kilka restauracji.

Bartosz
Klient Wakacje.pl
Sierpień 2019 ·

Para

Dodano: 19.08.2019
10
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliśmy w sierpniu, trafiliśmy na dobrą pogode, na zdjęciach może sie wydawać częściowe zachmurzenie jednak klimat bardzo tropikalny. Polecamy
Zaletybliska odległość od lotniska
Wadydosyć daleka lokalizacja do restauracji od domków poniżej numeru 250

Pogoda

31°C
24°C
27°C
9

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Rejestracja elektroniczna nie wcześniej niż 96 godzin przed przylotem do i z Malediwów zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie:nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)
Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.