Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

14
bungalowy, basen
bungalowy, basen
pokój, balkon / taras
łazienka
drink bar

Opis oferty

Region: Atol MaleOrganizator: Coral TravelKod oferty: WAK678749
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Jakub F
Klient Wakacje.pl
Wrzesień 2021 ·

Singiel

Dodano: 05.09.2022
10
Hotel zadbany, świetnie położony. Pokoje czyste i dobrze wyposażone. Obsługa miła. Wyjątkowo dobre śniadania.
ZaletyWysoka jakość obsługi. Łazienka która posiada jednocześnie wannę i prysznic jest ogromnym atutem. Wygodne łóżko .
WadyBrak .

Artur
Wrzesień 2010 ·

Para

Dodano: 01.10.2010
9.2
Ocena dotyczy Water Bungalow - 56 m2. Ekskluzywny, choć bez przesadnego przepychu hotel położony ok. 10 min. szybką łodzią od lotniska i od Male. Rajskie widoki (pewnie takie same są na innych atolach). Większość aktywności fakultatywnych za dodatkową (dość wysoką) opłatą. Koniecznie trzeba mieć kartę kredytową z minimalnym dostępem ok. 2000 - 3000 zł. Na same napoje do kolacji i obiadów można wydać ok. 20-30 USD dziennie. SPA na małej wysepce połączonej mostkiem. Przykładowe ceny: manicure 40$, ocean massage 105$, itp. Obsługa międzynarodowa w języku angielskim.

Zbyszek
Lipiec 2007 ·

Para

Dodano: 01.08.2007
9.6
Co do bungalowów na wodzie, niekoniecznie polecam (ładnie jest jak woda napływa, ale w czasie odpływów ma się domek na kurzej łapce wśród kamieni). Domki na plaźy i w ogrodzie jak najbardziej do polecenia. Dodatki przygotowane przez obsługę (oczywiście na zamówienie )typu romantyczna kolacja na plaży lub małej bezludnej wysepce - trzeba tego spróbować. A jeszcze jedna ważna uwaga, jak przecenicie swoje możliwości co do opalania lepiej iść do spa niż do ich lekarza:)))). Jedzenie hmmmm to, które jest w cenie wyjazdu faktycznie niekoniecznie urozmaicone, ale miejscowe restauracje i grill bar serwują naprawdę dobre posiłki.

e23
Listopad 2005 ·

Para

Dodano: 01.12.2005
9.2
do polecenia bungalowy na wodzie

Krakia.
Marzec 2001 ·

Grupa znajomych

Dodano: 01.04.2001
9.8
W takim miesjcu można spędzić całe życie.<br>Sprzęt do nurkowania dość drogi, obsługa miła, mozna wykupić dodatkowe porcje za bardzo małe koszty.

Mapa

Male - najmniejsza stolica świata 9 km w linii prostej od hotelu
Male - najmniejsza stolica świata - ma niepełna 2 km długości. Stolica wyspiarskiego państwa jest jedynym miejscem, gdzie znajdziemy szpital, muzea, meczety, a nawet supermarket. Więc gdy zatrzymamy się tam, by kupić pamiątki, warto przejść się urokliwymi uliczkami, w których znajdziemy esencję wyspiarskiego życia. Podczas spaceru uliczkami stolicy koniecznie zatrzymajmy się na dłużej przy największej dumie miasta - meczecie The Grand Friday Mosque i znajdującym się tuż obok minarecie. W centrum Male usytuowany jest Pałac Prezydencki (o wyjątkowej architekturze) i Muzeum Narodowe, w którym poznamy całą historią Malediwów.

Zobacz więcej

Male - najmniejsza stolica świata
Wille na wodzie 9 km w linii prostej od hotelu
Marzysz o prywatnej lagunie i ekskluzywnych śniadaniach jedzonych ze stopami zanurzonymi w wodzie? A może kochasz widok wschodów i zachodów słońca na tle lazurowego oceanu? Jeśli tak, koniecznie musisz spędzić choć jedną noc w domku na wodzie. Ta charakterystyczna dla Malediwów atrakcja pozwoli nam poczuć się jak prawdziwy mieszkaniec rajskiej wyspy. Cisza i spokój, jakie w nich panują pomogą zrelaksować się nawet najbardziej spiętym osobom, a najwyższa jakość wykonania i dbałość o każdy szczegół takiego domku spełnią standardy najbardziej wymagających.

Zobacz więcej

Wille na wodzie
Ithaa Undersea Restaurant - podwodna restauracja 115 km w linii prostej od hotelu
Niezapomnianych wrażeń dostarczy nam wizyta w podwodnej restauracji Ithaa Undersea Restaurant, zaliczanej do najpiękniejszych na świecie. Wykwintną kolację zjemy tu 5 metrów pod wodą w kameralnej sali (mieści tylko 7 dwu-osobowych stolików). Restauracja mieści się w pięciogwiazdkowym hotelu (wielokrotnie nagradzanym) i jest czynna codziennie (zalecamy wcześniejszą rezerwację - przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem). A za ok. 5000 zł ta podwodna restauracja - na nasze życzenie - może stać się 2-osobowym apartamentem, w którym spędzimy niezapomnianą noc.

Zobacz więcej

Ithaa Undersea Restaurant - podwodna restauracja

Pogoda

31°C
24°C
27°C
9

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Rejestracja elektroniczna nie wcześniej niż 96 godzin przed przylotem do i z Malediwów zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie:nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.
Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)
Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.