Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Kudafushi Resort

Last minute
Kod oferty: WAK600299
teren hotelu
zwiedzanie
zwiedzanie
zwiedzanie
zwiedzanie
teren hoteluzwiedzaniezwiedzaniezwiedzaniezwiedzanieobiektobiekt, teren hoteluteren hotelubasenbasenbasenobiekt, teren hotelu, plażaobiekt, teren hotelu, plażateren hotelu, plażapokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokój, balkon / taraspokójpokój, balkon / tarasrestauracjateren hotelu, kawiarniateren hotelu, beach bar, kawiarniaSPAplażaplażaobiekt, plaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Willa dwuosobowa

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

420
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

13:1526.11.2020 Czwartek
WAWWarszawa - Chopin
12:1527.11.2020 Piątek
MLEMale

Powrót

23:5506.12.2020 Niedziela
MLEMale
08:2007.12.2020 Poniedziałek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK600299Region: Atol RaaOrganizator: Best Reisen

Naszym zdaniem

Elegancki i komfortowy hotel oddany do użytku w 2017 r., idealnie wkomponowany w tropikalny krajobraz wysepki. Tu można poczuć prawdziwe wibracje natury w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Rajskie pejzaże, eleganckie pokoje w domkach przy plaży i na wodzie, znakomita kuchnia, oferta sportowa i wspaniałe zabiegi w spa są gwarancją udanego wypoczynku.

Położenie

Na atolu Raa, transfer z międzynarodowego lotniska w Male odbywa się awionetką i łodzią motorową. Zajmuje to w sumie ok. godzinę - 30min. przelot lokalny+30min. łódź motorowa. Transfery realizowane przy przylotach do godziny 22:00. Alternatywnie (za dodadkową dopłatą) możemy zaoferować przelot hydroplanem ok. 45minut. Transfery realizowane przy przylotach do godziny 15:15, ostatni hydroplan wylatuje o godz. 15:30.

Maksymalny bagaż (dotyczy transferów): 20 kg bagaż główny + 5 kg bagaż podręczny (wymiary maksymalne 20x12x7cm). Bagaże przekraczające powyższą wagę - dopłata za każdy dodatkowy kilogram - 5USD (płatne na miejscu).

Wyposażenie

Recepcja 24h, room service, darmowe Wi-Fi na terenie hotelu, restauracje: główna De North - serwująca dania kuchni międzynarodowej, Olive Me - kuchnia śródziemnomorska i międzynarodowa, Sea Edge - owoce morza, grill; bar główny, bar przy basenie, sklepik, pralnia.

Pokoje

Beach Villa (ok. 92m kw.) - 52 wille, które dysponuje przestronną sypialnią z częścią wypoczynkową, elegancką łazienką z prysznicem na zewnątrz i wanną. Wille są położone kilka minut spacerem od głównej strefy kurortu, pośród bujnej roślinności. Mają taras, z którego można wyjść prosto na plażę.

Beach Villa with Pool - 20 willi, które dysponują przestronną sypialnią z częścią wypoczynkową, elegancką łazienką z prysznicem na zewnątrz z deszczownicą i wanną. Wille są położone kilka minut spacerem od głównej strefy kurortu, pośród bujnej roślinności. Mają taras z prywatnym basenem, z którego można wyjść prosto na plażę.

Water Villa (ok. 75m kw.)- 22 wille składające się z salonu, oddzielnej sypialni z wygodnym łóżkiem typu king-size, łazienki z prysznicem na świeżym powietrzu i wanny oraz zewnętrznego drewnianego patio z leżakami.

Pokoje wszystkich kategorii mają telewizor, minibar, darmowe Wi-Fi, są wyposażone w gustowne, drewniane meble i lokalne dodatki.

Zakwaterowanie dzieci w willach na wodzie - na odpowiedzialność rodziców. Hotel wymaga podpisania stosownego oświadczenia przez rodziców / opiekunów.

Pokoje Beach Villa

Honeymoon] lub Water Villa [Honeymoon

- wyposażanie jak powyżej. Goście tu zakwaterowani otrzymują niespodziankę od Best Reisen Group i hotelu. Warunkiem zarezerwowania w pokoju Honeymoon jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Wyżywienie

Soft All Inclusive - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu w restauracji głównej + napoje bezalkoholowe serwowane w barze głównym, popołudniowa herbata i kawa z przekąskami, nie motorowe wodne sporty (z wyłaczeniem katamaranu, lekcji i snurkowania), kids club 3-12 lat (opiekunka odpłatnie), dostep do internetu w ogólnodostępnych częściach hotelu, Obowiązauje od 26/12/2020 do 25/12/2021 : "Badu Beru" wieczór malediwski - raz na tydzień, "Kudafushi Cocktail Party" - raz na tydzień.

All Inclusive - takie same opcje jak przy Soft All inclusive + wybrane alkohole (piwo, wino, niektóre koktajle i likiery) serwowane w restauracji głównej i innych restauracjach i barach do północy w ramach określonych godzin pracy danych punktów (zamówienia po godzinie 00:00 odpłatne).

W jednej i drugiej opcji bezpłatny minibar (woda i napoje bezalkoholowe, w all inclusive - dodatkowo piwo).

Sport i rozrywka

Basen z tarasem słonecznym i widokiem na ocean, centrum spa (10 gabinetów zabiegowych, butik z kosmetykami naturalnymi, sala relaksacyjna, sauna, łaźnia, jacuzzi, możliwość zabiegów relaksacyjnych na plaży), skutery, narty wodne, wyprawy wędkarskie, centrum nurkowe (snorkeling, kursy PADI, wyprawy nurkowe). Gratis: siłownia, tenis ziemny (także rakiety i piłeczki), tenis stołowy, bilard, kajaki, rzutki, raz w tygodniu coctail party i występ tradycyjnych bębniarzy

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięcy.

Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Dla dzieci

Klub dla dzieci w wieku 2-13 lat, możliwość wynajęcia opiekunki.

Dla nowożeńców

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka dla nowożeńców.

Warunkiem otrzymania świadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu przy recepcji hotelowej. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polski rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki wjazdu do kraju

Aktualizacja z 14.10.2020

Zgodnie z nowymi wytycznymi wprowadzonymi przez rząd Malediwów dnia 14.10.2020:

1) każdy pasażer w samolocie musi nosić maseczkę zakrywającą usta i nos przez cały lot (z wyjątkiem: dzieci poniżej 6 r.ż.; osób, które mają medyczne powody, aby nie nosić maski; osób spożywających posiłki i napoje; osób, które były poproszone przez załogę o zdjęcie maski);

2) każdy turysta musi mieć potwierdzoną rezerwacje hotelową na całą długość pobytu w kraju;

3) podróżni muszą okazać negatywny test PCR na COVID przed wjazdem do kraju;

Próbkę do testu PCR należy pobrać nie wcześniej niż 96 godzin przed zaplanowaną godziną wylotu z pierwszego portu w drodze na Malediwy. Dzieci poniżej pierwszego roku życia są zwolnione z wymogu testu COVID.

Jeśli pasażer dokonuje tranzytu podczas podróży, wstępny test PCR będzie ważny, jeśli tranzyt nie przekracza 24 godzin. Jeśli pasażer dokonuje tranzytu trwającego dłużej niż 24 godziny, musi w ciągu tego czasu przejść powtórny test PCR na 96 godzin przed wejściem na pokład w porcie tranzytowym;

4) dokument testu PCR zawierający wynik testu powinien zawierać:

A) nazwisko pasażera (nazwisko jak w paszporcie)

B) numer paszportu

C) nazwa i adres laboratorium badawczego

D) rodzaj testu określony jako test PCR

E) data pobrania próbki

F) wynik

Test PCR należy okazać w formie papierowej lub elektronicznej podczas odprawy linii lotniczych i jeśli będzie to wymagane także po przylocie do kraju;

5) wszyscy przylatujący pasażerowie powinni wypełnić i przesłać online formularz Traveller Health Declaration dostępny w portalu emigracyjnym Malediwów https://imuga.immigration.gov.mv/ w ciągu 24 godzin przed ich wyjazdem na Malediwy. Pasażerowie, którzy są zobowiązani do prezentowania wyników testu PCR po przylocie, powinni dołączyć wyniki podczas wypełniania powyższego formularza.

Wszyscy przylatujący pasażerowie powinni zgłosić się do stanowiska imigracyjnego, jeśli mają gorączkę, katar, kaszel, ból gardła lub trudności w oddychaniu lub zgłosić się bezpośrednio stanowiska lnternational Border Health;

6) przy wyjeździe - na pasażerach spoczywa odpowiedzialność za spełnienie wymagań zdrowotnych obowiązujących w kraju docelowym. Jeśli jest to wymagane, pasażer musi mieć przy sobie negatywne wyniki testu PCR COVID-19 do okazania przy stanowisku odprawy na lotnisku;

7) pasażerowie odlatujący muszą zgłosić się pod numer infolinii COVID-19 - 1676, jeśli mają którykolwiek z poniższych objawów w ciągu 24 godzin od ich odlotu:

• gorączka, ból gardła, katar, kaszel lub trudności w oddychaniu

• muszą zweryfikować z powyższą infolinią czy jest konieczność anulowania ich aktualnej rezerwacji;

7) wszyscy odlatujący pasażerowie muszą wypełnić i przesłać online formularz Traveller Health Declaration na stronie https://imuga.immigration.gov.mv/. Formularz należy złożyć przed wylotem, ale nie wcześniej niż 24 godzin przed odlotem.

Aktualizacja z 2.09.2020

Pragniemy poinformować, że zgodnie z rozporządzeniem rządu Republiki Malediwów począwszy od 10 września wszyscy Klienci podróżujący do tego kraju muszą posiadać potwierdzone negatywne wyniki testu PCR na Covid-19 w języku angielskim. Test powinien być wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed planowanym lądowaniem na Male. Nie jest wymagane robienie testu przed wylotem z Male.

Zaznaczamy, że obostrzenia mogą ulec zmianie. Więcej informacji: https://covid19.health.gov.mv/en/

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
31°C
Temperatura w nocy
24°C
Temperatura wody
28°C
Liczba godzin słonecznych
6

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).

Wizy

Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)

Szczepienia, służba zdrowia

Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 11.11.2020 r. przywrócono możliwość wjazdu turystów na Malediwy. Wcześniejsza rezerwacja hotelu jest konieczna. Cały pobyt musi być zarezerwowany w jednym obiekcie. Turyści mogą poruszać się tylko po wyspie, na której zarezerwowali pobyt. Wizy on arrival wydawane są za darmo na 30 dni i mogą zostać przedłużone. Przy przylocie należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19. Podróżni powinni wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00