Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Lily Beach Resort & Spa

Kod oferty: WAK600731
obiekt, teren hoteluobiektobiektobiekt, teren hotelu, plażaobiekt, bungalowy, teren hoteluobiektobiektteren hotelubasenobiekt, bungalowy, teren hotelubungalowyobiekt, teren hotelu, basenpokójpokójpokójpokójłazienka, balkon / tarasobiekt, łazienka, basenbalkon / taras, basenbalkon / tarasłazienka, balkon / tarasłazienkałazienkapokój, balkon / tarasteren hoteluteren hotelurestauracjarestauracjaobiekt, teren hoteluplaża
obiekt, teren hotelu
obiekt
obiekt
obiekt, teren hotelu, plaża
obiekt, bungalowy, teren hotelu

Nasi klienci docenili

 • Liczne atrakcje dla dzieci: animacje, klub Turtles (3-12 lat), gry, konkursy, plac zabaw, sala zabaw, basen.
 • Renomowane Tamara Spa w ekskluzywnych pawilonach na lagunie (masaże, zabiegi pielęgnacyjne firmowane marką Mandara).
 • Wyszukany styl i oryginalna architektura w bajkowym otoczeniu błękitnych lagun przy piaszczystej złotej plaży.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: HuvahendhooOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK600731
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.8
  DARIUSZ Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Styczeń 2012Para
  HOTEL jest naprawdę godny polecenia,jedzenie jest wyśmienite pełny luz można na boso chodzić na obiady i kolacje,bardzo dbają o czystość ,duży wybór alkoholi i win

  Mapa

  Ithaa Undersea Restaurant - podwodna restauracja 26 km w linii prostej od hotelu
  Niezapomnianych wrażeń dostarczy nam wizyta w podwodnej restauracji Ithaa Undersea Restaurant, zaliczanej do najpiękniejszych na świecie. Wykwintną kolację zjemy tu 5 metrów pod wodą w kameralnej sali (mieści tylko 7 dwu-osobowych stolików). Restauracja mieści się w pięciogwiazdkowym hotelu (wielokrotnie nagradzanym) i jest czynna codziennie (zalecamy wcześniejszą rezerwację - przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem). A za ok. 4000 zł ta podwodna restauracja - na nasze życzenie - może stać się 2-osobowym apartamentem, w którym spędzimy niezapomnianą noc.

  Zobacz więcej

  Male - najmniejsza stolica świata 85 km w linii prostej od hotelu
  Male - najmniejsza stolica świata (ma niepełna 2 km długości). Podczas spaceru uliczkami stolicy koniecznie zatrzymajmy się na dłużej przy największej dumie miasta - meczecie The Grand Friday Mosque i znajdującym się tuż obok minarecie. W centrum Male usytuowany jest Pałac Prezydencki (o wyjątkowej architekturze) i Muzeum Narodowe, w którym poznamy całą historią Malediwów.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  33°C
  27°C
  29°C
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że do wjazdu na teren Malediwów konieczna jest wcześniejsza rezerwacja hotelu. Dozwolone są tzw. split stays (w więcej niż 1 obiekcie); Turyści mogą przemieszczać się pomiędzy hotelami na różnych wyspach. W przypadku noclegu na innej wyspie/zmianie hotelu możliwe jest to wyłącznie po uzyskaniu zezwolenia (drogą mailową na co najmniej 2 dni przed przejazdem).
  Przy przylocie należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu PCR na COVID-19 wykonanego na 96 h przed wylotem.
  Podróżni muszą wypełnić online (maksymalnie na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: zobacz więcej) Formularz należy wypełnić dwukrotnie przed wylotem na Malediwy oraz przed lotem powrotnym do Polski (nie wcześniej niż 24 godziny przed podróżą).

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).
  Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)
  Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.