Bardzo dobry44 opinie86% poleceń
8.4
3 981 zł

3 772

za osobę
Podsumowanie ceny
Wakacje.plWczasyMarokoAgadirAgadirAgadir Beach Club (ex. LTI)

Agadir Beach Club (ex. LTI)

Kod oferty: WAK729404
Last minute
Kod oferty: WAK729404
1/11
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, teren hotelu, basen
basen
pokój, balkon / taras

Opis oferty

Region: AgadirOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK729404

Naszym zdaniem

Komfortowy, duży hotel usytuowany przy nadoceanicznej promenadzie w turystycznej części Agadiru, blisko centrum. Marokański styl, atrakcje rekreacyjne i sportowe, zadbany ogród, obszerne pokoje.

Położenie

Przy piaszczystej, długiej plaży oddzielonej od hotelu promenadą, kilometr od centrum, ok. 35km od lotniska. Leżaki i parasole na hotelowym odcinku plaży - bezpłatnie.

Wyposażenie

Okazałe lobby z całodobową recepcją, restauracja główna, 3 restauracje a'la carte tematyczne (marokańska, włoska, rybna), bar w lobby, bar przy basenie, sezonowy bar przy plaży, bezpłatne Wi-Fi, odpłatny punkt internetowy, kantor wymiany walut, wypożyczalnia samochodów, sklepiki, przechowalnia bagażu, sala konferencyjna.

Pokoje

Twin Room DZ - standardowy pokój 2-osobowy z możliwością dostawki; sypialnia, łazienka/toaleta, klimatyzacja, TV sat, telefon, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na ląd), odpłatnie: minibar, sejf. Powierzchnia - ok. 26m kw.

Double Room Sea View - pokój z widokiem na morze.

Junior Suite PJM - pokój 2-osobowy; sypialnia z częścią wypoczynku dziennego, łazienka/toaleta, klimatyzacja, TV sat, telefon, Wi-Fi, balkon lub taras (widok na morze), odpłatnie: minibar, sejf. Powierzchnia - ok. 35m kw.

Wyżywienie

Śniadania (BB) - bufety

Śniadania i kolacje (HB) - bufety, napoje do kolacji płatne

All Inclusive - śniadania, obiady, kolacje w formie bufetów, późne śniadania, podwieczorki, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe (10.00-23.00).

Sport i rozrywka

Basen o nieregularnym kształcie, taras słoneczny (leżaki, parasole, materace - bezpłatnie, ręczniki za kaucją), siłownia, tenis stołowy, siatkówka plażowa, bilard, rzutki, animacje, rozrywka. Odpłatnie: korty tenisowe, sporty wodne oferowane przez lokalne agencje, wypożyczalnia rowerów, centrum wellness.

Dla dzieci

Brodzik, plac zabaw, miniklub, wysokie krzesełka.

Uwagi

Klienci obowiązkowo płacą na miejscu w hotelu podatek turystyczny w wysokości 17,60mAD/ noc/ osobę.

Maroko - zasady wjazdu

Przed wylotem należy wypełnić formularz lokalizacyjny Fiche Sanitaire du Passager/Public Health Passenger Form-Coronavirus na stronie: https://www.sante.gov.ma/PublishingImages/2021/protocole/FSP%20avion.pdf?csf=1&e=2iw7FK

Osoby zaszczepione

Osoba, która przyjęła 3 dawki szczepionki lub osoba, która przyjęła 2 dawki szczepionki lub 1 dawkę szczepionki Johnson&Johnson, w okresie nieprzekraczającym 4miesięcy.

Szczepienie potwierdza ważny PASS VACCINAL (paszport szczepień). Dokument może być w formie elektronicznej lub papierowej, w języku arabskim, francuskim lub angielskim.

Wymogi wobec osób zaszczepionych

NIE są wymagane testy, jeśli osoba posiada ważny PASS VACCINAL (paszport szczepień). Paszport jest ważny, jeśli osoba przyjęła 3 dawki szczepionki lub 2 dawki szczepionki (1 dawka w przypadku szczepionki Johnson&Johnson), w okresie nieprzekraczającym 4miesięcy.

Osoby niezaszczepione

Testy przed przyjazdem

Obowiązkowy negatywny wynik testu PCR wykonanego maksymalnie 72 godziny przed wylotem do Maroka.

Ozdrowieńcy

Testy przed przyjazdem

Nie ma osobnych przepisów dla ozdrowieńców.

Testy po przylocie

Mogą być sporadycznie i losowo wykonywane przez lokalne służby bezpośrednio po przylocie - zarówno osobom zaszczepionym, jak i niezaszczepionym.

Dzieci

Dzieci do 12 roku życia - nie ma wymogów. Od 12 roku życia - jak dorośli.

Podczas przelotów i na lotniskach podróżni zobowiązani są do noszenia maseczek.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Powrót do polski

Powrót Do Polski

28marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia, wykonywania testów i odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Informacje na temat przelotów

Oferta wylotów do Agadir oparta jest o dynamiczne pakietowanie.

Przelot liniami Ryanair do Agadiru:

• w cenie jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40cm x 20cm x 25 cm (umieszczana pod fotelem poprzedzającym)

• pierwszeństwo wejścia na pokład - 120 zł/osoba (do wylotu 16.10.2022 włącznie), 180 zł/ osoba (od wylotu 23.10.2022). Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą oprócz bagażu podrecznego zabrać 1 dodatkową torbę ważącą do 10 kg, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu - o wymiarach 55cm x 40cm x 20cm.

• bagaż rejestrowany za dopłatą (podane ceny za bagaż w dwie strony)

• wylot z Krakowa - do 10 kg w cenie 240 PLN/ sztuka, do 20 kg (119cm x 119cm x 81cm) w cenie 360 PLN/sztuka

Warunki przewozu linii Ryanair: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu

Cena nie zawiera

Podatków turystycznych i opłat klimatycznych pobieranych przy zakwaterowaniu (jeśli są wymagane), opłat wizowych (jeśli są wymagane) wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Podatek turystyczny

W Maroko wymagany jest podatek turystyczny, który nie jest wliczony w cenę zakwaterowania. Należy go zapłacić bezpośrednio w hotelu. Kwota do zapłaty uzależniona jest od standardu obiektu, poniżej szacunkowe kwoty:

• 11mAD (ok. 1 Euro) za osobę za noc w hotelach 3

• 17,60mAD (ok. 1,7 Euro) za osobę za noc w hotelach 4

• 28,60mAD (ok. 2,7 Euro) za osobę za noc w hotelach 5

Covid

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Atrakcje na świeżym powierzu

Dostępność barów (np. bary przy plaży) oraz atrakcji usytuowanych na świeżym powietrzu jest uzależniona od warunków pogodowych oraz obłożenia hotelu. Decyzję o wyłączeniu obiektów z użytkowania podejmuje hotel bez konsultacji z Touroperatorem.

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Maroko - informacje ogólne

Plaże, szum oceanu, góry, pustynia, klimatyczne miasteczka, tajemnicze ksary i kazby, życiodajne oazy oraz magiczne mediny tworzą urokliwą, mistyczną atmosferę, przesiąkniętą feerią barw, aromatów i dźwięków. W tej krainie, pełnej bajkowej architektury i egzotycznych pejzaży, rozkochali się twórcy filmowi, gwiazdy Hollywood i turyści.

Informacje ogólne

Maroko leży na skrzyżowaniu Europy i Afryki, od niepamiętnych czasów krzyżowały się tu szlaki handlowe, wędrowały karawany ze zbożem, daktylami, złotem, solą, jedwabiem, skórami, biżuterią. Tędy podążali też pielgrzymi do grobowców marabutów i do klasztorów sufickich. Dziś kraj ten jest niezwykłą mieszanką tradycji i nowoczesności, turystycznym rajem i wciąż nieodkrytą perłą Maghrebu. Gorący piasek Sahary sąsiaduje z ośnieżonymi szczytami Atlasu, jałowe bezdroża zamieniają się w żyzne oazy, z kurortów plażowych można wybrać się w góry i na pustynię serpentynowymi drogami, przyprawiającymi o mocniejsze bicie serca.

Maroko w pigułce

Powierzchnia: 446,5 tys. km

Liczba ludności: ok. 34mln mieszkańców (ok. 75 proc. Arabowie, ok. 25 proc. Berberowie,

Pozostali to głównie Francuzi i ich potomkowie)

Stolica: Rabat

Języki: klasyczny arabski, Darija - dialekt marokański, berberyjski język Amazigh, francuski, w hotelach także angielski i niemiecki.

Religia: islam (98%), chrześcijanie (ok. 0,09%)

Geografia

Maroko to "kraina dalekiego zachodu słońca", stanowi jedną z części Maghrebu. Taką nazwę nadali Arabowie w średniowieczu terenom leżącym w północno-zachodniej Afryce. Dziś Maroko graniczy od wschodu z Algierią, od północy z hiszpańskimi Ceutą i Melillą, na południu z Saharą Zachodnią (dawna kolonia hiszpańska, obecnie nadal nieustalony status prawny, Maroko traktuje ją jak swoją część). Od północy kraj oblewają wody Morza Śródziemnego, a od zachodu - Oceanu Atlantyckiego.

Obyczajowość

Jak w każdym kraju islamskim obowiązuje szereg zasad natury obyczajowej; należy zachowywać się powściągliwie, mieć odpowiedni strój w miejscach publicznych, podczas wycieczek, zakupów itp. Kobiety powinny zakrywać ramiona, dekolt, kolana, brzuch. Mężczyźni nie powinni nosić krótkich spodenek ani koszulek na ramiączkach w miejscach publicznych. Nie jest akceptowane publiczne okazywanie sobie czułości. Alkohol sprzedawany jest tylko w hotelach osobom powyżej 21.roku życia. Maroko znane jest ze swej gościnności i tolerancji wobec cudzoziemców. Konstytucja gwarantuje wolność wyznania i praktykowania innych religii.

Maroko - informacje praktyczne

Informacje Praktyczne

Wizy

Obywatele Polscy nie mają obowiązku posiadania wizy wjazdowej do Maroka przy pobycie turystycznym do 90 dni. Do przekroczenia granicy wystarczy paszport, który powinien być ważny przez co najmniej 6miesięcy od daty wjazdu do Maroka. Dotyczy to także dzieci.

Osoby posługujące się paszportami lub dokumentami tożsamości wydanymi w innym kraju niż Polska, zobowiązane są do samodzielnego sprawdzania warunków wyjazdowych do wybranego kraju docelowego i zastosowanie się do nich. Biuro Best Reisen Group Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się przez klientów z powyższego obowiązku. Waluta

Walutą Maroka jest dirham (MAD), który dzieli się na 100 centymów. W obiegu są monety o nominałach: 5, 10, 20, 50 centymów i 1, 5, 10mAD oraz banknoty o wartościach: 10, 20, 50, 100, 200. Walutę (np. euro, dolary, funty brytyjskie) można wymieniać w bankach, kantorach, w hotelach. W miastach i ośrodkach turystycznych są bankomaty, tam też akceptowana płatność kartami. Obecnie dirham marokański to ok. 0,45 zł.

Zakupy

Popularną i zdrową pamiątką są olejki arganowe wytwarzane z nasion arganii żelaznej, wykorzystywane zarówno w kuchni, jak i w kosmetologii. Słynne olejki używa się do ciała i włosów. Proces produkcji i prezentacje można obejrzeć np. w Taroudant - stolicy doliny Sus. Inną naturalną pamiątką może być szafran- przyprawa cenna jak złoto. Uprawia się ją głównie w regionie Talioune, zbiory trwają od września do początku listopada. Warto nabyć również inne przyprawy, np. kardamon i kurkumę, harrisę oraz regionalne smakołyki (np. amlu - pastę orzechowo-migdałową z olejem arganowym). Popularne są też dywaniki, chodniki, ręcznie wykonane oryginalne gliniane naczynia tagin, czajniczki, herbaty marokańskie, kapelusze.

Zdrowie

Nie są wymagane szczepienia, ale zalecane, m.in. przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu, tężcowi, wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B oraz dyfterytowi. Warto zaopatrzyć się w środki antymalaryczne, ponieważ to region wilgotny i występują tu choroby przenoszone przez komary. Zalecamy przed wyjazdem konsultację z lekarzem. Wykaz proponowanych szczepień ochronnych oraz informacje na temat chorób tropikalnych i porady dotyczące profilaktyki zdrowotnej w egzotycznych miejscach znajdują się na stronie: www.szczepieniadlapodrozujacych.pl

Aktualne informacje na temat stanu bezpieczeństwa w poszczególnych krajach znajdują się na stronie:

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Maroko - pogoda

Pogoda

W Maroku panuje klimat podzwrotnikowy na północy, a na południu - zwrotnikowy. Na wybrzeżu atlantyckim klimat jest łagodniejszy niż w reszcie kraju. Prąd Kanaryjski przynosi tu deszcze, dzięki którym rozwija się flora i są możliwe uprawy wielu roślin. Na pustyni opady sięgają maksymalnie 60m, w górach Atlasu zimą pada śnieg, latem jest chłodno.

Najbardziej gorąco jest na terenach pustynnych w głębi kraju, najchłodniej w górach, najprzyjemniej - na wybrzeżu oceanicznym, gdzie latem temperatura oscyluje w granicach 26 st C., wiosną 17 - 22 st. , zimą - 13-17 st. C.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wybierz pokój i godziny lotów

Nowość
Wybierz pokój i sprawdź podany obok rozkład lotu. Czasami zdarza się, że godziny lotów się zmieniają. Jeśli tak się stanie – poinformujemy Cię o tym.

Twin room dz

2 dorosłych

All inclusive
WylotRyanair Sun, RR 9280
14:30
18:00
KRK · 09.10 (Ndz.)Kraków
AGA · 09.10 (Ndz.)Agadir
Przylot
18:35
00:15
AGA · 16.10 (Ndz.)Agadir
KRK · 17.10 (Pon.)Kraków
7 544 zł
za pokój

Warto dokupić

Aktualizujemy parametry oferty
Tylko u nasPromesa Pewne Wakacje gratis i szeroki pakiet ubezpieczeń.

Odkryj-Parking, ul. Medweckiego 43, 32-083 Balice

105
za 1 auto
1 auto
Data od
09.10.2022
Data do
17.10.2022
105
za 1 auto

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
185
za wycieczkę
Dołóż ubezpieczenie do koszyka, warto!

70%

naszych klientów decyduje się na zakup ubezpieczenia

zero ryzyka

Ubezpieczenie Kosztów Rezerwacji chroni Cię, jeśli zachorujesz na COVID-19

od 80 tys. do 8 mln €

kosztów leczenia zostanie pokrytych, jeśli zdarzy Ci się COVID-19 w trakcie wakacji
Wycieczka7 544
Cena całkowita7 544
Cena całkowita7 544
lub

Opinie dodane przez

Ewa
Czerwiec 2021 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 01.07.2021
4.4
część 1 Wczoraj wróciliśmy z 2-tyg. pobytu w tym hotelu z dziećmi w wieku 7,16 i 18 lat.Po pierwsze jest niezgodność w opisie oferty- brak jakichkolwiek posiłków w barze na plaży, brak placu zabaw. Restauracja główna bardzo brudna krzesła klejące, obrusy brudne, podłoga nigdy chyba nie była zmywana, naczynia i sztućce często brudne a niemal zawsze tłuste. Restauracja obiadowa na powietrzu przypomina starą komunistyczną śmierdzacą stołówę - brak słów. W pokojach meble z przed dwudziestu lat, w niektórych pokojach próbują je ratować przemalowując na biało emalią. Prawdziwą ozdobą są 6-12 cm karaluchy, biegające po korytarzach i w pokojach szczególnie na parterze w rejonie stołówki obiadowej.

Ewa
Czerwiec 2021 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 01.07.2021
6.0
część 2: Plusem jest bliskość do oceanu ale plaża brudna- nie grabiona- pety, śmieci resztki jedzenia, leżaki b. stare Przewaga gości to Arabowie z Maroka, Francji i Niemiec, Polaków garstka.Uwaga na odzież nam zginęła z szafy nowa bluza syna wartości 55 Euro.Ogólnie hotel brudny, stary i śmierdzący (tu chyba nie używa się żadnych srodków czyszczących , jedynie wodę). Nie polecamy osobom szczególnie z dziećmi. Uwaga na wybór terminu w pierszej połowie lipca na 15 dni tylko cztery były słoneczne w godz. po 13, temp. max. 29 stopni a wieczorem 16,5 stopnia.Wakacje kupiliśmy z portalu wakacje.pl - zero problemów, doskonały przepływ informacji- bez zastrzeżeń. W przyszłości na pewno wakacje kupię przez w/w portal.

Grazyna
Czerwiec 2019 ·

Singiel

Dodano: 10.06.2019
8.8
Pojechałam żeby odpocząć i to mi się udało. Teran zadbany i jest ładnie. Blisko plaży. Jedzenie było dobre, każdy może coś wybrać. Pokoj, całkiem przyjemny, ręczniki codziennie zmieniane, czystość zadowalająca. Ogólnie jestem zadowolona. Oczywiście, mogłabym wskazać wiele niedociągnięć, ale nie zwracalam na to uwagi i przymykalam oko. Byłam sama i w hotelu czułam się bardzo bezpiecznie jak również na plaży.
ZaletyHotel położony w pięknym miejscu, blisko plaży. Obsługa bardzo miła i pomocna. Można odpocząć.
WadyNie widziałam. Zawsze można się czegoś przyczepić jak się chce. Ogólnie, brak wad.

Kazimierz Krywult
Maj 2016 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 26.05.2016
10
Byliśmy z wnukami ,pokój był bardzo duży z widokiem na ocean ,jedzenie pyszne ,cały czas soki wyciskane z pomarańczy ,bardzo miła obsługa , która rozmawia w wielu językach ,łatwość komunikacji Super rezydentka .
ZaletyDuży piękny hotel w pierwszej linii brzegowe j, duży basen z krystalicznie czystą wodą ,super plaża , super animacje
WadyBrak

Grażyna
Sierpień 2015 ·

Para

Dodano: 13.09.2015
10
Hotel położony przy promenadzie,jedzenie bardzo dobre,codziennie serwowane świeżo wyciskane soki z pomarańczy ,każdy na pewno zaspokoi swoje kubki smakowe bo jest w czym wybierać .Hotel oferuje mnóstwo atrakcji ,nam żal było wyjeżdżać z Maroka>:)
ZaletyHotel spełnił nasze oczekiwania.
WadyZawsze można coś znaleźć,ale my udaliśmy się na wypoczynek po tygodniowej wyprawie po Maroku i nie szukaliśmy wad hotelu :)

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
25°C
15°C
21°C
8

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej. Formularz należy wypełnić i wydrukować dla każdej osoby podróżującej, także dla dzieci bez względu na wiek. zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport, który powinien być ważny jeszcze przez minimum 6 miesięcy od planowanej daty wjazdu.
Obywatele polscy udający się turystycznie do Maroka są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni. Przy przekraczaniu granicy władze marokańskie mogą żądać udokumentowania odpowiednich środków finansowych na pobyt (gotówka, karty kredytowe, wyciąg z konta itp.).
Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).