Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

Sprawdź inne oferty
lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Maritim Resort & SPA Mauritius

Kod oferty: WAK714766
Kod oferty: WAK714766
12
plaża
basen
teren hotelu
teren hotelu
teren hotelu

Opis oferty

Region: Wybrzeże PółnocneOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK714766
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

Joanna
Październik 2022 ·

Para

Dodano: 13.10.2022
8.2
+5
Hotel klimatyczny, piękne zachody słońca. Pokoje jak ze zdjęcia w ofercie, czyste, codziennie sprzątane, warto wybrać się do restauracji tematycznych .
ZaletyPiękna plaża, zatoka, piasek , atrakcje w hotelu tj. Kajaki, rowery wodne, nurkowanie, Łódź ze szklanym dnem, bilard , ping- pong, szachy, taneczne wieczory w weekendy. Bardzo czysto, miła obsluga.
WadyMinusem jest odległość od atrakcji i mnóstwo much, monotonne jedzenie.

Radek
Sierpień 2022 ·

Para

Dodano: 14.08.2022
10
Witam Obiekt położony w pięknym i dużym ogrodzie. Obsługa bardzo miła i przyjazna, nie czekajaca na napiwki. Pokoje czyste, przestronne, wyposażone w mini bar wliczony w cenę wersji Al, sejf, TV, wannę, prysznic i co najważniejsze mega wygodne olbrzymie łóżko z odpowiednio dużą kołdrą. Polecam poprosić w recepcji jeżeli to możliwe pokój na dole. Wtedy można wychodzić, jak i wchodzić bezpośrednio nad ocean przez taras. Na widoku nic nie tracimy gdyż palmy nisko nie zasłaniają zbyt wiele. Jeżeli chodzi o posiłki to myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Super śniadania na których są serwowanne ciepłe posiłki jak i pyszne sery, wędliny, owoce, warzywa, wędzony łosoś i marlin, trzy rodzaje wina mulsującego, soki, ciastka itp. W daniach serwowanych na obiad i kolację trafiają się spore ilości carry, ale nie we wszystkich więc spokojnie można znaleźć coś pysznego. Na gości hotelowych czeka mnóstwo atrakcji takich jak: nurkowanie, (rafa bezpośrednio przy hotelu, wystarczy maska i rurka )kajaki, rowery wodne, łodzie, konie, pole golfowe, mini zoo z ogromnymi żółwiami, kolorowe drinki i pogoda która w sierpniu mogłaby być...odrobinę lepsza 🙈 Miejscwi mówili że teraz jest zima i rzeczywiście poranki rześkie a wieczory chłodne, może faktycznie warto wybrać inny termin. Ogromną zaletą jest to że można spacerować wzdłuż całej plaży, a nie tylko tej przy resorcie. Pozdrawiam Marysię i Szymona:)
ZaletyWszystko super
WadyBrak

Mapa

Ogród botaniczny Sir Seewoosagur Ramgoolam Botanical Garden 7 km w linii prostej od hotelu
Koniecznie wybierzmy się do jednego z najstarszych na świecie ogrodów botanicznych i zarazem najczęściej odwiedzanego przez turystów miejsca na wyspie. Kilkadziesiąt gatunków plam (nietypową jest Palma Cejlońska kwitnąca raz na 40 lat) i olbrzymie wielobarwne lotosy oczarują nas swoim pięknem. Wstęp na teren ogrodu jest bezpłatny. Istnieje możliwość zwiedzania w towarzystwie przewodnika, który podczas spaceru między innymi przedstawi nam ciekawą historię powstania ogrodu.

Zobacz więcej

Aapravasi Ghat w Port Louis 8 km w linii prostej od hotelu
Będąc na wakacjach na Mauritiusie nie można pominąć wizyty w Port Louis - stolicy wyspy, która jest bardzo ważnym ośrodkiem administracyjno-kulturowym. Koniecznie zwiedźmy Aapravasi Ghat - zespół budowli z 1849 roku, które pełniły niegdyś rolę centrum recepcyjnego dla indyjskich imigrantów. Z uwagi na niekwestionowaną wartość historyczną Aapravasi Ghat zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Zobacz więcej

Plaża Belle Mare 31 km w linii prostej od hotelu
Plaże na Mauritiusie są jego największą atrakcją turystyczną. Długie, ze złocistym i miękkim piaskiem, błękitnym morzem i szumiącymi w oddali palmami kokosowymi, wprawiają każdego turystę w stan idealnego wypoczynku i harmonii z otoczeniem. Dodatkową zaletą plażowania w tej części wyspy są doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, a przede wszystkim do nurkowania. Ukształtowanie dna tutejszej rafy koralowej stwarza fantastyczne możliwości obserwacji ogromnych ławic barakud, ponad metrowych tuńczyków, a nawet szarych rekinów rafowych.

Zobacz więcej

Park Narodowy Black River Gorges 34 km w linii prostej od hotelu
Przyroda Mauritiusa to jeden z głównych powodów wycieczek na wyspę. W parku Black River Gorges, założonym w 1994 roku, będziemy mieli wyjątkową okazję niemal na wyciągnięcie ręki podziwiać jej piękno. W jednym miejscu zobaczymy niezliczone gatunki egzotycznych zwierząt i roślin (także endemicznych, takich jak na przykład różowy gołąb czy maurytyjska pustułka). Jeżeli lubimy długie spacery pośród zachwycających górskich krajobrazów koniecznie wybierzmy się do Black River Gorges.

Zobacz więcej

Vanille Réserve des Mascareignes 46 km w linii prostej od hotelu
Wycieczka do Vanille Réserve des Mascareignes to obowiązkowy punkt zwiedzania na turystycznej mapie Mauritiusa. Na terenie parku znajduje się farma krokodyli i motylarium. Spotkamy tu także niemal 1000 żółwi, wiele gatunków owadów i iguany. Wizytę w rezerwacie możemy kontynuować w sklepie z pamiątkami, w którym kupimy między innymi torebkę ze skóry krokodyla, a w restauracji zjemy stek z krokodyla.

Zobacz więcej

Pogoda

27°C
24°C
26°C
13

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz wjazdowy: deklaracja.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Ważność paszportu w dniu planowanego opuszczenia terytorium Republiki Mauritiusa powinna wynosić - zgodnie z wymogami tego kraju - co najmniej kilka dni. Odpowiednio długi termin ważności dokumentu podróży (paszportu) jest bardzo ważny także z tego powodu, by nie dopuścić do powstania problemów z przedłużającym się pobytem w przypadkach losowych. Należy pamiętać, że nieważny paszport może spowodować kłopoty np. na lotnisku lub drodze powrotnej do kraju.
Obywatele polscy są zwolnieni z obowiązku wizowego przy pobytach do 90 dni. Powinny być spełnione następujące warunki: mają bilet powrotny, potwierdzoną rezerwację miejsca zamieszkania oraz środki niezbędne do utrzymania się w czasie pobytu (ok. 100 USD na dzień).
Zaleca się wykupienie przed przyjazdem międzynarodowego ubezpieczenia zdrowotnego.Turyści korzystają w razie potrzeby z usług prywatnych szpitali i gabinetów lekarskich - bezpłatne szpitale państwowe nie są dostępne dla cudzoziemców.