Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Montanie Resort

Kod oferty: WAK646906
Last minute
Kod oferty: WAK646906
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Opis oferty

Region: Góry IzerskieOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK646906

Region

Desná

Opis

Montanie resort oferuje doskonałe pokoje w miejscowości Desná. Położony 50metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Tanvaldsky Spicak.

W pokojach goście mają do dyspozycji takie udogodnienia jak telewizja satelitarna, klimatyzacja oraz sejf w pokoju. Dostępny jest także WI-FI we wszystkich pokojach.

Po całym dniu goście mogą naładować baterie w należącej do montanie resort strefie wellness. Znajdą w niej m.in. basen kryty, łaźnia parowa oraz sauna fińska.

Z obiektu montanie resort jest tyko 100metrów do najbliższego wyciągu. Ośrodek narciarski Tanvaldsky Spicak to w sumie 6km tras zjazdowych.

Pokój dla 2-3 osób

Część wypoczynkowa, klimatyzacja, minibar, pokoje dla alergików dostępne, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

Pokój rodzinny dla 4-5 osób z balkonem

Balkon, część wypoczynkowa, klimatyzacja, minibar, pokoje dla alergików dostępne, sejf w pokoju, sofa, suszarka do włosów, telefon, telewizja kablowa, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

W cenie

Klimatyzacja

Sejf w pokoju

Basen wewnętrzny

Dostęp do internetu

Parking

Pokój relaksacyjny

Sauna fińska

Łaźnia parowa

Internet Wi-Fi

Kabina z podczerwienią

Śniadania w formie bufetu

Obiadokolacja 3-daniowa

Śniadania i obiadokolacje

1 x butelka wody w dniu przyjazdu

Napoje bezalkocholowe

Bufet sałatkowy

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Łóżeczko dla dziecka

Minibar

Zwierzęta mile widziane

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 0m.

Wyciągi - 100m.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu, 1 x butelka wody w dniu przyjazdu, obiadokolacja (3 - dania), obiadokolacja, rodzaj wyżywienia- śniadania i obiadokolacje, napoje bezalkocholowe, bufet sałatkowy.

Parking

Parking niestrzeżony.

Usługi narciarskie i rowerowe

Schowek na narty i buty, schowek na rowery.

Internet

WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi spa i wellness

Basen kryty, łaźnia parowa, cichy pokój do medytacji i relaksu, kabina z podczerwienią, sauna fińska.

Sport w hotelu

Ogród, taras.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka, pokój zabaw dla dzieci, plac zabaw dla dzieci.

Usługi hotelowe

Kawiarnia, jadalnia, restauracja, lounge, sala konferencyjna, pokoje dla niepalących, czytelnia, bar, pokój śniadaniowy, recepcja.

Wyposażenie pokoi

Klimatyzacja, telewizja kablowa, sejf w pokoju, minibar, telewizja satelitarna, sofa, telefon, wanna lub prysznic, suszarka do włosów, pokoje dla alergików dostępne, część wypoczynkowa.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Akcesoria plażowe i basenowe

Siatkówka plażowa.

Lokalizacja hotelu

Centrum miasta - 140km, przystanek autobusu - 1km, wysokość (n.p.m.) - 777m.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
25.09.2021

Wykwaterowanie

Sobota
02.10.2021

Dostępne pokoje

Pokój trzyosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że podróżni z Polski mogą wjechać na terytorium. Przyjazd do Czech na okres powyżej 12 h wymaga: wypełnienia elektronicznego formularza lokalizacyjnego zobacz więcej i okazania negatywnego testu PCR wykonanego nie później niż do 72 h przed wjazdem lub antygenowego wykonanego nie później niż do 48h przed wjazdem.

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:
- ozdrowieńcy (osoby, które przechorowały COVID-19, nie mają oznak zachorowania i posiadają przetłumaczone zaświadczenie od lekarza, o ile nie upłynęło więcej niż 90 dni od pierwszego pozytywnego testu PCR).
- osoby zaszczepione na terytorium: Czech, Słowacji, Polski, Niemiec, Węgier lub Słowenii co najmniej pierwszą dawką, posiadające certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID w tym kraju, o ile od przyjęcia pierwszej dawki szczepionki upłynęło co najmniej 22 dni.
- dzieci poniżej 5 roku życia.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Czeskiej do 90 dni jest paszport bądź dowód osobisty.
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Zaleca się wykupienie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).